f Colofon O mensen inq.nl Familieberichten V - Miep - A Oda Meulenberg-Wijne Anthonius Isedorus Neve Maria Agatha Maes f Roland Louis Emiel Willaert nilieberichten U Twitter U Facebook kijk ook op Algemene kennisgeving Op 1 januari 2015 overleed in Maxima onze moeder en oma Philippine, 17 maart 1926 Terneuzen, 1 januari 2015 Echtgenote van Geert-Jan Meulenberg t Wij zijn blij dat ze eindelijk rust heeft gevonden en hebben inmiddels in besloten kring afscheid van haar genomen. Stevensbeek: Géza Meulenberg t en Theo Kluijtmans Voorschoten: Renata Dutrée-Meulenberg en Michel Dutrée Noël Anouk Lage Zwaluwe: Oda Meulenberg en Marcel Verlinde Correspondentieadres: Oda Meulenberg Flierstraat 63a, 4926 AB Lage Zwaluwe aj^ORG Peter Butler Met zorg, aandacht en respect VevzortjtfUj vast alle uitvaar tpollxen. Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio W volg ons op V] like ons op woensdag 7 januari 2015 39 Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa sinds 14 mei 1998 weduwnaar van Johanna Francina Komejan in de leeftijd van bijna 92 jaar. Wat zullen we je missen. Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, 6 januari 2015 Correspondentieadres: L.J. Sinke-Neve Zweedijkseweg 33 4401 NH Yerseke De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt vrijdag 9 januari om 9.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Risseeuw en de medewerksters van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geestelijke kracht Is zonder woorden zeggen Pijn verzacht Zonder uitleggen Tineke Boer - Sander Verdrietig omdat wij haar moeten missen is, na een moeilijke laatste levensfase, rustig ingeslapen onze moeder, oma en overoma weduwe van Jan Rinders eerder weduwe van Piet Smit 's-Gravenhage, 5 september 1934 f Ovezande, 4 januari 2015 Ellewoutsdijk: Ariëtta en Ben Rodrik en Shelly Nina Robin Beau Remco Raïsa en Mark Rijswijk: Petra Correspondentieadres: Commejansstraat 15, 4437 AR Ellewoutsdijk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve Dag lieve man Dag lieve man en vader Dag lieve man, vader en opa Dag lieve Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een goed leven van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Anna Hilbertha Faber *6 maart 1932, Gent (B) t 30 december 2014, Terneuzen Terneuzen: Annie Willaert - Faber Merelbeke (B): Paul en Annick Veenendaal: Johnny en Sri Sarah Laura Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van "Ter Schorre", Huisje R15 te Terneuzen. Stuvesande 330,4532 MJ Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Peter Butler I telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouweentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een perurtniUjlce begeleiding bij uitvaart Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. II kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39