r Familieberichten üi/erlailen O IUensenlinq.nl 38 woensdag 14 januari 2015 Maria Cornelia Buijsrogge-van Laarhoven A.N. Ham Johanna Pieternella van Iersel - Louwerse Jo kijk ook op Bas Arendse Bert Brink Na een lange, intense vriendschap, heeft ook Jan Fokke ons verlaten. Wij wensen Ans, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe! Adrie en Rinus t Moerdijk Andrea, Jan-Bart en Tommie Intens bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat zacht en kalm is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 83 jaar. Goes: J.J. van Iersel Lelystad: Dixon en Monique Zierikzee: Ronald en Nelleke Drunen: Erwin en Karin Klein- en achterkleinkinderen 12 januari 2015 De Horst 118, 4461 WZ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 17 januari om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Jo hield van bloemen. "Het is goed zo. Ik heb een mooi leven gehad." Na nog een paar mooie laatste weken te hebben gehad is rustig en kalm ingeslapen Willy Korstanje - Daniëlse In de leeftijd van 81 jaar. Leen Korstanje Peter en Eva Eva en Erik lan Sjaak Goes, 12 januari 2015 Correspondentieadres: Plataanstraat 16, 4462 TW Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 januari van 16.30 tot 16.40 uur in de aula van het cre matorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats om 16.45 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar Hospice het Clarahofie. Zo dapper zo sterk zo moedig zo een ongelijke strijd was niet te winnen, maar volledig door je aanvaardt. Verdrietig zijn wij, omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze schoonzus en tante Willy Korstanje - Daniëlse Sjaan en Ger Jo en Lies Annie en Peet (in herinnering) Liesbeth en Rien (in herinnering) Peter en Nelly Neven en nichten Jan Tramper De Uitvaart Informatie Hulplijn Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch: Per email: Via de website: Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 0800 - 4444 000 Ons bereikte het bericht dat op zondag 11 januari in Wieringerwerf is overleden onze oom Janny en Adrie Lous-Arendse Lennie en Willem Dekker-Arendse Ciska en Floor Pattenier-Arendse Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve die met zijn Jopie zo van het leven genoot. Zijn echte vriendschap, betrokkenheid en gastvrijheid, maar ook zijn grote inzet voor het dorp en de kerk, vergeten wij niet. Wij wensen Jopie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Noordwelle: Ipe Veling, Arie en Marlies Deurloo, Hannah en Wilco, Geert, Diede. Na 14 jaar liefdevolle verzorging in 'Ter Valcke' is Maria rustig heengegaan 12-08-1930 12-01-2015 't Harde: Peter Paul Bob en Roos Julia Antwerpen: Jeroen en Lenny Joep en Guusje Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Buijsrogge Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 januari om 13:30 uur in de 'H. Maria Magdalenakerk' aan de Singelstraat in Goes. Voorafgaand is er vanaf 13:00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in de kerk. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer De heer Ham is in de periode van maart 1954 tot januari 1969 werkzaam geweest bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland, in de functie van portier. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 13 januari 2015 Willy Na een kortstondig ziekbed is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van C.S. Tramper-Leendertse Tholen: M. Quist-Tramper Arnemuiden: W. Tramper-de Nooyer Neven en nichten 12 januari 2015 U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. 24 uur per dag 7 dagen per week k

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58