TELEVISIE 19
Veronica
RTL7/
Wie is de mol?
De kandidaten krijgen in Colom
bo een pittige opdracht, iets met
de waardevolste kunstschatten
van Sri Lanka. Maar is alles echt?
NPO 1, 20.30 uur
Etters achter de tralies
Ontspoorde tieners doen mee aan
een interventieprogramma. De
jongens en meisjes in de leeftijd
van u tot 18 krijgen het zwaar in
een zwaarbeveiligde gevangenis.
RTL 5, 21.30 uur
3Doc: Stop at nothing
Onthullend portret van de geval
len sportheld Lance Armstrong
aan de hand van gesprekken met
de mensen die de wielrenner in
zijn dopingtijd zeer na stonden.
NPO 3, 21.50 uur
Close up: Todd Saunders -
Terug naar Fogo Island
Architect Todd Saunders keerde
terug naar New Foundland in
Canada, waar hij opgroeide. Voor
het ontwerp van hotel Fogo Island
Inn liet hij zich inspireren door de
lokale architectuur.
Buitenland
BBC2
DONDERDAG 8 JANUARI 2015
06:15 Teleshop 7: Carïracks
07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05 RTL
Nieuws, RTL Z Nieuws 09:20-
11:05 programma als 09:00
11:20 De financiële top 11:40-
12:05 programma als 09:00
12:20 Special: De kijker aan zet
12:40-15:20 programma als
09:00 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35-15:40 pro
gramma als 09:00 15:50 RTL
Z Opening Wall Street 16:00-
17:30 programma als 09:00
17:45 RTL GP: Dakar 2015
08:03 Brandweerman Sam
08:16 Minikids: Chuggington
08:28 Minikids: Wielen van
de bus 08:38 Minikids: Wolle-
ke 08:46 Minikids: Musti 08:51
Minikids: Boom Reds 08:58
Minikids: Fien en Teun 09:04
Minikids: Jokie 09:10 Minikids:
TiTaToverfeest 09:25 Minikids:
Sprookjes van Klaas Vaak 09:35
Minikids: Bibaboerderij 09:51
Minikids: 2 kleine kleutertjes
10:00 Tommy Teleshopping
15:00 Sprookjes! 15:13 Het
mysterie van... 15:43 Minuscu
le 15:50 Super4 16:01 Dood
le 16:05 Robin Hood 16:16
Doodle 16:20 De schatkamer
16:52 Ghost Rockers 17:05 Up
All Night 17:35 Goede tijden,
slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Born2Cook 14:30 Born2Cook
15:00 Achter gesloten deuren
15:55 Beschuldigd 16:55 Ach
ter gesloten deuren 17:45 Navy
NCIS
COMEDY
06:45 Numb Chucks 07:05 Kic-
kin' It 07:30 Souvenirs de Gra
vity Falls 07:55 Lanfeust Quest
08:20 Pac-Man 08:45 Oscar
Oasis 08:55 Packages from Pla
net X (NL) 09:20 Scaredy Squir
rel 09:45 Caspers Griezelschool
10:05 Rekkit 10:30 Randy Cun
ningham 10:55 Matt Hatter
11:20 Phineas and Ferb 11:45
Wanders Wereld 11:55 Lan
feust Quest 12:25 Kickin' It
12:50 Goalmouth 13:15 Migh
ty Med 1 3:35 Dude, That's My
Ghost! 14:00 Phineas and Ferb
14:25 Pokemon 14:50 Lanfeust
Quest 15:15 Numb Chucks
15:40 Numb Chucks 16:05
Souvenirs de Gravity Falls 16:25
Les 7N 16:45 Kickin'It 17:05
Pair of Kings 17:30 Pair of Kings
1VM1N3D
06:00 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie 07:40 Loop:
Hart van Nederland - Late Edi
tie 08:35 Hoarding buried Alive
09:20 Raising Sextuplets! 10:05
Ready Steady Cook 10:50 The
Biggest Loser Holland 11:20
Astro TV 13:20 Tommy Tele-
shopping 15:20 Ready Steady
Cook 16:05 Raising Sextuplets!
