mmmm Familieberichten üvsrlatlan O mensenljnq.nl 54 zaterdag 3 januari 2015 Wk m Jan Maranus en Riet Willemse Cornelis Adriaan Luijten Cor Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb bij mijn hemelse Vader Na een lang leven waarin we heel veel jaren lief en leed hebben gedeeld is tot mijn grote verdriet overleden mijn geliefde vrouw Catharina Smallegange echtgenote van Adriaan Willem Koppenhol Driewegen Lewedorp 18 november 1917 ljanuari2015 Lewedorp: A.W. Koppenhol Correspondentieadres: Rozenlaan 3,4356 JK Oostkapelle Ik ben het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum De Kraayert dankbaar voor de goede zorgen. Naar de wens van de overledene zal het afscheid en de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Vee! heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Na een eenvoudig en lang leven is tot ons verdriet overleden onze tante Catharina Smallegange echtgenote van Adriaan Willem Koppenhol in de hoge leeftijd van 97 jaar. Oostkapelle: Netty en Kees Heinkenszand: Els en Johan verdere nichten en neven In alle rust thuis ingeslapen in de gezegende leeftijd van 100 jaar Elsa Maria Uitterhoeve-Roels sinds 27 augustus 1975 weduwe van Mattheus J. Uitterhoeve A 15 februari 1914 - t 1 januari 2015 Namens de familie Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Het Zand 4 4576 CA Koewacht De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 7 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Cornelis Franse weduwnaar van Maatje Franse-Koens r"-T«-K kijk ook op Op 6 januari 2015 vieren wij het heugelijke feit dat wij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Graag nodigen wij u uit voor een hapje, een drankje en een praatje in café-restaurant Kodde aan de Burgemeester Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. U bent daar welkom op dinsdag 6 januari tussen 19.30 tot 22.30 uur. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen. Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet zo arm Na een langdurig en moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Anthonia Luijten-Celi in de leeftijd van 84 jaar. Kapelle: Dory en Leo Schipper-Luijten Alex en Maaike, Angela, Evelien, Samantha Renate Deborah en Wesley, Vienna-Lily, Eefje René en Joy Vlissingen: Annemarie Luijten Richard en Saloua Vlissingen, 30 december 2014 Correspondentieadres: Parklaan 21, 4421 GW Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 januari van 12.30 uur tot 13.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 14.00 uur worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het team van WVO Zorg en verpleegafdeling, woning 8, van Ter Reede voor de goede zorg en begeleiding. wm De kaars leek bijna eindeloos maar is nu gedoofd. Het is goed zo... Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis dat op oudejaarsavond 2014 is overleden onze vader, opa en over-opa Hij is ruim 101 jaar geworden. Goes: Jan en Trudie René Marcel en Louise, Eline, Florian Heinkenszand: Anneten Jos Edwin en Rebekka Mischa en Esther Goes: Thijs Goes: Peteren Nellie Leona en Wilco, Bas, Sven Christian en Corinne, Anouk, Noëlle Fabian en Marije f?, Senna Goes: Mattieen Jan Mirjam, Sjoerd, Luuk Sander, in liefdevolle herinnering Nicole en Tom, Semjelt Susan De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 5 januari om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid van onze vader en opa te nemen. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condo leance in de koffiekamer van bovengenoemd rouw centrum. Correspondentieadres: Rembrandtstraat27, 4451 AV Heinkenszand Onze danken waardering gaan uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd in zorgcentrum St. Maarten in de Groe' en zorgcentrum Ter Weel' De Mooie Staak 5 te Goes. -Jr-d. --r X*iV w.-ƒ£

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 93