U en uw NIEUWJAAR 8 BUITEN U hebt het vast druk gehad de afgelopen weken. Het inkopen gecombi neerd met het goed afsteken van alle pijlen en klappers vergt enige aan dacht. Alle oud- en nieuwjaarsborrels gaan je niet in je koude kleren zit ten. En dan hebben we het nog niet over de traditionele oliebollen. Die treft u aan op deze pagina. Ook de nieuwjaarsduik is inmiddels traditie. Die blijft aan de frisse kant, ook als je je er op kleedt. De kleurige afslui ting van een grijze dag geven we er als toetje bij: heel passend in een pe riode dat de vorst nog niet aanslaat en we de ene depressie na de andere aan ons voorbij zien trekken. Hoewel de dagen alweer gaan lengen, zitten we nog in de donkerste we ken van het jaar. Om enige verlichting in die duisternis te brengen zijn bui tenlampen van groot belang. Bij de voordeur, maar ook in de tuin dringen de juiste lichtaccenten de vroeg inzettende duisternis terug. Volgende week woensdag 14 januari laten we op deze pagina beelden zien van U en Uw BUITENVERLICHTING. Stuur foto's van uw buitenlam pen voor maandag 12 januari naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Geef er een korte toelichting bij en vermeld uw naam en woonplaats, zodat we informatie kunnen geven bij de foto's die we plaatsen. Koude, grijze dag, maar zo'n 20 minuten na zonsondergang kregen we dit presentje voorgeschoteld. De lucht was bloedstollend mooi! foto Miranda Flipse, Middelburg Isabella zit een heerlijke oliebol op te smikkelen op de zuivelboerde- rij in Aagtekerke. Eerst hebben we de koeien en een pas geboren kalfje bezocht en hallo gezegd tegen de konijnen en Bobby de hond. Het was wel fris maar zo'n verrukkelijke oliebol doet wonderen. foto Jolanda Huissen Oliebollen, een heerlijke traditie, ondanks alle goede voornemens, smaken ze het lekkerst! foto Henny Berkhout-Gerritsen, Middelburg Nieuwjaarsduik van Westenschouwen. foto Marco Padmos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70