Colofon dlensenlinq.nl -b Familieberichten 0 Hlensenljnq.nl k 0800 - 4444 000 nilieberichteiT; Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kijk ook op Toos van den Ouden-Kooman Toos van den Ouden-Kooman Jan Passenier Echtgenoot van Nel Snoep f DE VLIEGER Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Twitter Facebook Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande vrijdag 16 januari 2015 43 Heden overleed onze onvergetelijke moeder. Haar belangstelling ging tot aan het eind toe uit naar allen die haar lief waren en ook naar al wat leeft en bloeit in de natuur. sinds 1 december 1997 weduwe van Abraham Jan van den Ouden Middelburg 2 september 1921 Middelburg 13 januari 2015 Peter van den Ouden Toos Huybregtse Bert en Suze van den Ouden-van Spaandonk Ineke van den Ouden Anja van den Ouden Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Buitenrust te middelburg. Correspondentieadres: Van Kleffenslaan 91 4334 HC Middelburg. De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 19 januari om 13.30 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Vanaf 13.00 uur is er gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante 93 jaar oud Namens de familie Kooman Anny en Leo Adriaanse-Kooman Middelburg, 13 januari 2015 Wat blijft zijn vele mooie herinneringen Verdrietig hebben wij, na een ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van mijn lieve, dappere broer en onze fijne, sportieve oom en oud-oom In de leeftijd van 83 jaar. Wij hopen dat zijn kinderen en kleinkinderen de kracht zullen vinden om dit verlies te kunnen verwerken. We zullen hem heel erg missen. Nel Sanderse - Passenier Rob en Geno Herbert Prina Dirven - Passenier in herinnering Ellen en Roelof Joke neven en nichten De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. TJZZl) Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder KMW T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) I Uitvaart Informatie Hulplijn Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 0 volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43