OyarJailaii Familieberichten O IHensenlinq.nl 38 woensdag 7 januari 2015 Margot Margot Bernhard Hemelaar Bernhard Hemelaar Willem Hendrik Blok K.H. Cohen Anna Maria Creël Annie Janny De Graaff Sab Patrick's Beenhouwerij Willem Hendrik Bernhard 0800 - 4444 000 kijk ook op Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden op 2 januari 2015 van partner van onze collega en medewerker Raoul Poortvliet. Wij wensen Raoul, zijn kinderen Sanne en Naud, en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van partner van onze collega Raoul Poortvliet en moeder van Sanne en Naud. Raoul is onze zeer gewaardeerde vriend en collega. Wij zullen er zoveel mogelijk voor jullie zijn. Zeeland Refinery N.V., C-shift Offsites. Peter, Wim, René, Ineke, Joey, Cor, Ronald, Elko, Niels, Mark, Ramon, Martin, Johan, Amar. Een dag niet geschilderd is een dag niet geleefd. Verdrietig geven wij u kennis dat op de hoge leeftijd van 94 jaar plotseling is overleden onze zorgzame man, vader en opa oud-directeur Havenschap Terneuzen 16-2-1920 t 5-1-2015 Tcmeuzen Rie Blok-van de Velde VoorhoutFien en Siebe Stellingwerff Beintema-Blok Noordwijk Anke Stellingwerff Bcintema Gianluca Kreuze Tjepco, Wvtske en Pihbe DelftElske Stellingwerff Bcintema Harry Driessen Yfke en Sytske Familie Blok Familie van de Velde Churchilllaan 840 4532 JD Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 januari om 11.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene mededeling Heden overleed mijn lieve man en beste maatje van de afgelopen 60 jaar 14-7-1925 6-1-2015 Echtgenoot van L. Cohen-Weis Kinderen, kleinkinderen en familie Zijn lichaam heeft hij naar eigen wil aan de wetenschap nagelaten. We zullen je missen. Ik heb veel geleden. Maar ook heel veel gebeden. Nu word het voor mij altijd nacht, 't Kan zijn dat iemand op mij wacht. Annie Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "Bachtendieke", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, schoonmoeder en oma echtgenote van Eduard Josephus Sjefvan Boven f daarna partner van Johannes Antonius John van der Ruit 28-08 - 1922 Ronsele (B) 1 05 -01 -2015 Terneuzen Terneuzen: Noëlla van Boven Sluiskil: Ilona Marusschka Jeffrey Sluiskil: Patrick en Ans Linda en Ismail Dennis en Demelza Sluiskil, 5 januari 2015. Corr. adres: Spoorstraat 97 4541 AJ Sluiskil De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 10 januari om 14.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u vrijdag 9 januari om 14.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zeer verdrietig, maar dankbaar voor de onuitwisbare herinneringen. Geheel onverwachts is overleden mijn zus, schoonzus en onze tante. Wij wensen iedereen veel kracht en steun bij het verwerken van dit verlies. Vlissingen Sidonia Rolf Jolanda George Ilona, Michiel Carl a Patrick Ricky, Jannes Sandra Danie Richard, Laura Bedankt voor je prachtige vriendschap, POP! Edwin Anne In verband met Familieomstandigheden heeft te Sluiskil GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN op zaterdag 10 januari GEOPEND VAN 08.30 UUR TOT 12.00 UUR. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve broer en schoonbroer Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Hulst: Axel: Hulst: Stekene: St Jansteen: Hulst: Hulst: Hulst: Sas van Gent: Stekene: Piet en Maria Jo t en Marie Lisa en Jan Cijriel en Tilly Leon en Maria Julia en Herman Fons en Tilly Jozef en Ria René en Carla Lena en Freddy neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Stichting Tragel en naar dr. Roks voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft Bernhard en ons goed gedaan. 4 januari 2015 Correspondentieadres: Nieuweweg 32, 4561 BM Hulst U kunt afscheid nemen van Bernhard in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 9 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 20 januari 1938 - 4 januari 2015 Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. Rust zacht, Bernhard. Bernhard woonde op Sterredreef 12 in Clinge. Wij wensen iedereen veel sterkte met het verlies. Cliënten en medewerkers Sterredreef 10-12 te Clinge, Tragel Zorg Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38