Laat u het bij ons gesmeerd lopen? Winter in Torremolinos A 1e Autotechnicus personen auto's/ diagnosespecialist Autobedrijf van der Jagt Willemse Luxe Stedentrip Münster gereld is Kras Exclusieve lezersreis V.a. 64,- voordeel per persoon! Way of Life! 8-daagse vliegvakantie RIU All Inclusive 2 excursies Vanaf slechts 399,-p. Arke SUZUKI Boek vóór 18 januari op Kras.nl/LR51423 All Inclusive Costa del Sol (jj>> Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties Suzuki legt zich al sinds 1909 toe op de productie van kwalitatieve, betrouwbare auto mobielen. Alle producten kenmer ken zich door hun waardevastheid en ongecompliceerde, sportieve karakter. Wij streven ernaar om onze klanten altijd een flinke dosis plezier aan zijn of haar Suzuki te laten beleven. Om hen op die manier deel uit te laten maken van Suzuki's Way of Life. zaterdag 10 januari 2015 Autobedrijf van der Jagt Willemse is al meer dan 20 jaar een begrip in de regio. Ter versterking van onze werkplaats zijn we op korte termijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van 3-8 dagen vanaf Luxe 4-sterren hotel in het centrum Ontbijt diner Toeristenbelasting Gratis wifi Klantbeoordeling 8,1 Mercure Hotel Münster City**** - in het centrum Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR51423 Na de feestdagen toe aan nieuwe energie? Ontvlucht het gure winterweer en begin het jaar met een voordelige, onbezorgde winterzon All Inclusive aan de Costa del Sol. Torremolinos U verblijft in Torremolinos. Deze populaire badplaats is een gezellige, aangenaam warme winterbestemming. Het heeft een mooi breed zandstrand, tal van winkels, authentieke tapasrestaurantjes, Hollandse bars en terrasjes. De boulevard komt uit bij de trendy jachthaven van Benalmadena en leent zich uitstekend voor lange wandelingen. De Nederlandse reisleiding neemt u mee op stap. Zo bezoekt u het pittoreske witte dorpje Mijas, met gezellige winkelstraatjes, pleinen met ezeltjes en (tapas) bars. En u gaat naar Benalmadena voor een prachtig uitzicht over de kustlijn en mogelijkheid om een bezoek te brengen aan de Boeddha tempel en vlindertuin. De lezersaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Malaga met Transavia in de economy class Luchthavenbelastingen brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - accommodatie 7 overnachtingen in RIU Costa Lago Verblijf o.b.v. All Inclusive Nederlandse hostess dag Mijas (per bus met hostess) Vi dag Benalmadena (per bus met hostess) Vertrek: do en za t/m 21 maart 2015 Hotel RIU Costa Lago Torremolinos U verblijft in stijl, in een RIU hotel, geroemd om de goede keuken en service. De liggingis perfect, rustig en slechts ca. 200 meter van het strand van en 400m. van de winkels. Het bruisende centrum van Torremolinos vindt u op ca. 2 kilometer en de bushalte is voor de deur. Het beschikt over comfor tabele kamers, bar met regelmatig live muziek, een restaurant en zwembad. Prijs: 399,- p.p. Op=op! Prijs is o.b.v. 2 personen in een twee per soonskamer. Prijs is exclusief 2,50 cala miteitenfonds per boeking, eventuele toe slagen en reserveringskosten: 20,- per online boeking of 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. De genoemde prijs is een 'vanafprijs', speciaal voor 55+, beperkt beschikbaar op een aantal vertrek data. De actuele prijzen per vertrekdatum vindt u in de webwinkel. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken ga naarde webwinkel. U kuntookbellen metArke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '55+Wegener Winter zonpakker RIU'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. Tip: bezoek havenstad Malaga, met het Pi- cassomuseum, het Moorse fort Alcazaba en veel leuke barretjes en winkels. U komt te werken in een klein, hecht team van enthousiaste mensen die betrokken zijn bij het bedrijf en die met passie sleutelen. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die hiervan onderdeel wil uitmaken. Je komt te werken in onze geheel vernieuwde werkplaats. Interesse? Reageer dan telefonisch of stuur een mail naar: Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen Tel. 0118-419 051 administratie@vanderjagtwillemse.nl Het zéér veelzijdige Münster heeft alle ingrediënten voor een heerlijke stedentrip! Ontdek het historische centrum met prachtige gebouwen, vele musea, winkels, restaurants en cafés, maar ook de natuurrijke omgeving met eeuwenoude kastelen! Dit luxe ingerichte 4-sterren hotel ligt in hartje stad, op loopafstand van de vele bezienswaardig heden. Klanten beoordelen dit hotel met maar liefst een 8,1Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, restaurant, bar, brasserie en parkeergarage (tegen betaling). Als gast kunt u gratis gebruik maken van de sauna, het stoombad en de fitness. U verblijft in een comfortabele kamer op de 1e of 2e etage. Inclusief: 3 t/m 8 dagen (2 t/m 7 nachten) verblijf in Mercure Hotel Münster City, dagelijks ontbijtbuffet 3-gangendiner of buffet (op zondag geen diner) en toeristenbelasting. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 12jan. t/m 31 okt. 2015. van voor u 3 dagen J43T vanaf 79,- 4 dagen _22T vanaf 119,- 5 dagen 399" vanaf 159,- 8 dagen 3AX vanaf 279,- Meer reisduren mogelijk. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 18 januari 2015. Ga naar Kras.nl/LR51423 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR51423 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en Calamiteitenfonds. 8-daagse 55+ vliegreis vanaf slechts 399,- 4* RIU hotel All Inclusive Hollandse gezelligheid 2 uitstapjes SGR VT- FZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25