IDensenlinq.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Alice de Coninck-Audenaerdt Wilhelmina Maria Huizinga-Fossen Piet Jansen Joost Moerdijk Etiën Antheunis Frans Buijze Maddy Verduijn-van der Lijke Leintje Nieuwenhuijze-Koppejan Fina Versluijs-van Haneghem Neeltje Kruisifikx-Dieleman Familieberichten Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Uw blijken van medeleven, op welke manier dan ook, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en oud-oma waren hartverwarmend. De grote belangstelling bij de samenkomst en de begrafenis en de hoeveelheid reacties maakt het ons onmogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons duidelijk geworden dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. namens G.W. Huizinga kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij willen u onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan dat hij voor velen iets heeft betekend. José Jansen-de Schepper Hans en Cindy - Lisa, Stef Loes en Ronald - Valérie Terneuzen, januari 2015 Een woord, een gebaar of kaart het doet je goed. Wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Lieve mensen allemaal bedankt voor uw medeleven en belangstelling aan ons betoond na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend personeel van Van der Elooft uitvaartzorg voor de goede verzorging en begeleiding. S.G. Moerdijk Kinderen en kleinkinderen een Tevens wensen wij iedereen gezond en een voorspoedig 2015. Borssele, januari 2015 Heel veel dank voor uw aanwezigheid, woorden, bloemen, alle blijken van steun en warm medeleven bij het overlijden van mijn lieve man en onze pa Het heeft ons veel kracht en troost gegeven. Gemma Laura en Edgar Mireille en Pascal St. Jansteen, Januari 2015 Toon mij wie uw vrienden zijn.. Uit de vele hartverwarmende reacties na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader bleek duidelijk dat hij niet alleen voor zichzelf geleefd heeft; dat maakt het dragen van het verlies lichter voor ons. Onze hartelijke dank daarvoor! Familie Buijze Oostburg, januari 2015 Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij leven en overlijden van onze lieve moeder en oma Wij willen u hartelijk bedanken voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. Kinderen en kleinkinderen Groede, januari 2015 Wij danken u hierbij hartelijk voor de vele blijken van warme belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, januari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve ma, oma en kleintje-oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en de vele blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie De Coninck Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten Ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze móéder, oma en overgrootoma zeggen wij u hartelijk dank. Fam.Versluijs Biervliet, januari 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en oma-oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de kaarten en lieve woorden ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Familie Kruisifikx Axel, 10 januari 2015 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52