21% korting op de Modul trapliff 26 SCHOUWEN-DUIVELAND FESTIVAL IN GENT Van 29 januari tot en met 1 februari: 44 kunstwerken van licht in Gent molenaar x ik let/etj Tiende editie Aemstie Alive in Burgh-Haamstede staat bol van bekende artiesten en feestmuziek. Verhuizen is niet t nodig BURGH-HAAMSTEDE - De laatste we ken voor Aemstie Alive op 31 ja nuari weer van start gaat, zijn druk. „Heel druk, zelfs", verzucht voorzitter Hans Verduijn - om er gelijk met een grote grijns aan toe te voegen dat ze het er allemaal dik voor over hebben. „We ne men er allemaal vakantie voor." Wat begon als een nieuwjaars feest voor Haamstede en omge ving, is uitgegroeid tot een groot festival met uitstraling naar heel Zeeland. Niet alleen voor het avondprogramma, maar zeker ook voor het middagprogramma, de Kidsparty. Dit jaar is de kinder musical Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen gecontracteerd. Deze pro fessionele musical toert door de Nederlandse theaters. „En voor ons maken ze een uitzondering. Ze staan anders nooit in een sport hal. De mensen van de musical hebben een warm plekje voor ons", zegt Verduijn. Aemstie Alive kan rekenen op een vaste groep vrijwilligers. „Dat is voor ons gelukkig nooit een pro bleem." Of het nu gaat voor de op bouw, het regelen van het parke ren of de garderobe- en bardien sten, overal is een vaste groep vrij willigers voor. „En we hebben al lemaal gouden vrouwen die tij dens de opbouw iedere avond AEMSTIE ALIVE 2015 voor veertig man koken, zodat we niet alleen patat en pizza eten tij dens de opbouw en op de zater dag levert een sponsor voor ieder een eten." Juist die sponsoren zijn belang rijk en Verduijn is er trots op dat de organisatie dit jaar 132 geld schieters aan zich heeft weten te binden. Daardoor is een extra mooi programma neergezet voor deze jubileumeditie. Het bestuur koos voor allemaal feestmuziek. „Iedereen, of het nu Jeroen van der Boom of Frans Duijts is: ze maken er een feestje van." Aemstie mag dit jaar 1900 bezoe kers binnenlaten, dat is 300 meer dan vorig jaar. „Maar de kaartver koop gaat snel en 1900 is 1900." GENT - Het derde lichtfestival Gent vindt plaats van donderdag 29 januari tot en met zondag t fe bruari, op alle vier dagen van 18.00 uur tot middernacht. In totaal zijn er 44 lichtkunstwer- ken te zien. Op verschillende plek ken vinden ook muziekoptredens plaats, waarbij licht een belangrij ke rol speelt. Zo wordt in cultuur centrum Vooruit een concert ge geven op een lichtpiano. In België zijn enkele kerncentra les buiten gebruik, waardoor op extreem koude dagen een stroom tekort dreigt. Besloten is dan plan matig delen van het land tijdelijk van het elektriciteitsnet te halen. Het lichtfestival is hiervan niet uitgezonderd. - Kies voor een traplift van Molenaar en blijf heerlijk thuis wonen Ja, stuur mij de gratis brochure over trapliften G ratis adviesgesprek thuis? Aemstie viert jubileum voluit door Melita Lanting Aemstie Alive start 29 januari met Goud voor Oud. Op zaterdag 31 januari is 's mid dags de kidsparty. Kaarten (12,50 plus één ouder gratis) zijn nog ver krijgbaar via de website. 's Avonds is Aemstie Alive 10 met Jeroen van der Boom en band, de Edwin Evers Band, Bruce by Mars man, Helemaal Hollands en Frans Duijts. De volgorde van optreden is geheim. Alleen de afsluiting is bekend: Helemaal Hollands. Kaarten zijn verkrijgbaar via de si te en voorverkoopadressen. Aemstie Alive wordt gehouden in Sportcentrum Westerschouwen in Burgh-Haamstede. Meer informatie en kaartverkoop: www.Aemstie.nl Een kathedraal van licht Luminerie de Cagna vulde in 2012, op het tweede lichtfestival van Gent, de Belfortstraat. Meer informatie over het lichtfestival is te vinden op de website: www.lichtfes- tivalgent.be. Eén van de monumentale, middeleeuwse blikvangers van Gent, het Graven steen, is met de imposante muren een ideaal decor voor lichtkunstenaars. foto's Harmen van der Werf .et. Gratis brochure? Bel 0800 - 27 40 400 Niets is fijner dan zo lang mogelijk in uw eigen huis blijven wonen, ook al is de slaapkamer of badkamer boven. Dat kan met een trapliftvan Molenaar. Begin 2014 heeft onze overheid het belastingvoordeel op trapliften stopgezet. Daarom geven wij u als enige leverancier 21% BTW korting* op de Modul traplift. Bel 0800 - 27 40 400 voor meer informatie of de gratis brochure ofkijkopwww.molenaar.nl Onafhankelijk advies Alle topmerken onder één dak Levering vanaf 1 dag mogelijk Altijd een passende oplossing voor uw trap Tijdelijk 21% BTW korting* 21% korting alleen geldig op de Modul, niet geldig i.c.m. andere acties. Naam Adres Postcode Telefoon Dhr. Mevr. Plaats E-mail Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, B070 VB Nunspeet Maak een afspraak met een adviseur voor advies aan huis. 0800-27 40 400.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51