Familieberichten Jo Baart cPPée& 50 zaterdag 10 januari 2015 Netty Kriekaart - de Witte kükookop fijensenlinq.nl Jo Baart Maurice Petrus Blaakman Jan Dooms Jannis Baptiste Dekker Jan Dekker Jan Janny de Graaff Willem Blok Zoals de vis, zo hield hij van water Zich bewegend voor nu en voor later Altijd bezig voor zijn gezin en de sport Niemand deed hij immer te kort Dit alles is plotseling voorbij gegaan Wij zullen hem nooit meer aan de waterkant zien staan In onze gedachten blijft hij voor altijd bestaan Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die mijn man, onze pa en lieve opa, altijd gegeven heeft, is na een moedig gedragen ziekte in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan. Geboren op Overleden op 30 november 1944 6 januari 2015 Geertruida Leo Leo en Chantal Giovanni en Kim Stan Bas i' Jos en Danielle Siebe Liselotte Mimi Wij willen onze huisarts dokter van Ouwerkerk hartelijk danken voor de goede zorg en fijne begeleiding. Correspondentieadres: Westerzicht 606 4385 BW Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. 'God van het licht, Uw stralende aanwezigheid verlicht mijn hart.' Na een leven vol liefde, goedheid en vol vertrouwen op Hem, heeft de Heer thuisgehaald mijn lieve vrouw en onze lieve moeder 17 juli 1957 8 januari 2015 'Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Ruud Roderick en Lyanne Simone en Jesper Ilse Kevin Operettedreef 64 3845 DL Harderwijk Woensdag 14 januari zal er om 13.15 uur een dankdienst voor haar leven worden gehouden, waarvoor wij u uitnodigen in kerkelijk centrum 'De Regenboog', Biezenplein 1 in Harderwijk. Aansluitend zullen wij haar omstreeks 14.45 uur gezamenlijk naar haar laatste rustplaats begeleiden op de gemeentelijke begraafplaats 'Elzenhof', Walstein in Harderwijk. Voor aanvang van de dienst is er in 'De Regenboog' van 12.00 uur tot 13.00 uur gelegenheid ons te condoleren. Voor bloemen zorgen wij graag zelf. Je hebt ons veel geleerd behalve hoe we je moeten missen Te vroeg heeft ons verlaten Kloosterzande, 19-10-1946 f Terneuzen, 7-1-2015 levenspartner van Nelleke van Nunen lieve vriend van Charles en Joke de Smit familie Baart Arsenaalstraat 35 4531 CZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 13 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Maandag 12 januari is ervan 19.00-19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van oud-wethouder en oud-raadslid Jo was wethouder van 1998 tot 2003 en raadslid in de periode van 2003 tot 2010 bij de gemeente Terneuzen. Zijn overlijden heeft ons geraakt. Met grote waardering denken wij terug aan de betrokken wijze waarop hij zich als wethouder en raadslid voor de gemeente en de gemeenschap van Terneuzen heeft ingezet. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 10 januari 2015 Gemeentebestuur van Terneuzen, secretaris, burgemeester, griffier, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink mr. |.l I.P. de Jong Mijn laatste groet is aan hen die mij kenden en die mij liefhadden. Geheel onverwachts is vandaag, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem om ringden, overleden Weduwnaar van Celina Maria Wijffels A Hoofdplaat t Biervliet 1 september 1932 8 januari 2015 St-Kruis: Hilda en Jack Angelo en Danny Noa, Senna Nathalie en Reggy Tigo, Kai Broers en zus Correspondentie adres: H. Catseman Sint Pietersdijk 10 4528EE St-Kruis De afscheidsviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op dinsdag 13 januari 2015 om 10.00 u in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c Terneuzen. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de afscheidsviering. Na de afscheidsviering wordt u uitgenodigd in de koffie kamer van het crematorium voor de koffietafel. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met eerbied en respect herdenken wij dat 28 december 2014 is overleden onze oud-collega Voor zijn jarenlange inzet als administrateur zijn wij hem veel dank verschuldigd. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers Zeeland Seaports Tot ons groot verdriet is na een ernstige ziekte, alsnog onverwacht van ons heengegaan mijn allerliefste Jan, mijn geliefde broer, zwager en onze oom Jan Axel Knokke 11-03-1948 05-01-2015 Knokke: Ellen Israël Brasschaat: Frangois Dekker Lieneke Dekker-Koster Londen: Jean Pierre en Serena Emily en Isabella Londen: Frangois W. en Annika Zurich: folien en Oscar Felix Correspondentieadressen: Klaverlaan 9 Zegersdreef 47 8300 Knokke 2930 Brasschaat Op verzoek van de overledene, heeft de uitvaartplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden, in Knokke. Nog geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde neef Corrie van der Meulen Adrie Luteijn en Suus Luteijn-Lako (in herinnering) Jan Luteijn en Greet Luteijn-Poissonnier Corrie de Zwart-Luteijn (in herinneringen Jan de Zwart Jan Becu (in herinnering) enTonie Becu-Risseeuw Matty Becu-Fijma en Jaap Fijma Kinderen en kleinkinderen Met verdriet, maar ook dankbaar voor de mooie herinne ringen moeten we afscheid nemen van Jan, je had zo graag nog eens naar Chili gekomen, het land waar jij je zo thuis voelde, maar het mocht niet zo zijn. Je hebt onze levens verrijkt met ware vriendschap, goed gezelschap en wijs advies. (an, we zullen je missen. Julio Antonio Bouchon en Andrea Senoret Felipe Briones en Alicia Marasovic Andres Echeverria en Maria Isabel Irarrazabal Rafael Luis Grez en Cecilia Cardoen André en Marianne Luteijn, Martin, Peter, Philip en Niels Dinsdag 13 Januari hebben wij in Santiago een kerkdienst georganiseerd om Jan te herdenken. Zeer verdrietig, maar dankbaar voor de onuitwisbare herinneringen. Geheel onverwachts is overleden mijn zus, schoonzus en onze tante. Wij wensen iedereen veel kracht en steun bij het verwerken van dit verlies. Vlissingen Sidonia Rolf Jolanda George llona, Michiel Car la Patrick Ricky, Jannes Sandra Danie Richard, Laura In de nacht van 6 januari is overleden onze zeer gewaardeerde oud-collega oud-directeur Havenschap Terneuzen Willem was directeur van 1971 tot 1985. Hij heeft een bijzondere en actieve rol gespeeld bij de ontwikkeling van de organisatie. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de familie. Directie en medewerkers van Zeeland Seaports

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50