Uixtfcèeen Öa&een Wij horen het u zeggen: Oad was toch failliet? Inderdaad, het stond breeduit in de krant. Maar dat was het oude Oad. Achter de schermen is er hard gewerkt aan een come back - het nieuwe Oad. Zo'n mooi Hollands merk, zo'n mooie historie mag gewoon niet verloren gaan. Intussen waren er in 2014 weertienduizenden mensen die Oad het vertrouwen gaven en een reis of uitstapje boekten. Misschien was u wel één van hen. Onze comfortabele bussen zijn blijven rijden en doen dat nog steeds. Maar daar blijft het niet bij. Met een gemotiveerde groep mensen, nieuwe ideeën én een nieuw elan zijn wij helemaal terug en groeit ons aanbod in rap tempo. Dit ziet u ook terug op onze nieuwe website en in onze gidsen - eigenlijk meer magazine en inspiratiebron, dan een gids. Ook nieuw: ons beeldmerk en onze campagne, maar dat had u wellicht al gezien aan deze advertentie of op televisie. U ziet het, we timmeren weer flink aan de weg. Of u nu op zoek bent naar een klassieke busreis, een mooie rondreis, unieke themareis of betoverende trip naar Disneyland Paris, u bent weer van harte welkom bij Oad. Net als voor een relaxte zonvakantie, inspirerende stedentrip, leuk uitstapje of prachtige cruise. Via uw reisbureau, maar natuurlijk ook op onze website om te ervaren hoe gemakkelijk en met plezier u een persoonlijke vakantie zoekt, vindt en boekt. Daar begint uw voorpret (kijk straks maar even). Zo willen wij u nu en in de toekomst de vakantie bieden die u de mooiste herinneringen brengt en waarvan u straks zult zeggen: "Oad een reis". RS.: Benieuwd? Ga naaroad.nl, uw reisbureau of bel 0547 - 28 44 88. Oad „Oad een come back" scr «Sist» Aan uw reis zijn uiteraard alle zekerheden en vooiwaarden van de SGR en ANVR verbonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76