Overladen Familieberichten 0 iïlensen inq.nl Eduard Cornelis Antoine Alfred Mes Luciën Buijsse Elisabeth Berwald-van Rijswijk Betsie Pieter Hendrik Berwald Elisabeth Berwald-van Rijswijk Betsie Josepha Regina Jacoba de Ridder-van Dorsselaer José Clement de Ridder kijk ook op 'Ik heb een goed leven gehad, ik ben tevreden'. Op 5 januari is overleden mijn lieve man, papa, schoonvader, opa en overgrootvader Ridder in de orde van Sint Sylvester en eremedaille verbonden aan de ORDE VAN ORANJE- NASSAU in Goud, oud-directeur van CVV Walcheren. echtgenoot van Geertruida Elisabeth Mes - Helmich Middelburg, 5 februari 1923 Vlissingen: Middelburg: Oost - Souburg: Lewedorp: Oost - Souburg: Keerbergen (België): Kapellen (België): Dubai: Haarlem: Amsterdam: Amsterdam: Middelburg: Vlissingen: Vlissingen: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Toronto (Canada): Grijpskerke: Vlissingen: Vlissingen: Breda: t Vlissingen, 5 januari 2015 Geertruida Elisabeth Mes - Helmich Hetty en Ruud van Velsen - Mes Mildrid en René Charlotte, Gijs, Lars, Ralf Marco en Claudia Mebrit, Teye Michel Resa,Lukas Mirjam en Henk Landa - Mes Cynthia en Elke Mats, Sam Nicole en Den Aidan, Loren, Jack Erlend Mes en Bernadet Dopper Koen en Cora Elisabeth Isis Olav Mes en Sjannie Mes - Meijs Björn en Leonie Evi, Sascha Maaike en Bastiaan Emmy, Quinn, Eliza Eric en Ellen Jelle, Lotte Irving Mes en Trudy Beers Bas en Jella Boy, Owen Els Roos en Simon Sara Egon Mes en Inge Lansu Thierry Esmée Correspondentieadres: kantoor coöperatie DELA; de Wijper 8, 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen in uitvaartcentrum 'de Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen, op zaterdag 10 januari van 15.30 tot 16.00 uur. De Eucharistieviering wordt gehouden op maandag 12 januari om 11.00 uur in de parochiekerk Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Er is van 14.00 tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Papa houdt erg van bloemen. Bedroefd maar opgelucht dat hem een langer lijden bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van onze pa en opa. Sas van Gent 4 januari 1938 t Hulst 4 januari 2015 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op 8 januari 2015 te Hulst. Jaap en Miriam van Langevelde - Buijsse Jordan Joyce en Arno, Julian, V Johnny Buijsse Pim Ilse Buijsse en Marcel Meivin en Davy Jeanette Tieleman Correspondentieadres: Rijksweg la 4416 AZ Kruiningen Onze dank gaat uit naar de uitstekende verzorging van de Blauwe Hoeve in het bijzonder het team van Blaauw Hofke 140. zaterdag 10 januari 2015 49 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve Ma, oma en overgroot-oma weduwe van Oost- en West-Souburg, 6 januari 1938 t Goes, 7 januari 2015 Middelburg: Leen en Hanna Berwald-Sinke Richard en Michel Miranda Jeffrey Middelburg: Joke Berwald Hendrik en Mirjam Bianca, Narkeasha, Ashanti VlissingenHennie Berwald en Bram Smithuis Marcel en Tamara Stephan en Renske Middelburg: Annie Berwald Jacob Magnusstraat 34, 4336 GE Middelburg Correspondentieadres: Nieuw Bonedijkelaan 24, 4382 HD Vlissingen U kunt afscheid nemen van Ma in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 13 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 14 januari om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Tom en Ineke Johan en Lucy Adrie en Els Neven en Nichten Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed op 5 januari 2015 op 90-jarige leeftijd te Hulst. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Churchillhof 41, 4587 EV Kloosterzande Zoals zij het zelf wilde, hebben we op 9 januari 2015 in besloten kring afscheid van haar genomen op de begraafplaats te Lamswaarde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49