16:50 The Biggest Loser Hol
land 17:15 Robs Grote Tuinver-
bouwing
07:35 Married... With Children
08:00 Married... With Children
08:20 Married... With Child
ren 08:45 Seinfeld 09:05 Sein
feld 09:30 Inside Amy Schu-
mer 09:55 Men at Work 10:15
Workaholics 10:40 South Park
11:00 Community 11:25 Com
munity 11:50 Community
12:10 Community 12:30 An
ger Management 12:55 Anger
Management 13:15 Commu
nity 13:40 Community 14:00
Community 14:25 Family Guy
14:50 South Park 15:10 The
Office 15:35 Brooklyn Nine-Ni
ne 16:00 Inside Amy Schumer
16:25 Men at Work 16:50 An
ger Management 17:10 Anger
Management 17:35 The Cleve
land Show
18:45 Politie op je hielen, Re
ality
19:45 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Do-
cusoap
19:30 Bed Breakfast UK, Do-
cusoap
18:40 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 Navy NCIS, Actieserie
18:00 Clipaholics
18:15 According to Jim
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:00 SamenWonen, Life-style-
magazine
18:25 Huizenjacht, Reality
19:15 Drukte in de Dierentuin,
Reality-show
19:40 De Politieschool, Reality
18:00 Family Guy, Animatiereeks O
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 Brooklyn Nine-Nine, Co-
medy
19:10 The Office, Comedy
19:35 The Cleveland Show, Te
kenfilm
20:30 X-Men Origins: Wolveri
ne, SF-actiefilm
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Hugh Grant week: Sense
and Sensibility, Drama
20:30 A Time to Kill, Drama
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 American Gangster, Mis
daaddrama
20:05 De Politieschool, Reality
20:30 Up in the Air, Romantisch
drama
20:00 Family Guy, Animatiereeks
20:25 Brickleberry, Animatie
reeks
20:50 Workaholics, Comedy
21:10 Workaholics, Comedy
21:35 Inside Amy Schumer, Co
medy
22:40 RTL GP: Dakar 2015, Au
tosport
23:40 Helden van 7: Deadliest
Roads, Reality
23:15 Drop Dead Diva, Comedy
23:35 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
23:35 Get Carter, Misdaadfilm
22:15 House M.D., Dramaserie
23:00 House M.D., Dramaserie
23:50 House M.D., Dramaserie
22:00 Men at Work, Comedy
22:25 Anger Management, Co
medy
22:50 Anger Management, Co
medy
23:10 Seinfeld, Comedy
23:40 Seinfeld, Comedy
O
«N
CM
00:35 Caught on Camera, Re
portage
01:30 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:10 Dr. Phil, Praatprogramma
01:00 Up All Night, Comedy
01:25 Grimm, Dramaserie
02:05 Lost Girl, Misdaadserie
02:45 Letrz, Taalspel
03:00 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:30 Beschuldigd (h), Reali-
ty-show
01:35 Astro TV, Magazine
02:35 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
01:40 Astro TV, Magazine
03:40 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, jeugdpro
gramma
00:30 House M.D., Dramaserie
01:15 House M.D., Dramaserie
01:55 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:25 Astro TV, Magazine
04:55 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
02:55 Tosh.0, Comedy
03:15 Tosh.0, Comedy
03:35 Workaholics, Comedy
