Familieberichten 34 dinsdag 13 januari 2015 kükookop q fflensenlinq.nl Hendrika Elisabeth van Berkum Lubertus Brink Adriana Maria Elenbaas - Wijkhuijs Sjaan Elenbaas - Wijkhuijs Sjaan Elenbaas - Wijkhuijs Albertus Johannes Gaemers Jo Albertus Johannes Gaemers Geertruida Fennechien van Hekken Ze vond iedereen speciaal dat maakte haar bijzonder... Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze lieve mama, Ria en oma Ria Amsterdam, t Zierikzee, 5 augustus 1936 11 januari 2015 Met jou gaat een stukje van ons, maar bij ons blijft een stukje van jou. Willem-George en Kiki Helsloot Brigitte Helsloot en Heimie Kunst Ivica Domic Denija Ahmagic Brigitte Annabella Zierikzee, Borrendamme 76 Correspondentieadres: Korte Groendal 26 4301 CJ Zierikzee Mam is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal zaterdag 17 januari om 10.45 uur worden gehouden in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Drager van het ereteken voor orde en vrede 18-08-1926 10-01-2015 Noordwelle, 10 januari 2015 16 januari 2015 om 10.00 uur. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en dapper in rust van ons heengegaan. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve mama en oma Sjaan sinds 7 februari 2005 weduwe van Cornelis Adriaan Elenbaas in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: Barbara en Jorgen van de Geer - Elenbaas Ezra Boaz Zion Middelburg: Nicolien en Pieter Stroo - Elenbaas Jasper Linde Onze bijzondere dank gaat uit naar de huisarts dokter J. C. Ponten en de medewerkers van WVO Zorg, team 1. Vlissingen, 11 januari 2015 Correspondentieadres: Jazzroute 39, 4337 XB Middelburg Onze mama is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdiveg) te Middelburg. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 januari van 19.00 tot 19.30 uur en vrijdag 16 januari van 12.30 tot 12.50 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 16 januari om 13.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mama hield van bloemen. neven en nichten 11 januari 2015 Verdrietig zijn wij om het overlijden, als gevolg van de ziekte ALS, van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar missen. Arnemuiden: Lein (in herinnering) en Jo Wijkhuijs - Baas Nw Sint Joosland: Bram (in herinnering) en Sjaan Wijkhuijs - Jasperse Oost-Souburg: Piet en Riet Wijkhuijs - Marijs Corrie en Bram de Bree - Wijkhuijs Arnemuiden: Nel en Jan van Belzen - Wijkhuijs (in herinnering) Heinkenszand: Magda en Gillis Vermeulen - Wijkhuijs Verdrietig zijn we bij het overlijden van onze schoonzus en tante Veenendaal: Jozua t en Neli Elenbaas t Bellingham (USA): Martina Elenbaas en John Novak Langley (Canada): Lies Koole t Bram en Dolores Koole Nieuw- en Sint Joosland: Adri en Nel Elenbaas Neven en nichten 11 januari 2015 De Hemel heeft er een engel bij... Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve, dappere zus, onze tante en nicht Gerda in de veel te jonge leeftijd van 62 jaar. G oesHenk van Hekken Sofietje Si Dallas: Michael en Deanna Dallas: Criseldis en Dwayne Claire Kennedy Goes: Marry van Hekken Middelburg: Gerda en Frans van Vredegem-van Hekken 6 januari 2015 Bergweg 63, Goes Correspondentieadres: Bramestraat 22,4462 CX Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geheel in overeenstemming met zijn levenswandel is van ons heen gegaan Joop Brink-Schager Maike Vic Frederiks- Brink Victor Joske Gesrau Ron Marianne Brink- Boot Anneke Joleen A Harmen, Luuk en Evi Anne Arthur Willem Martin Alma Kelly Rick Bryan Correspondentieadres: R.M. Brink Kerkstraat 15 4328 LH Burgh We willen graag samenkomen in de kerk van Noordwelle om Bert te groeten op vrijdag Aansluitend is er gelegenheid om de familie te ontmoeten. Kom zoals je bent! Na deze samenkomst nemen wij verder in besloten kring afscheid. In plaats van bloemen liever een gift voor Stichting Alzheimer. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Johanna Gaemers-Romkes Amsterdam, 9 september 1919 t Terneuzen, 11 januari 2015 Albertus Bertie in herinnering Klaas en Margré Gerrit en Elles Hans en Truus Eef en Jaap Wil en Ties Riet en Lein Zijn kleinkinderen, partners en achterkleinkinderen Correspondentieadres: G. Gaemers, Tersteijnstraat 8, 4508 AM Waterland kerkje 0117-45 18 32 ggaemers@zeelandnet.nl De dankdienst wordt gehouden op vrijdag 16 januari om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuider begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. "Opa, een laatste stevige handdruk, SALA PILA!" Peter en Gosia Heidi en Jurgen Elize en Jaap Johan en Saskia Hans Yvonne en Johan Bert en Esmé Remco en Claudia Edwin en Pelin Chantal Hanna en Erwin Wim en Simone Nathan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53