Q'JbMb Ss/jcxjisjj Colofon Familieberichten (f) IDensenljnq.nl Samen stilstaan bij het laatste afscheid Margaretha Wilhelmina Verhoef-Visser Marry nilieberichten OverAfscheid.nl - kijk ook op Als je me zoektkijk dan in je hart. Als je mij daar vindtdan ben ik bij je. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan mijn lieve dappere vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Dordrecht, 10 september 1937 f Terneuzen, 4 januari 2015 Terneuzen: Theo Verhoef Hoedekenskerke: Marianne en Chris Kouwijzer-Verhoef Jurgen Sascha en Kristie Oost-Souburg: Ruud Verhoef en Geert Dingemanse Terneuzen: Else en Burhan Hosgör-Verhoef Anika en Bemd Rik-Jan Alpay Bülent Eray Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre voor de goede zorgen en begeleiding. C onespondentieadres Familie Verhoef Burchtstraat 7 4388 JJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 9 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-C te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 1 te Terneuzen. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 0800 - 4444 000 De dood, Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op uuu/uu.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. dinsdag 6 januari 2015 35 V Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Uitvaart Informatie Hulplijn 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. II kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73