Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Hans Heijnsdijk Francien Heijnsdijk-Wijs Suus Dingemanse-den Hollander Suzanna Dingemanse-den Hollander Petrus Johannes Huijbrecht Jan Dingena Jannigje van Sabben-Paauwe -Dien- Pij Pij Zandee Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Dien van Sabben- Paauwe Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg i 0800 - 4444 000 A dinsdag 13 januari 2015 35 Na een heftige strijd, is vredig maar veel te jong van ons heengegaan mijn lieve man, onze gewel dige vader, schoonvader en baasje echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Francien Heijnsdijk-Wijs Patrick en Linda Vincent Desmond en Nikki Tyra Lucky ijs, Bubsy t 10 januari 2015 Pablo Picassoplein 60, 4382 KB Vlissingen Hans is thuis. U kunt hier afscheid van hem nemen, op woensdag 14 januari van 14.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 15 januari om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Géén bloemen. Hans zou het waarderen als u een gift wilt geven aan "Stichting Ambulancewens", hiervoor is een collectebus aanwezig in het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren bij van der Valk hotel, Paukenweg 3 te Middelburg. Graag willen wij een ieder bedanken voor de zorg en de steun die Hans heeft mogen ontvangen tijdens zijn ziekte. Met verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte jarenlang heeft gedragen, nemen wij afscheid van onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte toe. Namens de Familie Dingemanse Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Aagtekerke: T.C. den Hollander-Saaman Neven en nichten Den Hollander Neven en nicht Walhout Ter nagedachtenis: Haar broer: J. den Hollander Haar zuster J. Walhout-den Hollander Haar zwager: J. Walhout Aagtekerke, 12 januari 2015 Het ruisen van de zee draagt voor immer met zich mee al wat wij in jou ontvingen: dierbare herinneringen. Thuis, omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende, heeft waardig afscheid genomen van het leven onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 6 januari 2009 weduwnaar van Annie Huijbrecht-Sierevogel in de leeftijd van 90 jaar. Peter en Anda Huijbrecht Kim en Justin Paul 9 Januari 2015 De Kanterlaan 14 4301 MB Zierikzee We nemen afscheid van Jan op donderdag 15 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand kunt u om 13.45 uur nog even bij hem zijn. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na afloop in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Piet van Sabben Kruiningen, 6 december 1917 Middelburg, 11 januari 2015 Hans en Janny van Sabben-Philipse Marcel en Machteld Correspondentieadres: Kokerheulweg 1 4353 SB Serooskerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de É#2 ontvangkamer van het crematorium. Onverwacht verloren wij onze markante vriend Een bourgondische levensgenieter, die het leven op bijzondere wijze aan elkaar heeft geknoopt. Koen en Monique Kees en Anda Robin en Wendy Ronald en Clarinda Ronnie en Ellis Marcel en Miranda Otto en Ellen t Cathalijne en Eric Wij zijn diep getroffen door het geheel onverwachte overlijden van Een bijzonder mens is overleden. Hij heeft op velen een onuitwisbare indruk gemaakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Irène en de familie. Wij wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Connexxion Taxi Services Goes Uitvaart Informatie Hulplijn Na 67 jaar vriendschap heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin J.N. Nijsen- v.d.Hiele kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week U

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54