jmwm mpi Diinkbaruitjintj M J? mensen inq.nl Familieberichten Lena Pieternella Okkerse Lourus Johannes Wisse Louw Pierre Peters kijk ook op Verdrietig, maar met dank in het hart voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Lena in de leeftijd van 88 jaar. Josefien en Piet Leo Elizabeth en Remco Nicoline in dankbare herinnering Natty en Mart Wim en Jolanda Tasie en Jan Leona Hein in dankbare herinnering Natascha Nikolai Christiaan Chris en Heieen Joey Rinus Samantha en Maroeska en achterkleinkinderen Bruinisse, 16 januari 2015 Zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 Correspondentieadres: J.W. Bal Deestraat 29 4311 BE Bruinisse Woensdag 21 januari zal de dienst ter nagedachte nis aan onze moeder en oma om 13.30 uur gehouden worden in het "Stiltecentrum" van "In'tOpper". Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren "In 't Opper". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Jan Passenier Daniël Pieter Hendrikus (Daan) van Hese 9 m Ko de Vos Rinus Mie ras Henk Geljon Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over grootvader De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Namens allen: Alie Wisse - Herrebout Goes, januari 2015 Janna Bolle - Korstanje Maria van den Broeke - Krijger Een woord, een gebaar of kaart het doet je goed. Wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Wij willen u onze dank betuigen voor de warme belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, fijne paps en opa. Het heeft ons goed gedaan dat hij voor velen iets heeft betekend. Lonie Peters-Christiaanse kinderen en kleinkinderen Vlissingen, januari 2015 "De mooie herinneringen dragen wij voor altijd in ons hart Graag willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling, bloemen, kaarten, telefoontjes en verdere blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en trotse oma. Adriana Maria van Boven - de Wolf Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij velen geliefd was. Marga en Kees Wilma en Rens en kleinkinderen Oost-Souburg, januari 2015 Johannes Crans Hans Maria Gerarda van der Hooft-de Klerk Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk of schriftelijk, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Gilles Quist heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. P. Quist-Imanse Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, januari 2015 zaterdag 17 januari 2015 51 Acht maanden na het overlijden van mijn lieve zus Nel, is haar man en mijn lieve zwager te Zoetermeer overleden. Vlissingen: Ria Keulemans - Snoep Jo Keulemans t Ook namens de kinderen: Peter en Carla Meliefste Nadja en Zouhair Den Haag: Linda, Freek en Rik Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en grote steun voor ons zijn. H.E. van Hese -Roozemond kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Vlissingen, 17-1-2015 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man en vader Door de enorme belangstelling bij zijn afscheid is het voor ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. S.J. de Vos-Dieleman Ria Elsa Terneuzen, januari 2015 Voor al de blijken van meeleven in de vorm van kaartjes, bezoekjes of telefoontjes, na het overlijden van onze lieve vader, lieve opa, overopa en mijn broer willen we u allen hartelijk bedanken, het heeft ons goed gedaan. Kapelle: Matty en Jan Moeliker - Mieras Biezelinge: Adrie en Lizet Mieras - Waterman Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen: Mevr. M. Mieras De steun van zoveel mensen heeft ons goed gedaan. Namens de familie: G.M. Geljon-de Leng Middelburg, januari 2015 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder en schoonmoeder betuigen wij onze oprechte dank. Familie Bolle Wemeldinge, januari 2015. Liefst zouden wij "U" allen persoonlijk bedanken voor het getoonde medeleven na, het overlijden van onze MaOma Dat is voor ons onmogelijk: daarom namens kinderen kleinkinderen onze oprechte dank. Graag willen wij iedereen bedanken voor alle lieve woorden rond het overlijden van Wij missen hem, maar zijn dankbaar dat wij als gezin, samen met vele mensen om hem heen, deel mochten uitmaken van zijn leven. Het heeft ons goed gedaan de warmte en liefdevolle kring om ons heen te voelen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Hans. Dineke Crans-Romijn Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies Uit aller naam: Lonny Boogaert Aardenburg januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 100