ri Familieberichten Üi/arJailai) O IHensenlinq.nl OVET «.v. Yvonne van Bale 50 zaterdag 17 januari 2015 Pieternella Adriana Bazen-Vroegop Frans Hamelink Frederik de Braai - Fré - Fré de Braai Fré, bedankt Hans Doorns Hans Dooms Hans Dooms Hans Dooms kijk ook op Het verlies was er al voor het einde, wij treurden voordat het afscheid kwam. Al lange tijd begrepen wij elkaar niet meer. Toch probeerden wij dat elke keer. Een bezoekje, een knuffel en een zoen, dat was het laatste wat wij voor haar konden doen. Met liefde en dankbaarheid om wat zij voor ons was, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 20 juni 2012 weduwe van Marinus Anthonie Bazen St. Maartensdijk, 28 december 1 925 Heinkenszand, 12 januari 2015 Heerenveen: Rien Bazen Anneke Bazen-Lambert Rinse en Marrit, Karlijn Sjoerd en Marjolein*? Philomeen en Hilbert, Lieve Goes: Cees Bazen Carla Bazen-Schijf Gijs en Esther, Stijn, Mees Rik en Viola Ferd Goes: Mary Kole-Bazen Willem Kole Ellen <7 en Niels, Veerle, Emilie Karen en Maurice Someren: Peter Bazen Ine Grosfeld Remy en Nieke Jasper Miloe en Robin Wij hebben in kleine kring afscheid van onze moeder en oma genomen. Correspondentieadres: Middelmeet 65, 4464 AZ Goes Wij zijn dankbaar dat zij een fijne en zorgzame tijd in 'Koriander 1 3' te Heinkenszand heeft doorgebracht. HEER uwtrouw duurt eeuwig. Laat het werk van uw handen niet los. Op Zijn tijd heeft God thuisgehaald onze geliefde oom Echtgenoot van onze lieve tante Mieke Hamelink-Tange Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Hans en Marry Lensen - Meeusen Cees en Carolien Lensen - Zantingh Inge en Gelein Jansen - Lensen Frank en Bianca Lensen - de Letter Gert Jan en Marja Lensen - Bos Cees Hamelink Ellen en Mare de Putter - Hamelink Sonja en Mario van Dijk - Hamelink Arco Hamelink en Barbara Jansma Wendelmoet Hamelink Maarten en Lydia Hamelink - Maris Anne en Susanne Hamelink-van Houwelingen Guido en Ingrid Hamelink - Kiffen Cor en Hannie Hamelink - Barelds Frans en Nicole Hamelink - Matthijs Piet en Samantha Hamelink - Hamelink achterneven en -nichten Zaamslag, 14januari 2015 Hij hield niet van die mooie dure zinnen Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor!... Daar is alles mee gezegd. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Magdalena den Deurwaarder in de leeftijd van 72 jaar. Zaamslag Lenie de Braai-den Deurwaarder Zaamslag Lianne en Leen de Ruijter-de Braai Mike Kim Zaamslag Anita de Braai 15 januari 2015 Gerard van der Nissestraat 49 4543 AD Zaamslag Dinsdag 20 januari is er van 13.00 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt in het centrum. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Tot onze grote droefheid is na een ernstige ziekte van ons heengegaan onze zeer geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Lenie de Braai-den Deurwaarder op de leeftijd van 72 jaar. Jan en Diny de Braai Mienke en Levien de Blaeij Levien en Nellie de Braai Rinus de Braai - in herinnering - Nelleke de Braai Rinus en Lijntje de Blaeij-den Deurwaarder Simon en Bernadette den Deurwaarder-Neyt Neven en nichten Zaamslag, 15 januari 2015 We zullen je missen! Riet Carla Dieleman Hoe groot mijn liefde voor je was besefte ik pas toen ik na je dood je ogen sloot. Na een moedige maar niet te winnen strijd is, in het bijzijn van haar dierbaren, rustig heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare moeder en oma echtgenote van Ben van Bale Arnhem, 21-06-1939 t Terneuzen, 11-01-2015 HoekL.J. van Bale HulstIngeborg en Frank van Damme-van Bale Thom HengstdijkKatya van Bale Molendijk 29 4542 BK Hoek Naar Yvonne's uitdrukkelijke wens heeft de crematie in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar de afdeling Oncologie van ZorgSaam ziekenhuis 'De Honte' voor de goede verzorging. De vogels trekken weg. De bladeren ruisen in de wind. De storm steekt even op en toen werd het stil. In zijn vertrouwde omgeving is na een slopende ziekte veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve man, onze vaderen opa echtgenoot van Sabine Kaisel Terneuzen, 4 mei 1957 Ossenisse, 16 januari 2015 Sabine kinderen en kleinkinderen Kanaaldijk 3 4589 RP Ossenisse De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 22 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Woensdag 21 januari is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Hans te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Quality in bulk Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van We verliezen in Hans een zeer gewaardeerde en enthou siaste collega die gedurende zijn dienstverband van ruim 35 jaar zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Ook was hij jarenlang een gerespecteerd lid van onze ondernemingsraad We zullen Hans erg missen, zowel als medewerker, maar vooral als persoon. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Sabine en naaste familieleden. Wij wensen hen heel veel sterkte bij het dra gen van dit grote verlies. Directie en Medewerkers Ovet B.V. Ovet Screening B.V. Ovet Shipping B.V. De Ondernemingsraad van Ovet B.V. en Ovet Shipping B.V. heeft met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van hun collega We wensen Sabine en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud voorman en zeer gewaardeerde collega. Wij wensen Sabine, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Ploeg A D Ovet BV Terneuzen-Vlissingen Terneuzen, 16-01-2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50