03:55 Broad City, Comedy
04:15 Married... With Children,
Comedy
04:35 Seinfeld, Comedy
04:55 Seinfeld, Comedy
TIPS
NPO 2, 23.00 uur
POTW: TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu, De Zeeuwse Top
40, Het Weer, Muziekclip Samen
voor de Voedselbank, Verzeeuwigd,
ZeelandNu, De Zeeuwse Top 40
07:51 Het Weer, Muziekclip Samen
voor de Voedselbank, Verzeeuwigd
08:00 programma als 07:00 08:51
programma als 07:51 09:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 17:00 ZeelandNu,
't Hof gemaakt, Het Weer, Verzeeu
wigd, ZeelandNu, 't Hof gemaakt, Het
Weer 17:56 Verzeeuwigd 18:00 pro
gramma als 17:00 23:56 Verzeeuwigd
00:00 ZeelandNu
een
09:00 Radio 2 op één 12:00 Winter
bedden 12:20 Dagelijkse kost 12:35
Blokken 13:00 Het journaal 13:25
Het Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Wild Britain with
Ray Mears 14:40 Villa Politica 16:10
Hostages 16:55 Clips 17:10 How to
Cook Like Heston 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:10 Het Weer 18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 ledereen beroemd
20:05 Het Weer 20:10 Thuis 20:35
De MIA's 2014 22:10 De quiz van het
jaar 23:00 Het journaal 23:15 Hos
tages 23:54 Keno 23:55 Het Weer
00:00 Dagelijkse kost 00:15 ledereen
beroemd 00:40 Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Reyers Laat
10:20 Winterbeelden 12:30 Rolkrant
18:07 De Wilde Keuken 18:32 Land
in de kering 18:57 Australia with
Simon Reeve 20:00 Terzake 20:40
Lands of the Monsoon 21:30 Pano
rama 22:20 Reyers Laat 23:00 Esther
forever 00:30 Canvaslus
6BC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Caught Red Handed
12:30 Rip Off Britain: Holidays 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News -
Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Father Brown 16:00 Escape to the
Country 16:45 James Martin: Home
Comforts 17:30 Antiques Road Trip
18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 BBC Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 The One Show 20:30 EastEnd-
ers 21:00 Would I Lie to You? 21:30
EastEnders 22:00 Death in Paradise
23:00 BBC News 23:25 BBC Regional
News and Weather 23:35 Question
Time 00:35 This Week 01:20 Skiing
Weatherview 01:25 BBC News
07:05 Homes Underthe Hammer
08:05 Caught Red Handed 08:35 Rip
Off Britain: Holidays 09:20 Sign Zone:
Oxford Street Revealed 10:05 Sign
Zone: The Great Interior Design Chal
lenge 11:05 Sign Zone: Food Drink
11:35 HARDtalk 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 Live Darts: BDO World
Championships 17:15 The Great
British Winter 18:15 Flog It! 19:00
Eggheads 19:30 Great British Railway
Journeys 20:00 Great British Garden
Revival 21:00 Somerset: After the
Floods 22:00 The Super-Rich and Us
23:00 Russell Howard's Good News
23:30 Newsnight 00:17 Weather
00:20 Darts: BDO World Champion
ships 01:10 Darts Extra
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Ro
sen 09:55 Sturm der Liebe 10:44
Tagesschau 10:45 Um Himmels
Willen 11:35 Nashorn, Zebra Co.
