(H Ulensen inq.nl Overladen Familieberichten Hendrika Lubberink kijk ook op Francois Hamelink Na een kortstondige ziekte is overleden partner van Jan de Dood f Mcppel, 12 april 1935 Goes, 10 januari 2015 Het was haar uitdrukkelijke wens om in besloten kring gecremeerd te worden. De crematie heeft inmiddels plaats gevonden. Johan Amperse, executeur Erni Otten, Robin, Daan Gerda van Daalen Correspondenti eadres Steenheuvel 7 A, 6905 DX Zevenaar Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Pieter Johannes Meeuwse - Piet - Na een gelukkig, intensief en rijk leven overleed onze (schoon)zus en tante Pieternella Timmerman - Elly - Interniste in ruste Amsterdam, 23 mei 1920 t Hoek, 14 januari 2015 Hillegonda Reina 110-5-2012 en Jan Cornells Klaarenbeek-Timmerman tlO-9-1998 ShanghaiAugusta en Hedzer Kingma-Klaarenbeek Caesar, Kazimir Oploo Reinoud en Karin Klaarenbeek-ten Bos Mathilde, Lidewij correspondentieadres: p/a Claushof 2 4532 BB Terneuzen Maandag 19 januari is er van 14.00 - 15.00 uur gelegenheid om afscheid van Elly te nemen, waarbij we samen een kopje koffie drinken in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Van der Hooft Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Familieberichten Wat blijft zijn vele mooie herinneringen Verdrietig hebben wij, na een ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van mijn lieve, dappere broer en onze fijne, sportieve oom en oud-oonr Jan Passenier Echtgenoot van Nel Snoep f In de leeftijd van 83 jaar. Wij hopen dat zijn kinderen en kleinkinderen de kracht zullen vinden om dit verlies te kunnen verwerken. We zullen hem heel erg missen. Nel Sanderse - Passenier Rob en Geno Herbert Prina Dirven - Passenier in herinnering Ellen en Roelof Joke neven en nichten Want door genade bent u behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een cadeau van God Efeze 2 8 Door de Here thuisgehaald mijn man 07-05-1942 14-01-2015 na een gelukkig huwelijk van bijna 50 jaar met: Mieke Hamelink-Tange en onze broer, zwager en oom: Jannie en Teun, Zaamslag Joke en Dirk, Arnhem Joan en Wim, Zeewolde Piet en Ria, Terneuzen Ad en Marijke, Wissenkerke Sjaak en Hannie, Middelburg Kees en Lia, Bloemendaal Rina en Bert, Tiel Corrie en Johan, Terneuzen Jan en Marleijn, Zaamslag Wim en Jaco, Lisse Neven en nichten Om voor het leven van Frans te danken, komen we samen, zo de Here wil, in de Geref. Kerk vrijgemaakt, Terneuzense- straat 32 te Zaamslag op maandag 19 januari om 14.00 uur. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Zaamslag. Voorafgaand aan de samenkomst is er gelegenheid te con doleren vanaf 13.00 tot 13.50 uur in de kerk. Bezoek is welkom, Frans is thuis opgebaard. Terneuzensestraat 73 4543 RR Zaamslag Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en het einde is. Huub Oosterhuis Rustig en temidden van degenen die hem lief waren, is overleden onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom 28 september 1932 Middelburg 14 januari 2015 Karina en Fransjoris de Graaf-Meeuwse Dimitri Susanne Meeuwse Corrie Clement-Meeuwse Albert en Margreeth Clement-de Jong Christiaan, Catharina, Margaretha Hans Clement Jetze Sorgedrager Correspondentieadres: Leeuwenwerf 77,1018 KA Amsterdam Piet is opgebaard in het rouwcentrum in Vlissingen, Van Dishoeckstraat 620. Wanneer u nog even bij hem wilt zijn, bent u daar welkom op zondag 18 januari tussen 14.00 en 15.00 uur. We nemen samen afscheid van hem op dinsdag 20 januari om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal om plm. 15.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Hierna bent u welkom in de ontvangstruimte van de begraafplaats om de familie te condoleren. Veel dank aan alle mensen die liefdevolle zorg hebben verleend aan Piet. vrijdag 16 januari 2015 43 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70