App tegen stress en burnout 20 WERKEN MIJN BEDRIJF Voor mensen die last hebben van vermoeid heid, stress en burnout is een app op de markt gekomen, de zogenaamde 'Pocket Energy'. In Nederland lopen ongeveer een mil joen mensen rond met burnoutklachten, terwijl nog eens enkele honderdduizenden Nederlan ders een chronische aandoening hebben die ge paard gaat met aanhoudende vermoeidheid, stress en/of pijn. De klachten die deze mensen ervaren leiden meestal tot substantiële beperkin gen in hun dagelijks leven. Ze voelen zich vaak machteloos, te meer omdat de oorzaak en behan deling van hun klachten niet altijd bekend en eenduidig zijn. De PocketEnergy-app biedt deze mensen een hulpmiddel om meer inzicht in en controle over hun fysieke en mentale grenzen te krijgen en zo hun energiebalans te verbeteren. Mensen die de app gebruiken, kunnen hun klachten in kaart brengen om er lessen uit te trekken voor de optimale inrichting van hun le ven. Gebruikers wordt elke dag gevraagd hun ac tiviteiten bij te houden en hun fysieke en menta le gezondheidstoestand te evalueren. De app legt vervolgens verbanden tussen de dagelijkse bezigheden en de energiebalans. Met behulp van uitgebreide statistieken krijgen gebruikers praktische tips aangereikt om de veranderingen te realiseren die ervoor zorgen dat ze zich ener gieker voelen en met meer vertrouwen naar de toekomst kunnen kijken. PocketEnergy werkt als een persoonlijke coach die altijd aan je zijde staat. Als je je grenzen wil leren kennen, een ge zondere balans wil vinden, genoeg hebt van je klachten en meer energie wil ervaren, dan kan de app je op weg helpen. De applicatie is de eer ste twee weken gratis te downloaden, daarna kost het downloaden van de app 3,59 euro. Een Android-versie komt binnenkort beschikbaar. Om de twee maanden wordt een van de opstel lingen vervangen door een nieuwe. Er is ruimte voor zowel lagere als hogere budgetten. SSK Keukenstudio voert de merken Keller, Schmidt en Beda Keukens en heeft nagenoeg alle A-mer- ken aan inbouwapparatuur in huis. Er is dus een zeer ruime keuze om aan je wen sen van smaak en functionaliteit tegemoet te komen. Waar SSK Keukenstudio zich echt on derscheidt is bij het vervolgtraject: de levering en installatie. Alle prijzen zijn inclusief leve ring, plaatsing, inbouw en aansluiting van de apparatuur door eigen monteurs. „Een keuken monteren is specialistisch werk. Een goede monteur weet problemen ter plaatse perfect op te lossen. Onze insteek is om de keu ken in één dag volledig kookklaar af te leveren", Voor je een keuken koopt zijn er nog al wat zaken om over na te denken. Welke wensen heb je op het gebied van functionaliteit en apparatuur? Hoe onderhoudsvriendelijk moet het worden? Welke mogelijkheden en be perkingen biedt de ruimte die je hebt en wat moet er in en rond die ruimte gebeuren om je droomkeuken te reali seren? John de Kok We kopen hooguit enkele keren in ons leven een nieuwe keuken. Het is dan wel zo verstandig om je goed te laten advise ren; je door een waaier van mogelijkheden te la ten begeleiden naar die praktische keuken waar je ook nog eens verliefd op wordt. Bij SSK Keukenstudio uit Kapelle hebben ze de opties en de expertise om je vanaf het eerste oriëntatiemoment tot een perfect gezette keu ken volledige service te geven. In de showroom staan 23 opstellingen die je stuk voor stuk op je eigen smaak kan aanpassen. Als je de verschil lende mogelijkheden van materialen, kleuren, afwerkingen, bladen, handgrepen en fronten gaat berekenen dan kom je op duizenden com binatiemogelijkheden. Met displays en catalogi blijft het allemaal heel overzichtelijk. Er zijn stalen van alle opties in de showroom aanwe zig en als je tot een eerste keuze bent gekomen, kan de verkoopadviseur met een 3D-keuken- planner een schetsontwerp maken. „Eerst voeren we de afmetingen van jouw keu ken in, vervolgens alle details. Het eindresul taat is net een foto", vertelt commercieel mana ger en mede-eigenaar Dennis Jopse (39) uit Ka pelle. Met de app krijgen mensen meer inzicht in en controle over hun fysieke en mentale grenzen, foto HH Ine Maranus Domburg Verkoopadviseuse Als verkoopadviseur luister je goed naar de wensen van de klanten. Je denkt mee en geeft een eerlijk advies. Als een klant met een bepaald beeld komt, wijs je op alterna tieven die daarop aansluiten en geef je voor- en nadelen mee zodat ze tot een goede beslissing kunnen komen. Een mooie ruw houten keuken met veel reliëf is bijvoorbeeld onderhoudsintensiever dan een vlakke kunststof keuken. John Bliek (45) Kapelle Keukenmonteur Als monteur heb je de uitda ging om alles perfect neer te zetten en te laten functione ren. Als een leiding niet goed zit, verplaatsen we die. We zijn loodgieter, elektricien en timmerman tegelijk. Een klein beetje niet goed, is ook niet goed. Als keukenmonteur mag je je er niet gemakkelijk vanaf maken. Ons werk is veel improviseren, creatief naar oplossingen zoeken en erg precies zijn. John de Haan(25) Krabbendijke Keukenmonteur Het zetten van een nieuwe keuken doen we als team, voor service gaan we apart. Je komt bij mensen thuis en je zet iets neer waar ze net in geïnvesteerd hebben. Dat raf fel je niet af. Omdat we aan het eind van het traject in een bouwklus zitten moeten we nogal eens wat aanpassen. Het is mooi werk waarbij je creatief kan zijn. En als je weg gaat dan laat je iets moois bij blije mensen achter. Van eerste idee tot

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20