Familieberichten Aagje van de Ve(de 34 dinsdag 6 januari 2015 kükookop fflensenlinq.nl JAN DOOMS Margaretha Wilhelmina Verhoef-Visser Marry Margot Johannes Willem Joop Faase Wilhelm Albert-Jan Lievense JAN Petronella Christina Weug-de Keijzer Nel Weug-De Keizer Thuis Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze penningmeester en vriendin We wensen Raoul, Sanne, Naud en verdere familie heel erg veel sterkte met dit grote verlies. Sinterklaas comité 's Heerenhoek Janneke, Joeri, Bianca, Annemieke, Ron en Marion "Ons rest de herinnering Na een kortstondig ziekbed is tot onze grote droefheid van ons heengegaan mijn man, onze vader, opa en overopa echtgenoot van Nel Faase - de Graaf in de leeftijd van 81 jaar. N. Faase - de Graaf Cees en Bea Ab en Marlies Tonnie en Judith Ellen en Hans kleinkinderen achterkleinkinderen Goes: Goes: 's-Heer Arendskerke: Gouda: Goes: Goes, 3 januari 2015 Amalialaan 35 4461 SR Goes Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Allevo en Ter Valcke afd. palliatieve zorg voor de liefdevolle verzorging. Mijn man, onze vader, opa en overopa is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Er is gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 8 januari van 13.30 tot 14.00 uur, waarna om 14.15 uur de afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden in de aula van het rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaats vinden in de beslotenheid van het gezin. Gelegenheid de familie te condoleren vanaf 15.30 uur in de koffiekamer van genoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis Geen toespraken Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 51 jaar, onverwacht is overleden onze broer 4 februari 1963 3januari 2015 Middelburg: Hans Lievense Manfred Lievense Correspondentieadres: Meanderlaan 144, 4337 TH Middelburg Onze broer is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 9 januari van 15.30 tot 16.00 uur. Aansluitend zal er om 16.30 uur de afscheids bijeenkomst worden gehouden. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Lndien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze lieve, lieve Jan is overleden echtgenoot van Adrie Steketee A 3 mei 1944 t 28 december 2014 Adrie Dooms-Steketee Jean en Marieke Wouter Maxim Madame Curiestraat 54 4532 JZTerneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Emergis, locatie Kloetinge en het verplegend personeel van zorgcentrum De Vurssche, afdeling Bosseblie te Axel, voor de liefdevolle verzorging. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, schoonbroer en oom We zullen Jan voor altijd in ons hart meedragen. Jan was een allemansvriend, levensgenieter, spontaan, humoristisch, een persoonlijkheid en groot in zijn eenvoud. Jan had door een slopende ziekte niet meer de regie over zijn leven, dat gekenmerkt werd door liefde voor zijn gezin, familie en zijn grootste passie de voetbalsport. Hij heeft het, niet beseffend, allemaal los moeten laten. Jan is gelukkig een verder lijden bespaard gebleven. Het is goed zo. Aector en Bibi Parcifal Nitida en Eugène Aiko Als je me zoekt, kijk dan in je hart. Als je mij daar vindt, dan ben ik bij je. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan mijn lieve dappere vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Dordrecht, 10 september 1937 t Temeuzen, 4 januari 2015 Temeuzen: Theo Verhoef Hoedekenskerke: Marianne en Chris Kouwijzer-Verhoef Jurgen Sascha en Kristie Oost-Souburg: Ruud Verhoef en Geert Dingemanse Temeuzen: Else en Burhan Hosgör-Verhoef Anika en Bemd Rik-Jan Alpay Bülent Eray Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre voor de goede zorgen en begeleiding. C orrespondentieadres: Familie Verhoef Burchtstraat 7 4388 JJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 9 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-C te Temeuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 1 te Temeuzen. "Mijn oog zal op u zijn" Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, laten wij u weten dat onze lieve en dappere moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder rustig en vredig is ingeslapen sinds 1978 weduwe van Izak Weug Vlissingen, 14 augustus 1922 Vlissingen, 3 januari 2015 Wij zullen haar ontzettend missen Marijke en Piet van den Bosse-Weug Michiel en Vaska, Femke Marjolijn en Mark, Max Evelien en Maarten, Sam, Alex, Lisa Ineke Weug en Ger Lataster Correspondentieadres: Familie Van den Bosse-Weug Van Nispenplein 10 4381 VD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 januari van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.45 uur de dankdienst voor haar leven worden gehouden in de aula van het uitvaart centrum, waarna we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats waar de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Graag willen wij iedereen die haar al die jaren zo trouw verzorgd en begeleid heeft heel hartelijk danken. Mede dankzij jullie kon zij tot bet laatst thuisblijven. Na een vele jaren durende intense vriendschap overleed onze hartsvriendin Vlissingen: Bram en Nel van Eenennaam Aagje Dekenstraat 55 4381 RN Vlissingen, 3 januari 2015 Verdrietig maar dankbaar voor haar warme liefde en zorgzaamheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en zus A Hoek, 26 juni 1952 f Goes, 3 januari 2015 "Wij zijn zo trots op haar" Vlissingen: Francisco en Léonie Middelburg: Anna Maria en Douwe Zoë, Sofie en Mees Middelburg: Ineke en Riky De gedenkdienst zal plaatsvinden: vrijdag 9 januari om 9.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) Middelburg. Wij zouden het fijn vinden als jullie voor mama één witte roos (onverpakt) mee willen nemen. Correspondentieadres: Burgerweidestraat 19 4335 GP Middelburg Het verlies van Aagje, lief. zorgzaam, stoer, eigenwijs, onze rots in de branding, heeft ons diep geraakt. Patricia, Dennis, Kees Jannie, Anneke, Loes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53