Op jacht naar het Noorderlicht! S^sTolLsD^ M7bma?2o,5 effeweq.nl Mis dit niet! 8 daagse excursiereis van €1.299,- nu voor =€1.099,- Deze reis zal onuitwisbare indruk op u achterlaten. U ziet het winterlandschap van Noorwegen vanaf het spoor en het water. We doorkruisen het land twee keer per trein, waarbij uonophoudelijkgetrakteerd zult worden op schitterende vergezichten, en leggen een deel van onze reis af met de 'oude Postboot' Hurtigruten -één van de mooiste cruises ter wereld. Dit alles gecombineerd met bezoeken de steden Oslo, Bergen en Trondheim. En wie weet, ziet u bij helder weer het Noorderlicht! Boek nu deze lezersreis ~\üf pzc.nl/webwinkel Op jacht naar het Noorderlicht! 8 daagse excursiereis van €1.299,- voor €1.099,- Alesund Bergen DAG 1 Heenreis Vanaf ons verzamelpunt vertrekken we vroeg in de morgen via Noord-Duitsland richting Denemarken. Via een korte overtocht arriveert u in de namiddag in de omgeving van Kopenhagen. VHiniiUtiiWr DAG 6 Trondheim In de ochtend arriveren we in de voormalig Noorse hoofdstad Trondheim voor een korte stadstour. Vanuit Trondheim nemen we de trein naar Oslo. Aan het eind van de middag arriveren we op het Centraal Station van Oslo, vanwaar we met een lokale bus naar ons hotel worden gebracht. DAG 7 Helsingborg - Helsingor Via de grensovergang Svinesund komen we vandaag aan in Zweden. Langs de kust rijden we verder naar het zuiden. Vanaf Helsingborg maken we de korte oversteek naar Denemarken. De overnachting vindt plaats in de omgeving van Kopenhagen. DAG 2 Aankomst Noorwegen Na het ontbijt vervolgen we onze reis. Via een korte overtocht bereiken we Zweden en rijden langs de westkust richting Noorwegen. Het glooiende landschap, dat gekenmerkt wordt door akkers en weilanden, verandert in een bosrijke en rotsachtige omgeving naarmate we de Noorse grens naderen. Aan het einde van de middag arriveren we in ons hotel in de omgeving van Oslo. DAG 3 Oslo - treinreis Bergen In de ochtend brengen we een bezoek aan de Noorse hoofdstad Oslo. We eindigen bij het Centraal Station, waar we rond het middaguur de trein nemen die ons in ongeveer 7 uur naar Bergen, aan de kust, zal brengen. U doorkruist Noorwegen van oost naar west door een adembenemend landschap. Aan het begin van de avond arriveren we op het station in Bergen, waar een lokale touringcar klaarstaat om ons naar ons hotel te brengen. DAG 4 Bergen Na het ontbijt zullen we Bergen te voet gaan verkennen. Een gids neemt ons mee door deze tweede stad van Noorwegen. Het centrum van de stad ademt een gezellige sfeer met het kenmerkende Bryggen, de gekleurde Hanzehandelshuisjes aan de haven. Aan het begin van de avond verzamelen we bij de ferryterminal en gaan we aan boord van de wereldberoemde Hurtigruten. DAG 5 Hurtigruten - Alesund De Hurtigruten werd eind 19e eeuw opgericht als veer- en transportdienst tussen kustplaatsen langs de gehele Noorse kust. Doordat de Hurtigruten zich een weg baant langs de indrukwekkende Noorse fjordenkust wordt het DAG 8 Terugreis Na een vroeg ontbijt nemen we afscheid van Scandinavië. We veriaten Denemarken en varen met de veerboot van Rodby naar Puttgarden. Via Hamburg zetten we koers richting Nederland, waar u de gelegenheid heeft deel te nemen aan het afscheidsdiner. Vervolgens wordt u met de servicelijn naar uw opstapplaats gebracht. Inclusief 5 overnachtingen in 3*hotels in een 2-persoonskamer o.b.v. Halfpension 2 overnachtingen aan boord Hurtigruten in 2-persoons binnenhutten o.b.v. Logies/ontbijt Treintickets Oslo - Bergen en Trondheim - Oslo Gidsen voor stadstours Oslo, Bergen en Trondheim Alle noodzakelijke overtochten Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar, voorzien van airco en toilet 21 februari 2015 ook wel de mooiste cruise ter wereld genoemd! Wij maken een gedeelte van deze indrukwekkende cruise mee. Rond het middaguur legt het schip enkele uren aan in Alesund, wat u de gelegenheid geeft dit stadje te ontdekken. Wilt u boeken of meer informatie? www.effeweg.nl/wegener of bel met 0529 - 46 96 67 28 februari 2015 6 maart 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 65