Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Ter Weel, delen wij u mee dat rustig is ingeslapen onze lieve vader, opa en overgrootopa Adriaan Johannes Engelbert Adrie 's-Heerenhoek, 16 december 1921 t Goes, 3 januari 2015 Sinds 3 januari 1967 weduwnaar van Corrie Westdorp 's-Heerenhoek: Gouda: Heinkenszand: Heinkenszand: Jopie en Piet Carolina en Robert, Ryan, Femke Reinhard en Samantha Carla en Kees Peter Ingrid en Stefan Martin Irma en Wim Dennis Kevin en Naomi Cees en Diane Bianca Danny en Katie Correspondentieadres: C. L. Engelbert, Hoendervogellaan 11, 4451 EP Heinkenszand. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 januari van 11.20 tot 11.35 uur in het mortuarium naast de Parochie Heilige Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. De afscheidsdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal om 12.00 uur worden gehouden in bovengenoemde kerk. Na de dienst is er van 13.00 uur tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'Spek Mie Stroop'. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank en waardering gaat uit naar het verzorgend personeel en de verpleeghuisartsen van Zorgcentrum "Ter Weel" afdeling Schenge 1. Toch nog onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man en maatje, onze lieve vader en opa Job Van de Ketterij Jo Vlissingen, 2 januari 1931 Goes, 4 januari 2015 Vlissingen: Riek Van de Ketterij - de Hooge Verniolle (Frankrijk): Marleen en Thémis f Mathias en Fiona Andréas Corentin Vlissingen: Comé en Elma Ruben en Angela Sabine Correspondentieadres R. Van de Ketterij Samaritaanstraat 32 4381 |K Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 7 januari van 17.30 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 8 januari om 14.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Een ieder die geen kaart heeft ontvangen gelieve de advertentie als zodanig te beschouwen. Hendrik de Koning Henk Antjc (Annie) de Wispelaere - Kats in de leeftijd van j6 jaar Wij zijn bedroefd bij het overlijden van onze oudste zus en schoonzus Willemijna Baljeu echtgenote van Jacob Slager Wij hopen dat onze zwager, zijn kinderen en kleinkinderen steun zullen ontvangen dit verdriet te dragen. Oost-Souburg: Bep en Ger Adriaanse-Baljeu Australië: Frans en Mies Baljeu-Wondergem Arnhem: Nel en Piet Dhont-Baljeu Met heel veel verdriet, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en super trotse opa Willem Jan Zijta Wim 13 januari 1948 4 januari 2015 Toos Zijta-Verboom Sanja en Floris Landsbergen Mand, Thijs Jan-Willem Zijta en Iris Vroegop Indy Duinroosweg 9 4328 JA Burgh-Haamstede Donderdag 8 januari nemen we om 12.30 uur afscheid van Wim tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Jo van Klooster dinsdag 6 januari 2015 35 Als een goed mens sterft, vergaat zijn goedheid niet, maar leeft hij voort ondanks zijn dood. Na 50 jaar huwelijk is overleden mijn innig geliefde man, pa en opa 28 augustus 1945 Lange Zelke 37 4381 EX Vlissingen t 5 januari 2015 Dirkje de Koning-Bout Monica en Mattias Jordi Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, donderdag 8 januari om 15.30 uur, waarna wij Henk zullen gedenken met woorden en muziek om 15.45 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. /r stond nog vol in het leven en hebt zo dapper gevochten Helaas was deze strijd niet te winnen Met pijn in ons hart laten wij je gaan Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Vlissingen 03-01-2015 jaap de Wispelaere Catharina (in liefdevolle herinnering) Bianca en Bert jotanda en Ed Kleinkinderen en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag S januari 2015 om 13:30 uur in het crematorium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan deze advertentie als zodanig beschouwen. correspondentie-adres: Fam. Noordermeer Kleine Markt 5, 4381 EJ Vlissingen We zijn erg bedroefd door het overlijden van Hij was mede-oprichter van onze vereniging, bestuurslid en erelid. We wensen zijn zoon, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Schaakklub Souburg Middelburg, 3-1-2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54