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Go
rilla Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe 18:50
Ein Fall von Liebe 19:45 Wissen vor
acht - Natur 19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht 20:00 Tages
schau 20:15 Donna Leon - AufTreu
und Glauben 21:45 Panorama 22:15
Tagesthemen 22:45 Nuhr - Das grofêe
Kleinkunstfestival 2014 23:30 Die
Wiwaldi Show 00:00 Nachtmagazin
00:20 Donna Leon - AufTreu und
Glauben 01:53 Tagesschau 01:55
Kalter Schweiss
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Heute 14:05
Sport Extra 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Notruf
Hafenkante 20:15 Der Bergdoktor
21:45 Heute-journal 22:15 Wiisten-
traume 23:00 VERBRECHEN nach
Ferdinand von Schirach 23:45 Heute
Nacht 00:00 Inspector Lynley - Gott
schiitze dieses Haus 01:10 SOKO
Stuttgart 01:55 SOKO Wismar
WDR
07:20 Schulfernsehen: Das Römer-
Experiment 07:50 Das Kelten-Experi-
ment 08:20 Planet Wissen 09:20 Eins
zu eins - Gesprach aus Diisseldorf
09:45 Hier und Heute 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Das Waisenhaus fiir
wilde Tiere 12:00 Eisbar, Affe St Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mongolei - Bei den Rentiernomaden
15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:00 Tagesschau 20:15 Tat-
ort 21:45 WDR aktuell 22:00 B.sucht
22:30 Mut gegen Macht 23:15 Sofias
letzte Ambulanz 00:30 B.sucht 01:00
Domian
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25
Tv5monde, le journal 08:40 Les gars
des vues 09:05 Flash Info 09:10 Les
p'tits plats de Babette 09:35 Jardins St
Loisirs 10:00 Flash Info 10:05 Chro-
niques d'en haut 10:30 Ricardo 11:00
Ungars, un chef 11:40 Plus belle la vie
12:05 Flash Info 12:10 L'assiette bré-
silienne 12:35 L'aventure du football
africain 13:30 Journal RTBF 13:55 50
ans, 50 témoins 14:00 Fortier 15:45
Dans la peau d'un chef 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Infrarouge Ie débat RTS
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:20 Le Journal de l'économie
18:25 Météo 18:30 TV5, l'invité
18:40 69 minutes sans chichis 20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
12 ans d'age 22:20 Edmond était un
ane 22:35 Narvalo 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 23:55 Météo
00:00 La Grande Librairie 00:55 200
millions de critiques 01:50 Mise au
point
m
Discovery
07:15 Extreme Loggers 08:05 Sci
ence of the Movies 08:55 Fantom-
works 09:45 Salvage Hunters 10:35
Lost and Sold 11:25 Ice Lake Rebels
12:15 Catching Hell 13:05 Tanked
13:55 How Do They Do It? 14:45
Mythbusters 15:35 Mega Builders
16:25 Jungle Gold 17:15 Chasing
Classic Cars 17:40 Kindig Customs
18:30 Lost and Sold 19:20 Salvage
Hunters 20:10 Naked and Afraid
21:00 Running Wild with Bear Grylls
22:00 Yukon Men 23:00 Dangerous
Flights 23:50 Whale Wars 00:40
Extreme Car Hoarders 01:30 Running
Wild with Bear Grylls
National Geographic
07:35 Ultimate Airport Dubai 08:20
Cesar to the Rescue 09:05 Locked Up
Abroad 09:50 Air Crash Investigation
10:40 Apocalypse 11:30 Invasion
Earth - Planet UF012:25 Superstorm
New York 13:20 Apocalypse 14:15
Ultimate Airport Dubai 15:10 Air
Crash Investigation 16:05 Hell on the
Highway 17:00 Yukon Gold 18:00
Wicked Tuna 19:00 Megafactories
20:00 Car S.O.S 21:00 Highway Thru
Hell 22:00 Ultimate Airport Dubai
23:00 Yukon Gold 23:55 Highway
Thru Hell 00:50 Megafactories 01:45
Ultimate Airport Dubai
Animal Planet /TLC
07:15 The Wild Life of Tim Faulkner
08:10 Call of the Wildman 09:05
Treehouse Masters 10:00 Animal
Cops Miami 10:55 Too Cute! 11:50
Bad Dog 12:45 Wild Mexico 13:40
Tanked 14:35 Wildest Africa 15:30
Swimming with Monsters: Steve
Backshall 16:25 Treehouse Masters
17:00 Say Yes to the Dress 17:25
World's Sexiest Couples 18:15 Sister
Wives Honeymoon Special 19:05
Snog, Marry, Avoid? 20:00 Say Yes
to the Dress 21:00 Devious Maids
22:00 Breaking Amish 22:55 Extreme
Cheapskates 23:45 Southern Fried
Homicide 00:35 True Crime with
Aphrodite Jones 01:25 Devious Maids
I De MIA's 2014. Eén, 20.35 uur.