m Familieberichten ^^Ldrikberuitjing 52 zaterdag 10 januari 2015 Maatje Raaijmakers - Boone kükookop fllensenlinq.nl Slechts de herinnering is waar maar de hoop is een droom in wachten geleefd met een lach een traan 13 juli 1926 7 januari 2015 weduwe van Jan Raaijmakers Na een bewogen leven is stilletjes in vrede van ons vertrokken onze lieve moeder, oma en schoonmoeder Alouette Pouwelse - Raaijmakers Frank Pouwelse Fabian Pouwelse Amsterdam Julia Pouwelse Laurens van Glansbeek Utrecht Hans Raaijmakers Arend van de Fliert Wij herdenken haar in dankbaarheid op dinsdag 13 januari om 11.00 uur in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Domburg, ingang Schuttershof. Wij zijn dankbaar dat zij een fijne en zorgzame tijd in Simnia heeft doorgebracht. Uitsluitend witte bloemen - Condoleance graag schriftelijk Correspondentieadres - Ooststraat 7 4357 BE Domburg Maatje Raaijmakers - Boone Maatje Raaijmakers - Boone Truus Cabboort - Vermaire Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Yvonne Maria Gerarda Oreel-Freijser De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kees Oreel Marco en Bianca Björn, Denice Detlev en Liesbet Levi, Noëlle Oost-Souburg, januari 2015 Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer, de moeder van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan zeggen we Dank je wel' voor wat je hebt gedaan. Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij bedroefd kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Cleijenborch van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana Leuntje Verhulst-Verburg sinds 4 augustus 2001 weduwe van Daniël Verhulst Colijnsplaat, f Colijnsplaat, 22 april 1921 4 j anuari 2015 Katy en Lau Jan f Jaap en Diny Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn de medewerkers van Cleijenborch zeer erkentelijk voor de liefde en toewijding waarmee zij moeder gedurende haar verblijf in het verzorgingshuis hebben verzorgd. Correspondentieadres familie L. Eikenhout Laan der Verenigde Naties 15 4334 ES Middelburg De crematieplechtigheid heeft donderdag 8 januari in besloten kring plaatsgevonden. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen vóór en na het overlijden van John Edward Dijkhuizen Wij willen dan ook op déze manier laten weten dat uw aanwezigheid bij de crematie, de bloemen, de véle kaartjes en bezoekjes, ons goed hebben gedaan. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte, dat John bij zo velen geliefd was. Franka Dijkhuizen-Priester Robin en Wendy, Timo Pascal en Joyce, Elin 's Heerenhoek, januari 2015 Na het verlies van onze zorgzame, lieve man, vader en allerliefste opa Kees van den Broeke hebben we ontzettend veel steun en medeleven op verschillende manieren mogen ontvangen. We hebben dat als een warme deken om ons heen ervaren. Hiervoor willen we iedereen heel erg bedanken. Corrie van den Broeke - van Sluijs Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, januari 2015 Uw blijken van medeleven, op welke manier dan ook, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en oud-oma Wilhelmina Maria Huizinga-Fossen waren hartverwarmend. De grote belangstelling bij de samenkomst en de begrafenis en de hoeveelheid reacties maakt het ons onmogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons duidelijk geworden dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. namens G.W. Huizinga kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2015 Een woord, een gebaar of kaart het doet je goed. Wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Lieve mensen allemaal bedankt voor uw medeleven en belangstelling aan ons betoond na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Joost Moerdijk Het heeft ons goed gedaan. Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend personeel van Van der Hooft uitvaartzorg voor de goede verzorging en begeleiding. S.G. Moerdijk Kinderen en kleinkinderen Tevens wensen wij iedereen een gezond en een voorspoedig 2015. Borssele, januari 2015 Piet Jansen Frans Buijze Familie Buijze Wij danken u hierbij hartelijk voor de vele blijken van warme belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Leintje Nieuwenhuijze-Koppejan Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, januari 2015 f DE VLIEGER (Beiden in dierbare herinnering) Domburg Met verdriet, maar vol fijne herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante In de leeftijd van 88 jaar Uit aller naam: Familie Boone Oma Domburg, oma van Fabian en Julia is in alle rust overleden. Ze zal in onze herinnering blijven als een lieve en zorg zame oma. Middelburg: Ad Geertine Fabian Jasper Julia Simon In plaats van kaarten Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij, de kinderen en kleinkinderen, u bedanken voor de vele kaarten, lieve brieven, de bloemen en uw aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd! Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet. Wij willen u onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan dat hij voor velen iets heeft betekend. José Jansen-de Schepper Hans en Cindy - Lisa, Stef Loes en Ronald - Valérie Terneuzen, januari 2015 Toon mij wie uw vrienden zijn Uit de vele hartverwarmende reacties na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader bleek duidelijk dat hij niet alleen voor zichzelf geleefd heeft; dat maakt het dragen van het verlies lichter voor ons. Onze hartelijke dank daarvoor! Oostburg, januari 2015 c I UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 134