Familieberichten üi/erlailen 38 woensdag 7 januari 2015 Margot Margot Baaijens Margot Margot De heer Piet Gans kükookop q fflensenlinq.nl Jan Jacob Clement Willem Hendrik Blok Janny De Graaff Janna Cornelia Cowlishaw-Snoep Janny m Michael Dermis Een groot gemis Een groot verdriet Maar herinneringen Vergeten wij niet Rust zacht lieve Janny Nisse, s-Heer Hendrikskinderen Joris en Jose Joris en Anette Tim en Dylan Bets t Janny Cowlishaw Janny Cowlishaw "Nooit meer jouw schaterlach horen!" Diep geschokt hebben wij het overlijden vernomen van ons oud-collegaatje Wij wensen Raoul, kinderen en familie veel sterkte toe Namens de collega's van team Stenevate Wij zijn verslagen en verdrietig. De mama van Sanne en Naud is overleden. Wij wensen Sanne, Naud, hun papa, overige familieleden en bekenden veel sterkte toe. Kinderen en team van peutergroep, kinderdagverblijf en buitenschoolse opvang Kibeo Deken Tomaslaan 's-Heerenhoek Bestuur en medewerkers van Kibeo Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden op 2 januari 2015 van partner van onze collega en medewerker Raoul Poortvliet. Wij wensen Raoul, zijn kinderen Sanne en Naud, en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van partner van onze collega Raoul Poortvliet en moeder van Sanne en Naud. Raoul is onze zeer gewaardeerde vriend en collega. Wij zullen er zoveel mogelijk voor jullie zijn. Zeeland Refinery N.V., C-shift Offsites. Peter, Wim, René, Ineke, Joey, Cor, Ronald, Elko, Niels, Mark, Ramon, Martin, Johan, Amar. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van de vader van onze leerling Amber en oud leerling Wesley. Wij kenden hem als een trotse en betrokken vader voor zijn kinderen. Wij leven erg met Amber mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas ZW4 Nehalennia SSG, Mevr. H. Honkoop, mentor Dhr. J. van Drie, mevr. J. Zwigtman, dhr. W. van Bennekom en dhr. M. Wilken, teamleiders VMBO Dhr. H.J. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep Dhr. P. de Kreij, locatiedirecteur Nehalennia Kruisweg In plaats van kaarten Nooit meer naar de dijk Nooit meer naar het water Nu niet en ook niet later Een veel bewogen leven... Geschokt omdat het zo plotseling ging en intens verdrietig door dit grote verlies, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa geboren en overleden in Kortgene 23 april 1937 t 5 januari 2015 Saar Clement-van der Moere Erna en Ad Michelle en Joris Adriënne en Peter Linda en Jurgen Rianne en Bram Jordy Danicjue Bram Familie Clement Torendijk 86 4484 ND Kortgene De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een dag niet geschilderd is een dag niet geleefd. Verdrietig geven wij u kennis dat op de hoge leeftijd van 94 jaar plotseling is overleden onze zorgzame man, vader en opa oud-directeur Havenschap Temeuzen 16-2-1920 1 5-1-2015 Rie Blok-van de Velde Fien en Siebe Stellingwerf? Beintema-Blok Anke Stellingwerff Beintema Gianluca Kreuze Tjepco, Wytske en Pibbe Elske Stellingwerff Beintema Harry Driessen Yfke en Sytske Familie Blok Familie van de Velde Churchilllaan 840 4532 JD Temeuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 januari om 11.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 in Temeuzen. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. Temeuzen Voorhout Noordwijk Delft Zeer verdrietig, maar dankbaar voor de onuitwisbare herinneringen. Geheel onverwachts is overleden mijn zus, schoonzus en onze tante. Wij wensen iedereen veel kracht en steun bij het verwerken van dit verlies. Vlissingen Sidonia Rolf Jolanda George llona, Michiel Carta Patrick Ricky, Jannes Sandra Danie Richard, Laura Wij zijn trots op jou Na een korte maar moedige strijd moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Goes, Goes, 14 februari 1958 5 januari 2015 Ia-'f i Dave Correspondentieadres: Dorpsplein 45 4443 AG Nisse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 12 januari om 14.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Brasserie Stelleplas, Stelleweg 5 4451 RL Heinkenszand. Janny hield van rozen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij hielden veel van je We houden nog steeds van je En we zullen je nooit vergeten Ome Frans en Tante Ria Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Zoveel liefde zo'n groot verlies. Pijn die niemand kan helen. Herinneringen die niemand kan stelen. Mannen, waar jullie gaan. Weet dat wij altijd naast jullie staan. Aad, Peter, Wiebe, Lizanne, Linda, Ronnie, Joep en Annemieke Janique en joeri, Gert en Leonie, Robbert en Natascha, Daniël en Jose Méri, Natascha en Christiaan, Rosanne en Mathijs, Remco en Raquel, Bram en Leonie, John en Chantal, Mathijs, Stefan en Patrice, Nathalie en Bennie Nisse, 5 Januari 2015 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van jullie lieve en zorgzame vrouw en moeder We willen Dave, Michael en Dennis heel veel sterkte wensen met het verwerken van dit enorme verlies! Jullie voetbalvrienden van Sv Heinkenszand 4 Heinkenszand, 6 januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51