Colofon h ht O lllensen inq.nl üï/srJadefj Familieberichten Dick Peter Willem Keizer Dick Keizer Dear Dick, Jan CCement Janny Bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve zus, schoonzus en tante Janna Elizabeth Marie van Eekelen - Maas - Annie - Henk en Tonnie Maas Gerrit Maas Eddie t en Anja Maas Els en Nout van Eekelen - Maas Neven en nichten Goes, 5 januari 2015 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geef ik u kennis dat is overleden mijn lieve vader David Hubrecht Paauwe sinds 26 juni 2004 weduwnaar van Janna Paauwe - Cornelisse Kruiningen, t Goes, 14 februari 1931 6 januari 2015 J. M. Paauwe Correspondentieadres: Vluchtenburgstraat 24 4337 JN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 9 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De afscheidsplechtigheid wordt gehouden maandag 12 januari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna hier de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Janna Cornelia Cowlishaw-Snoep ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hierbij delen wij u mede dat toch nog onverwachts is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Leentje Jacoba Zwart - Korteweg Middelharnis, Zierikzee, 16 mei 1922 3 januari 2015 Greet Hellen Britt Johan en Katja Hans en Wil Auke Jaap en Els Anne-Jan Lenneke en Benjamin Rama Xavi Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo zorgcentrum "Cornelia "afdeling "Hoge Duin "voor de liefdevolle verzorging aan moeder gegeven. Correspondentieadres: Rijksweg 21 4306 NA Nieuwerkerk De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. vvivivi Tamilieberichten kijk ook op bi In uw hand leg ik mijn leven, HEER, trouwe Cod, u verlost mij. Psalm 31 vers 6 In dankbaarheid na een rijk leven is, in vertrouwen op God, mijn trouwe en zorgzame man, onze lieve en eigenwijze (schoon)vader, mijn superopa, rustig heengegaan Oud huisarts te Goes Zoon van Dirk Paul Roelof Keizer en Henriette Ernestine Heuzeveldt Surabaya, 7 maart 1942 Goes, 5 januari 2015 Goes: Willemien Keizer - de Mol van Otterloo Den Haag: Cornelieke Keizer Sem Keizer Rotterdam: John van Tiggelen Montgomery (V.S.): Willemijn Keizer De dankdienst voor het leven van Dick wordt gehouden op maandag 12 januari om 12.30 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er in deze kerk van 10.00 tot 12.00 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Mocht U overwegen bloemen rond zijn kist te leggen vragen we u uit naam van Dick dit bedrag te besteden voor een gift aan de Stichting Netherlands Sri Lanka, IBAN: NL83RABO0111799112. Tevens staat hiervoor een collectebus in de kerk. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Keizer Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder Wij zijn verdrietig dat onze secretaris is overleden. We zullen hem heel erg missen. Dick heeft zich direct na de Tsunami met veel energie ingezet om de weeskinderen in Sri Lanka een hoopvolle toekomst te geven. Bestuur Stichting Netherlands Sri Lanka: Sjaak de Looff, voorzitter Theo Schouwenaar, penningmeester Elsbeth Sanderse-van den Berg, lid "I am the resurrection and the life. He who believes in Me, though he may die, he shall live". (Jn.11.25) Your love, kindness, tenderness and goodness is always in our hearts. Your Children and the Sisters of Mary Immaculate Bopitiya, Katupotha, Kalaniya, SMI Centers in Sri Lanka Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Saar, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Greta en Jaap Geluk Corrie en Tonnie Brouwer Kinderen en kleinkinderen Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze lieve buurvrouw Wij wensen, Dave, Michael, Dennis en familie heel veel kracht en sterkte toe Jaap, Christien, Jantien, Adriaan, Raoul Dick, Janny, Joey, Dylan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Echtgenote van onze collega Dave Cowlishaw Wij wensen Dave, Michael en Dennis heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Heerema Vlissingen BV Nieuwdorp, 7 januari 2015 donderdag 8 januari 2015 35 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56