Dagbladbezorger 24 Maanden 50% korting en de Sony Xperia Z2 twv €449.- 50 42 SERVICE Column op Monnikenwerk van Wim Jansen Vragen over bevolkingskrimp Noord-Beveland Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc Spirituele beurs Dubbelconcert in Den Dullaert jn panta Rhei Open dag bij 't Zwoegen in de Westlicht Goes Deltacross Vrijlating zeehonden bij Renesse Winnares quiz Geniet! uit Sint-Maartensdijk Oostburg, Aardenburg en Sluis i van €45.- voor Vodafone Voordeel Web De kersttijd wordt afgesloten, de kerstbomen verbrand. Het spirituele van Kerstmis blijft echter nog even bij ons. kerkdiensten Theoloog dominee Wim Jansen gaat in zijn column van deze week op Monnikenwerk in op de actuele gebeurtenissen: niet al leen de aanslag in Parijs, maar ook de aanslag in Jemen en de moordpartij van Boko Haram ra ken hem diep. De verschillende reagerende groepen vertonen 'kaapgedrag': ze gebruiken een mening of geloof voor hun blinde gelijk. Op Monnikenwerk vindt u verder een reportage over de mogelijke komst van een klooster in Middel burg. WISSENKERKE - De fractie van Be trokken Noord-Beveland (BEN) is bezorgd over de relatief forse be volkingsdaling op Noord-Beve land. Uit de voorlopige cijfers blijkt dat het eiland afgelopen jaar 88 inwo ners kwijtraakte, zowel omdat mensen vertrokken als doordat er minder baby's werden geboren dan dat er mensen overleden. BEN is daardoor verrast, schrijft de partij aan burgemeester en wet houders, temeer omdat in een rap port uit mei 2012 nog werd gesteld dat Noord-Beveland de komende jaren nog geen last zou hebben van een krimpende bevolking. De partij wil dan ook van het college weten welke factoren aan het ver lies ten grondslag liggen. w p/mnd 240MIN 180SMS 400MB Stof- en waterdicht 5,2 inch full HD scherm 20,7 MP camera 4K HD video Ander toestel of goedkoper abonnement? Kijk op de website! Den Dullaert in Hulst staat 4 I vandaag en morgen in het teken van spiritualiteit. De jaarlijks terugkerende spiri tuele beurs van De 4windrichtin- gen, is er beide dagen te bezoeken van ïo.oo tot 18.00 uur. Bezoekers kunnen lezingen en workshops volgen, diverse kraampjes bezoe ken en antwoorden op levensvra gen krijgen. Wie een tarotkaart wil laten leggen of contact wil ma ken met gene zijde, vindt hier ook voldoende mogelijkheden. Entree bedraagt 6,50 euro. <^T\ In strandpaviljoen Pan- y J ta Rhei in Vlissingen is r n morgen vanaf 17.00 uur een dubbelconcert van de bands Steady New Sounds en De Niro. Bijzonder hieraan is dat de leadzanger van Steady New Sounds (Jasper) de zoon is van de leadzanger van De Ni ro, Jan Piet de Klerk. De Niro was vijftien jaar geleden een bekende band, onder meer door hun nummer Flushing boulevard. De Klerk zit nu in de JP Seeger Session band. Centrum 't Westlicht aan de Singelstraat 7 in Goes houdt vandaag een open dag. Er zijn 32 workshops/ lezingen, die gratis toegankelijk zijn. Het gaat onder meer om Qi-Gongles, Meditatie, Ener gy-Healing, Voeding, Groepsre- gressie, Mediumschap, Gezond heid, Zelfkennis, Creatief, Yoga, Karakterkunde, Dans, Omgaan met de dood, Sjamanisme, Zelfver trouwen en Kristallen. De open dag dag begint om 10.00 uur en duurt tot 18.00 uur. /-| De Zeeuwse crosscom- I petitie gaat vandaag ver- U der met de Deltacross in Burgh-Haamstede. Twee jaar geleden liepen de hardlopers nog door een wit schilderij in de Boswachterij, vandaag wordt een tempera tuur verwacht van zo'n der tien graden. Van de stormach tige wind zullen de deelne mers vermoedelijk weinig last hebben. De wedstrijden begin nen vanaf 12.30 uur. De senio ren starten om 14.00 uur. Op het strand van Renesse, bij strandpaviljoen de Haven van Renesse aan Duinwekken 5, worden om 14.00 uur drie zee honden vrijgelaten. Het gaat om Flush, Boris en Mila uit de zeehondenopvang A Seal in Stellendam van Lenie 't Hart en de EHBZ. Vorige maand werden ook al drie zeehonden vrijgelaten die na een verblijf in Stellendam zodanig waren opgeknapt dat ze weer kon den worden uitgezet. Dat gebeurde in Ouddorp. In november kre gen twee dieren hun vrijheid. SINT-MAARTENSDIJK - De winnaar van de nieuwsquiz in de PZC-glossy Geniet! is Suzie de Feijter uit Sint-Maartensdijk ge worden. Zij ontvangt een geheel verzorgd diner voor twee personen bij Res taurant Katseveer in Wilhelmina- dorp. De juiste oplossing was 'voorne men'. Dit woord moest worden gevormd uit de letters die te voor schijn kwamen na beantwoor ding van een aantal vragen over de actualiteit in Zeeland. Deze keer stuurden 326 inzenders een oplossing in voor de quiz uit de Geniet! van december. WGGGNGR Media De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen. Wat staat er tegenover? Een prima 4-wekelijkse vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele extra's. Uitstekend te combineren met andere bezigheden. Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710 Meer bereiken. Met Wegener www.pzc.nl/monnikenwerk Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant MIN SMS MB VAN VOOR TOESTEL 120MIN 80SMS 200MB £351- €17.50 €35.- 180MIN 120SMS 300MB £4Ö> €20.- €15.- 240MIN 180SMS 400MB £45'.- €22.S0 €0.- Inclusief Qf 1 cancelling 0 Vheadphones Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 te 0,45 per gesprek) Een actieabonnement heeft een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen £30,- en de bezorgkosten zijn gratis. Actie geldig tot minimaal 17-01-2015 en alleen online verkrijgbaar Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden. Kerstmis is Zaterdag 10 en zondag 11 januari 2014 Aardenburg Protestantse Gemeente Protestantse Gemeente 10.00 uur dienst in Sint Kruis; Doopsgezinde Gemeente geen dienst; Rooms-Katholieke Kerk zo 9.15 uur past. Van Geyt; Axel Protestantse Kerk 10.00 uur ds We- ijs; Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt 9.30 uur ds Schaaij en 15.00 uur ds Stol- per; Biervliet Protestantse gemeente 9.30 uur dhr Van den Berg; Rooms-Katholieke Kerk za 19.00 uur past. Van Geyt m.m.v. koor Emmanuel; Boschkapelle Rooms-Katholieke Kerk zo 10.30 past. Wiertz; Breskens Protestant se Gemeente 9.30 uur mevr. Reijnhoudt; Rooms-Katholieke Kerk za 19.00 liturgie- groep; Cadzand Protestantse Gemeente dienst in Sluis; Clinge Rooms-Katholieke Kerk za 19.00 uur past Wiertz;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 147