Üyarlailaf) Familieberichten 0 iïlensen inq.nl Margot Baaijens Margot Baaijens Margot Baaijens Margot Baaijens Margot Lieve lieve Margot, wat gaan we je missen! MARGOOTJE, MARGOOTJE Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn We zullen jou en je stralende lach missen Margot Baaijens Margot Margot Baaijens Margot Margot Baaijens Margot Baaijens kijk ook op Jij hield zo veel van iedereen ledereen hield zo veel van jou Waarom kon je niet meer van jezelf houden? 24-03-1986 1 02-01-2015 's-Heerenhoek: Raoul Poortvliet Sanne Naud Mama we gaan je missen I S? 's-Heerenhoek: Jan en José Baaijens-Verhoeven Manon en Jurgen Puk Kortgene: Nico en Hanneke Poortvliet-Nell Willibrordusstraat 13, 4453 AS 's-Heerenhoek De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij jullie hierbij uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 8 januari om 13:30 uur in de kerk van 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis van Margot in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er in 'de Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. We leerden haar als baby kennen en zagen haar opgroeien tot een prachtige vrouw. Het waarom is niet te bevatten en zijn gedompeld in rouw. Vrijdag 2 januari is heengegaan de dochter van onze lieve vrienden Jan en José, partner van Raoul, mama van Sanne en Naud, (schoon)zus van Manon en Jurgen en tante van Puck. Onze gedachten zijn bij jullie. 's-Heerenhoek: Peter Els Parée Daphne Stefan Charlotte Pieter Renée 2 januari 2015 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat in de bloei van haar leven veel te vroeg is overleden dochter van onze medewerker Jan Baaijens. Wij wensen Jan, José en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers, Paree B.V. Elektro-Telecom 's-Heerenhoek, 2 januari 2015. Nooit meer.... Samen lachen Samen praten Samen feesten Ik zal je missen. Rosan Ditmar Geschokt, verslagen, onwezenlijk. We zullen je missen Gijsbert Debby Youri, Bart, Lotte Mark Jessica Arno Janneke Charlene, Xavi, Faylize Afscheid nemen bestaat niet Ik ga wel weg maar verlaat je niet..... Raoul, Sanne en Naud we zijn er voor jullie! Martin, Chantal Finn Jens Marcel Vivian Jopie Ad Ruud Eline Roy Caroline André Kitty Tim Opa Lau Baaijens Ingel Erica Adrie Anja Linda Ron, Tess, Sam Vivian Martien, Fien, JetKaat Marina Kevin Pieter Michelle Het zeer plotselinge overlijden van heeft ons diep geraakt. Wij wensen Raoul, Sanne, Naud, Jan, José, Jurgen, Manon, Puk en verdere familie veel sterkte toe. Daan en Nel Erwin, Bianca, Dylan en Esmee dinsdag 6 januari 2015 33 Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Zusje van onze vrienden Manon Jurgen. Wij wensen hen en iedereen die haar liefhad veel kracht en steun bij het verwerken van het enorme verdriet om de leegte die zij achterlaat. 'Dag Margootje' Maaike, Hugo-Frans, Fenne &Tijn Janneke, Arno, Charlene, Xavi Faylize Ellen, Kjeld Amel Inge, Sven, Skye, Finn Vesper Mireille, John, Emma Nina Waar halen we nu onze woorden vandaan? We kunnen alleen maar stil zijn. Geschokt en intens verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Margot was een uitermate betrokken en bevlogen collega. We denken met veel waardering aan alles wat zij voor cliënten en medewerkers van SVRZ locaties Borsele heeft betekend. Wij wensen Raoul, Sanne, Naud, en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens alle collega's van SVRZ locaties Borsele en van de verpleegkundige dienst De Bevelanden, Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Onze geliefde collega Wat zullen we haar missen. Wij wensen haar nabestaanden veel sterkte toe, in het bijzonder Raoul, Sanne en Naud. Namens Debby, Alida, Anneke, Ellie, Nona, Marja B., Marja S., Nicky, Stephanie, Marcel, Anja en Judith Met verslagenheid namen wij kennis van het tragische overlijden van oud-leerlinge en moeder van Sanne aankomend leerlinge van de Don Boscoschool in 's-Heerenhoek Ons medeleven gaat uit naar de familie. Wij wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Leerlingen, team, directie, geledingen "Don Boscoschool" en bestuur SKOB Met verbijstering, vol ongeloof en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van dochter en zus van onze bestuursleden Jan en Manon. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Raoul, Sanne, Naud, Jan, José, Manon, Jürgen, Puk en verdere familieleden, die wij heel veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Stichting Wielercomité 's-Heerenhoek 's-Heerenhoek, 5 januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52