Familieberichten kükookop fnensenlinq.nl Col Of O familieberichten Albertus Johannes Gaemers Jo Albertus Johannes Gaemers Margaretha Maria De Mul Wij zijn aangedaan door het plotselinge overlijden van Lineke Scheele Lineke is de afgelopen jaren actief geweest als surveillant voor de examenbureaus Welzijn en CIOS. Wij verliezen in haar een enthousiaste en betrokken medewerker. Wij wensen Linekes familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers van de onderwijsclusters Welzijn en CIOS en het College van Bestuur van Scalda, drs. D.J. Hoogstrate, directeur onderwijscluster Welzijn Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lineke Scheele-Dieleman echtgenote van onze medewerker en collega Ad Wij wensen Ad, familie en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lineke Scheele-Dieleman echtgenote van onze collega Ad Wij wensen Ad en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Onderhoud - N.V. EPZ te Borssele Het ruisen van de zee draagt voor immer met zich mee al wat wij in jou ontvingen: dierbare herinneringen. Thuis, omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende, heeft waardig afscheid genomen van het leven onze lieve vader, schoonvader en opa Petrus Johannes Huijhrecht Jan sinds 6 januari 2009 weduwnaar van Annie Huijbrecht-Sierevogel in de leeftijd van 90 jaar. Peter en Anda Huijhrecht Kim en Justin Paul 9 Januari 2015 De Kanterlaan 14 4301 MB Zierikzee We nemen afscheid van Jan op donderdag 15 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand kunt u om 13.45 uur nog even bij hem zijn. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na afloop in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Margriet De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Johanna Gaemers-Romkes Amsterdam, t Terneuzen, 9 september 1919 11 januari 2015 Albertus Bertie in herinnering Klaas en Margré Gerrit en Elles Hans en Truus Eef en Jaap Wil en Ties Riet en Lein Zijn kleinkinderen, partners en achterkleinkinderen Correspondentieadres: G. Gaemers, Tersteijnstraat 8, 4508 AM Waterlandkerkje 0117-45 18 32 ggaemers@zeelandnet.nl De dankdienst wordt gehouden op vrijdag 16 januari om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuider begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. "Opa, een laatste stevige handdruk, SALA PI LA!" Peter en Gosia Heidi en Jurgen Elize en Jaap Johan en Saskia Hans Yvonne en Johan Bert en Esmé Remco en Claudia Edwin en Pelin Chantal Hanna en Erwin Wim en Simone Nathan dinsdag 13 januari 2015 35 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig in haar slaap van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Ernest Spelier eerder weduwe van Arthur Spelier Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Sas van Gent: Lilian en Ronny Lammens-Spelier Renata en Menno Pepijn Monika en Arjan Elin, Anne Philippine: Leo en Marijke Spelier-Evers 10 januari 2015 Braakmanweg 10, 4553 NH Philippine De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 januari om 12.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer, waarbij u de familie ook persoonlijk kunt condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 35