k Familieberichten O Mensen inq.nl K t A DdnkbütuijJifiêj Lies Westdorp Z" Helena Catharina de Splenter Jo Witlox George Honoré van Steenberge Jeanne Van Gijsel Willem Jongman Anthonie Hubregt Toussaint Toon Zus Splenter Louis Frangois Charles Theophiel de Vos Angelina Witlox-Mannaert r Yvonne Maria Gerarda Oreel-Freijser John Edward Dijkhuizen kijk ook op zaterdag 10 januari 2015 51 Op 95-jarige leeftijd is van ons heengegaan mevrouw weduwe van de heer Edmond van Broeck Dit melden u: Marleen en Edwig (t) Boodts-van Broeck Katrien. Eno, Vanessa, Ferre Bart Lief van Broeck (f) Loukie van Broeck (t) Loekie en Achiel Coenen-van Broeck Liselotteen Yusuf Charlotte Jeannine van Broeck en Servi van Grinsven Ronald van der Poel (f) Liesbeth Thomas haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen De families Van Gijsel-van Broeck Van Vlierberghe-Thieleman Hulst, 8 januari 2015 Corr. adres: Amundsunstraat 18,4562 BE Hulst Tulpenlaan 26, 9185 Wachtebeke Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen, op maandag 12 januari 2015 om 10.30 uur, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het r.k. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.15 uur. Mama ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die haar een laatste groet wensen te brengen, zullen door ons ontvangen worden op zondag 11 januari van 11.30 tot 12.00 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, tel. 0114 345 695 Enige algemene kennisgeving Nu nooit meer puzzelen, rummikuppen, breien, kaarten, Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden verlost is, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame ma en tante Lies weduwe van 14-09- 1932 Biervliet Temeuzen: 1 09 -01 -2015 Sas van Gent Arjaan Sas van Gent: Emma en Adrie Sas van Gent: Ria Viola en Remko, Björn Temeuzen: Nanda en Stefan Temeuzen: Saskia en Dave Familie Westdorp Familie Jongman Sas van Gent, 9 januari 2015. Corr. adres: Walstraat 2,4551 ES Sas van Gent Ma zal, zoals zij dat zelf wenste, in stilte worden gecremeerd te Temeuzen. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 13 januari om 18.30 uur in café "Reseda", Noordweststraat 11, te Sas van Gent, waarna we nog op haar toosten. Onze dank gaat uit naar het personeel van "de Redoute voor de goede verzorging en de doktoren Pottelberghe, Haak, De Muynck en Neeteson. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, geheel onverwacht van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Cadzand, 22 februari 1939 Knokke, 7 januari 2015 Cadzand: Huib en Jet Toussaint-Buijs Sonja en Eric Anja en Frans Ingrid en Frank en kinderen Cadzand: Riet Toussaint Bergen op Zoom: Jan en Laura Toussaint-Rijnberg Peter en Cindy Mariëtte en Richard en kinderen Correspondentieadres: Prinsestraat 14, 4506 AH Cadzand Het afscheid van Toon zal plaatsvinden op maandag 12 januari om 13.30 uur in de aula van het mortuarium van Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend en dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden is in de leeftijd van 96 jaar plotseling overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van *22-10-1918, Stroodorpe (Sluiskil) 09-01-2015, Temeuzen Sluiskil: Piet en Lizette de Vos-de Pauw Bart Geert en Rita, Floor Temeuzen: Fred en Loes de Vos-Bilderbeek Patrick en Gaby, Amber, Justin Carolien en Patrick, Alicia, Jony Meivin en Nicole, Quintin, Mason Temeuzen: Frans en Maria de Vos-van den Oudenhoven Saskia, Anaïs, Claire Liselotte en Reinier, Frederique, Louise Temeuzen: Johnny en Marleen de Vos-Kouwijzer Mirjam, Virginia, Priscilla Martijn en Maartje, Anna, Fleur Carina, Isabelle, Charlotte Correspondentieadres: Leeuwenlaan 48, 4532 AG Temeuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 13 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Temeuzen. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 14 januari om 11.00 uur in de aula van Monuta op de begraafplaats naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden aldaar en is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van echtgenoot van Breugel, 27 oktober 1938 Marinda, Ferdy en Ilonka Kleinkinderen f Breugel, 6 januari 2015 Beemdstraat 26, 5694 AK Son en Breugel De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hart verwarmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame pa, opa, overgroot opa en maatje Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Emmy Philippine, januari 2015. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kees Oreel Marco en Bianca Björn, Denice Detlev en Liesbet Levi, Noëlle Oost-Souburg, januari 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen vóór en na het overlijden van Wij willen dan ook op déze manier laten weten dat uw aanwezigheid bij de crematie, de bloemen, de véle kaartjes en bezoekjes, ons goed hebben gedaan. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte, dat John bij zo velen geliefd was. Franka Dijkhuizen-Priester Robin en Wendy, Timo Pascal en Joyce, Elin 's Heerenhoek, januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51