k Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl i I Voor betaalbare kwalitèit Janny de Graaff-Germonpré Janny de Graaff Hans de Jager Albert ten Klooster bi tvaartverzo rgi ng Lfttda van Wingen 50 zaterdag 10 januari 2015 Piet van den Berg VJ V. Albert ten Klooster De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. artverzorqinq Verdrietig nemen wij afscheid van onze nicht Astrid Anderiesse Middelburg, 04-03-1967 t Hillegom, 09-01-2015 Wij wensen haar man Fred, haar ouders Frans en Annie Anderiesse-Looise en haar beide zussen veel sterkte. Baarn: Cathrien Looise-Hornsveld West-Souburg: Leny en Jaap Looise-Looise Budel: Jan en Wil Looise-Wlleboordse 9 januari 2015 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan Vlissingen, Goes, 21 september 1938 5 januari 2015 Arie en Yolanda Anneke en Dieter Karin en Thorsten Andreas en Sonja en kinderen Claudia en Lothar De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Rust zacht Buurman (Cornelis) Geldof Altijd behulpzaam, even zwaaien, even een groet, laatste groet. Veel sterkte, steun en troost gewenst voor buurvrouw Geldof, de kinderen en verdere familie en vrienden. De buurvrouw Verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Leo de Graaff 27 juli 1938 Vlissingen 5 januari 2015 Emiel en Corinne Cornier en Samantha Denzei Kim Timo Leo en Samanta Dylan en Suzanne Max Anna Thomas Correspondentieadres: Han-Diekmannlaan 31 4385 KT Vlissingen Naar de wens van onze moeder hebben wij in besloten kring afscheid van haar genomen. Zeer verdrietig, maar dankbaar voor de onuitwisbare herinneringen. Geheel onverwachts is overleden mijn zus, schoonzus en onze tante. Wij wensen iedereen veel kracht en steun bij het verwerken van dit verlies. Vlissingen Sidonia Rolf Jolanda George Hona, Michiel Carla Patrick Ricky, Jannes Sandra Danie Richard, Laura Zoals de vis, zo hield hij van water Zich bewegend voor nu en voor later Altijd bezig voor zijn gezin en de sport Niemand deed hij immer te kort Dit alles is plotseling voorbij gegaan Wij zullen hem nooit meer aan de waterkant zien staan In onze gedachten blijft hij voor altijd bestaan Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die mijn man, onze pa en lieve opa, altijd gegeven heeft, is na een moedig gedragen ziekte in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan. Geboren op Overleden op 30 november 1944 6 januari 2015 Geertruida Leo Leo en Chantal Giovanni en Kim Stan Bas i' Jos en Danielle Siebe Liselotte Mimi Wij willen onze huisarts dokter van Ouiverkerk hartelijk danken voor de goede zorg en fijne begeleiding. Correspondentieadres: Westerzicht 606 4385 BW Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde oud-collega Dick Keizer Wij wensen Willemien, Cornelieke, Sem en Willemijn veel sterkte toe. Huisartsen en oud-huisartsen Goes Als hij 's avonds verlangt naar de nacht, als hij moe is van het vragen om kracht, als zijn lichaam op is en zijn geest niet meer ivil, dan zie ik de wens in zijn ogen en even word ik stil. In liefde losgelaten Voorschoten, t Middelburg, 11 november 1946 09 januari 2015 Cressy en Alex Damon, Julia, Isis, Karlijn, Storm Jordy en Mariëlle broers en partners Correspondentieadres: Clijverstraat 31,4381 PV Vlissingen Indien u afscheid wil nemen van Hans kunt u contact opnemen met 0636146646. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 13 januari om 11.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De HERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 1218 Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 87 jaar. A. ten Klooster-Bos Harm en Janna Bart en Marlies Eelco en Ingrid Henk en Marie-anne Henny in herinnering Albert en Annemiek, Jente Herman Henk-Willem Wim en Paula Anneke Hilbert en Kim Derk en Thom Ed en Conny Twiggy Paddy Albert en Sonja Dennis Helmich en Corine Zoë Izzy Ferdinand en Angélique Femmie Fedde 8 januari 2015 Dokter de Kockstraat 13, kamer 1.22 4311 EK Bruinisse De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden woensdag 14 januari in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Wij wensen Ali en de (klein) kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Ineke v.d. Have Joop van Sas Corrie de Ronde Op 6 januari is overleden ons oudste lid Ton Neve Bestuur en leden Postduivenvereniging "De Luchtbode" Krabbendijke Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4,4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 132