OyarJailaf] Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 38 donderdag 15 januari 2015 Jacobus Cornelis Berwald Jan J. Passenier Anthonia Cornelia de Munck-Ridderhof Anthonia Cornelia de Munck-Ridderhof Francina Johanna Paauwe-van Schaik Moegestreden heeft hij dit leven verlaten en de rust gevonden waarna hij zo verlangde. Omringd door hen die hem lief waren is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, trotse opa en supertrotse overgroot-opa 's- Gravenpolder Goes 20 maart 1934 12 januari 2015 Nellie Berwald - van Liere Joke en Lauw Petra en Dirk Patricia en Remco, Djévi Patrick Vrijlandstraat 152 4337 ES Middelburg Op maandag 19 januari van 12.30 uur tot 13.15 uur kunt u afscheid nemen van Ko in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Om 14.00 uur vind er een afscheidsbijeenkomst plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ik leg de namen van mijn kinderen in Uw handen. Graveer Gij ze daarin met onuitwisbaar schrift. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 11 augustus 1987 weduwe van Anthonie Nicolaas de Munck in de leeftijd van 91 jaar. Adrie en Hanny Tonnie en Diana, Manuela, Samantha Sanny en Ko Toinet, Shane Niels en Patricia Janny en Gert Elbert en Sarah, Nelle, Felix Rutger en Geraldine, Aimée Josien (in liefdevolle herinnering) Collin en Manuela, Zoë Bonnie, Josin, Len Wilma en Henk Sanne en Duarte Jelte en Fenna Yerseke, 14 januari 2015. Correspondentieadres: Molenpolderweg 16 4401 NP Yerseke Gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaand aan de afscheidsdienst van 13.00 tot 13.20 uur in de kerk. De afscheidsdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt maandag 19 janauri om 13.30 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit voor hen zo zware verlies. J. Ridderhof T.G. Dagevos Marco en Inge, AngelaBart Jenny van der Stel-de Jonge We staan niet altijd stil bij het woord samen. Maar het is een groot gemis als samen uit je leven is. Als achterom kijken pijn doet vooruitblikken je angstig maakt. Kijk dan naar boven, ik zal er altijd zijn. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een langdurig ziek zijn, rustig van ons is heengegaan onze lieve Francien sinds 14 april 2003 weduwe van Maarten Jan Paauwe in de leeftijd van 82 jaar. Yerseke: C.A. Hollebrandse-Paauwe W. Hollebrandse (in herinnering) Martin en Cindy, Falco, Amber, Ryan Nelleke en Jan, Roan Wemeldinge: A.J. Paauwe E.W. Paauwe-Salzmann Christina en André, Bono, Vigo Yerseke: J. Paauwe J. Fraanje Patricia en Kay, Dinand, Amber Cherinda en David Andrea, Davv, Rajco, Seth Bianca en Leonard, Rico Sommelsdijk: P.M. Paauwe J.C. Paauwe-Wandel Yerseke, 13 januari 2015 Violenlaan 18. Correspondentieadres: Beatrixstraat 8 4401 EK Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. S. Dierx, wordt zaterdag 17 januari om 11.00 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Sjaan Elenbaas "Bijzonder mens tussen de mensen Angelo Goedemondt Jouw onverwacht heengaan raakt me zeer. De goede herinneringen die bewaar ik voor altijd. Mies Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Ondanks zijn ziekte en zijn intense verdriet wilde hij samen met ons verder leven. Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootopa weduwnaar van Nel Passenier - Snoep Majoor der Militaire Administratie b.d. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 31 oktober 1931 t 13 januari 2015 Son en Breugel: Lia en Evert Erik en Aline Bianca Leiden: Els Lotte en Wesley Daisy Mikki en Rosa Linde Correspondentieadres: Familie Passenier p/a CUVO uitvaartzorg Postbus 71707 2507 BH Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het familie- rouwhuis van CUVO uitvaartzorg, Leopoldhove 70 te Zoetermeer, op maandag 19 januari van 15.00 tot 15.30 uur. Daarna zal crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van crematorium Meerbloemhof,Buytenparklaan 1 te Zoetermeer, om 1 6.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Heden overleed onze moeder, oma en over-oma weduwe van Johan van der Stel 18 mei 1922 14 januari 2015 Nel en Adrie Cyriel en Ria Loes en Koos Ria t en Ulrich Marjan en Peter Ineke en Nico Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Archimedesstraat 38 4532 LE Terneuzen De afscheidsdienst, zal naar haar wens, in familie kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het Thuiszorg team van 'De Veste' en ZorgSaam ziekenhuis Terneuzen voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Na een ongelijke strijd nemen we nu voorgoed afscheid van onze lieve buurvrouw Wij blijven haar herinneren zoals ze hier was: Altijd bezig en actief met haar kinderen en kleinkinderen in en om haar huis. Wij hadden aan haar een vriendelijke, fijne buurvrouw. Tom en Vonny, Madelief, Julian en Leandra Lein en Henny de Kraker Jan Henk, Mariska en Jaimy Jolanda Lindenburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52