Overladen V 0 mensen inq.nl Familieberichten A w Maatje van Belzen-Caljouw f V( Maatje van Belzen-Caljouw Jan Fokke Maria Maatje Jacobusse Jan Tramper kijk ook op Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een kortstondig, geduldig gedragen lijden, door de HEERE van ons is weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1 oktober 1990 weduwe van Blaas Jacobus van Belzen in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Yerseke: Lenie en Bertus van de Plasse-van Belzen Adrie en Miranda Charnelle, Brian Bennie en Diane Julian, Yasmim, Benjamin Vlissingen: Theuntje van Belzen en Els Makkelie Arnemuiden: Klaas en Gerda van Belzen-van Belzen Arianne en Jeffrey Middelburg: Casper en Janine van Belzen-de Graaf 9 januari 2015 Schorerstraat 32 4341 GN Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis te Middelburg "afdelingBolwerk", voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. Op D.V. woensdag 14 januari zal om ongeveer 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de ontmoetingsruimte van het kerkgebouw aan de Kerklaan 4 te Arnemuiden. Geen bloemen. Heden is ons ontvallen, onze geliefde zuster A. Caljouw D. Caljouw Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, 9 januari 2015 In mijn ziekte, weetje, vertrok ik al een beetje. Ik liet veel los, werd aards en een beetje ledig. Nu heb ik de overtocht gemaakt en voel me dankbaar, vredig. We zijn er naar toegegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. In de nacht van 11 januari is overleden mijn man, onze papa, schoonvader en opa die wij zo liefhadden, 15 november 1947 Correspondentieadres: Hollandiaplein 80 4461 GT Goes t 11 januari 2015 Ans Fokke - Kornman Jeroen en Monique Merel en Joep Marieke en Martin Sem en Mats Onze speciale dank gaat uit naar het verplegend personeel en de artsen van SVRZ, Ter Valcke, unit 4-13 voor de liefdevolle verzorging van Jan. De afscheidsplechtigheid zal plaats vinden op donderdag 15 januari 2015 om 11.30 uur in Uitspanning 'De Goederenloods', Stephensonweg 9, 4462 GM Goes. Aansluitend is er de mogelijkheid om te condoleren, waarna wij Jan in besloten 3 naar het crematorium begeleiden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lineke Scheele-Dieleman echtgenote van onze medewerker en collega Ad Wij wensen Ad, familie en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Wij zijn aangedaan door het plotselinge overlijden van Lineke Scheele Lineke is de afgelopen jaren actief geweest als surveillant voor de examenbureaus Welzijn en CIOS. Wij verliezen in haar een enthousiaste en betrokken medewerker. Wij wensen Linekes familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers van de onderwijsclusters Welzijn en CIOS en het College van Bestuur van Scalda, drs. D.f. Hoogstrate, directeur onderwijscluster Welzijn Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lineke Scheele-Dieleman echtgenote van onze collega Ad Wij wensen Ad en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Onderhoud - N.V. EPZ te Borssele Op zondag 11 januari 2015 is rustig ingeslapen, onze liefhebbende "tante Rie" weduwe van Jan Bakker in de leeftijd van 95 jaar. Waarde: Fam. Jacobusse - Kootstra Kloetinge: Fam. Jacobusse - de Visser Terneuzen: Fam. Kik - Munter Correspondentieadres: Familie L. Jacobusse, Plasseweg 10,4414 NC Waarde De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 14 januari om 13.30 uur in rouwcentrum "Waardig" Koninginneweg 2 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben- dijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouw centrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke voor de aandacht en t verzorging. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Arnemuiden, 2 september 1923 f Goes, 12 januari 2015 C.S. Tramper-Leendertse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzoigend personeel van 'Het Gasthuisen verpleeghuis 'Mispelblomhof' te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Kievitlaan 64,4461 RB Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. dinsdag 13 januari 2015 33 A 1 jj'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52