Familieberichten kükookop mensen inq.nl Netty Kriekaart - de Witte Elisabeth Rika Jacoba Scheffer - Schuringa Betsy Johannes Leendert Leijdekkers 'God van het licht, Uw stralende aanwezigheid verlicht mijn hart.' Na een leven vol liefde, goedheid en vol vertrouwen op Hem, heeft de Heer thuisgehaald mijn lieve vrouw en onze lieve moeder 17 juli 1957 8 januari 2015 'Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Ruud Roderick en Lyanne Simone en Jesper Ilse Kevin Operettedreef 64 3845 DL Harderwijk Woensdag 14 januari zal er om 13.15 uur een dankdienst voor haar leven worden gehouden, waarvoor wij u uitnodigen in kerkelijk centrum 'De Regenboog', Biezenplein 1 in Harderwijk. Aansluitend zullen wij haar omstreeks 14.45 uur gezamenlijk naar haar laatste rustplaats begeleiden op de gemeentelijke begraafplaats 'Elzenhof', Walstein in Harderwijk. Voor aanvang van de dienst is er in 'De Regenboog' van 12.00 uur tot 13.00 uur gelegenheid ons te condoleren. Voor bloemen zorgen wij graag zelf. Netty Kriekaart - de Witte Daan Schuit Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij bij ons was, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en oma-oma echtgenote van mr. J.W. Scheffer t 6 september 2005 Hilversum t Goes 7 mei 1920 4 januari 2015 Zwolle Pietrik Scheffer Hetty Cremers Meike en Sjoerd, Isa Sanne en Steven Lotte en Wouter Kapelle Jacomien Bins - Scheffer Marijn Bins Koen en Sabine Janneke en Casper Willemijn en Max Correspondentieadres Coxstraat 57, 4421 DD Kapelle De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hans Leijdekkers De Personeelsvereniging van De Zuidhoek verliest een gewaardeerd lid en een fijne vrolijke collega. We zullen hem missen Bestuur en leden Personeelsvereniging De Zuidhoek Intens verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve, onvergetelijke zoon, onze broer en zwager Hans 18 juli 1959 Zierikzee f 8 januari 2015 J.F. Leijdekkers-van de Vate Léon Leijdekkers Henriëtte Leij dekkers-de Bruin Zierikzee, Minderbroederstraat 60 Correspondentieadres: Kaersemakerstraat 28 4301 KR Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 15 januari om 13.15 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de afscheidsdienst is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Het bericht dat onverwachts onze collega Hans Leijdekkers is overleden heeft ons diep geraakt. Bijna 35 jaar heeft Hans bij De Zuidhoek gewerkt. Een vrolijke, goedlachse collega, altijd in voor een grapje. Ons medeleven gaat uit naar de moeder van Hans waar hij iedere dag was en de verdere familie. Directie en personeel De Zuidhoek De Heere is recht in al Zijn weg en werk. Ps. 145 6 (berijmd) Na een moeitevolle levensavond heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Weststrate echtgenote van Pieter Meeuwsen in de leeftijd van 84 jaar. P. Meeuwsen J.W. Beekman-Meeuwsen J. Beekman J.A. Meeuwsen F. Meeuwsen-van Noorden W.J. Meeuwsen A.J. Meeuwsen S. Meeuwsen-Oostdijk A.J. Ruissen-Meeuwsen J.C. Ruissen J.M. van den Dorpel-Meeuwsen J.C. van den Dorpel (in liefdevolle herinnering C. Mol M. Nieuwenhuijse-Meeuwsen J.J. Nieuwenhuijse P. Meeuwsen L.A.G. Meeuwsen-Houtekamer J.J. Meeuwsen J.M. Meeuwsen-Vaders Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 8 januari 2015 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Aalbessestraat 42b 4413 DE Krabbendijke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard op het adres Aalbessestraat 42b. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 12 januari van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 13 januari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel, afdeling B te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, clan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Jacob Stoel Bedroeft hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Jaap Stoel Onze gedachten zijn bij zijn kinderen en kleinkinderen. Middelburg, N.L. Bom-Zijta neven en nichten 8 januari 2015 Bedroefd delen wij u mee, dat de Heere uit onze familie heeft weggenomen mijn geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Ruud Kriekaart in de leeftijd van 57 jaar Goes: C. de Witte - Kole Vlaardingen: Aad en Christien de Witte - Alblas Kloetinge: Aartje en Kees Hoogerland - de Witte Goes: Henny en Dirk Lukasse - de Witte Tholen: Catrien en Kees Laban - de Witte Goes: Sjaak de Witte en Rita Uitterhoeve Waddinxveen: Coby en Gert ter Schuur - de Witte 's-Gravenpolder: Arend de Witte 's-Heer Arendskerke: Marian en Herman Weezepoel - de Witte neven en nichten Goes, 8 januari 2015 Niet geheel onverwacht is op 7 januari overleden ons lid Daan behoorde tot de eerste leden van de Tafeltennisvereniging Arnemuiden en speelde nog elk woensdagavond bij de recreanten. Bij de TTV Arnemuiden en zeker binnen de recreantengroep zal hij node gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van de TTV Arnemuiden Arnold de Gier (voorz.) Mare Riemens (secr.) Arnemuiden, 9 januari 2015 zaterdag 10 januari 2015 51 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Zierikzee: W. van Nieuwenhuijze-Stoel Nieuwerkerk: E. Stoel-Dijkstra Neven en nichten WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De me'nsen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. 'VZZl) Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 133