Casa Safra Ediclon Celeste Term Alfa DOGran fteserva 200 Kom naar de exclusieve Dizzie- lezersmiddag met David Mitchell morgen mag ik naar huis Een hemelse wijn... 11 A Lezersprijs Uw bestelling snel in huis? Bestel nu op pzc.nl/wijn BESTELBON Casa Safra Edicion Celeste Terra Alta DO Gran Reserva 2008 Bijzondere prijs www.dizzie.nl/mitchell Kijk vandaag nog op kwfkankerbestrijding.nl om te zien wat kunt doen. Pien is blij datze morgen weer naar huis mag. Zij is een van de ruim vierhonderd kinderen die jaarlijks kanker krijgen. Dankzij wetenschappelijk onderzoek geneest inmiddels75% van de kinderen. Maar natuurlijk willen we dat alle kinderen met kankerzullen genezen. Datzeallemaal thuis weervan het leven kunnen gaan genieten. Samen met uw hulp komen we steeds een stapje dichterbij. I x Dozen van 6 flessen Casa Safra Edicion Celeste Terra Alta DO Gran Reserva 2008 a 5,99 per fles (max. 4 dozen per klant), verzendkosten 5,95 Naam: Straat nr.: Woonplaats: Postcode: Telefoon: E-mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag 5,95 verzendkosten te incasseren van: IBAN: NL Handtekening Vragen? Bel 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurt tot 5 werkdagen. Lees de overige voorwaarden op www.pzc.nl/webwinkel Van het immens populaire Spaanse wijnhuis Casa Safra hebben we de zeer exclusieve 'Celeste' naar Nederland gehaald. Waarom de wijnmaker deze wijn 'Hemels' heeft genoemd wordt direct dui delijk als u de wijn proeft. Wat een concentratie en intensiteit! Deze wijn is gemaakt van 30 jaar oude wijnstokken waarbij alleen de beste druiven met de hand worden geselecteerd. Door het gebruik van nieuwe eikenhouten vaten ontstaat een fluweelzachte en rijke Gran Reserva. Dit is zonder twijfel de allerbeste Casa Safra die we ooit hebben geproefd. Gun uzelf ook een uitzinnige wijnbeleving en bestel dit unieke collecters item voor slechts 5,99. Let op: zeer beperkt beschikbaar en max. 4 dozen per klant. Dit is een speciale lezers aanbieding. Een heerlijke Spaanse rode wijn die voor iedereen toegankelijk is. Geniet met volle teugen. Oud en nieuw hebben we achter de rug en het nieuwe jaar is weer begonnen. De wijnvoorraad is geslonken. Nu is het perfecte moment om nieuwe wijnen te ontdekken. Een wijn waar iedereen van kan genieten. Wij hebben voor u een mooie rode wijn uit Spanje geselecteerd. Het wijnhuis Casa Safra werd opgericht in de stad Alicante, 100 km ten zuiden van Valencia. Tegenwoordig heeft Casa Safra wijngaarden verspreid over heel Spanje en is het een van de meest prestigieuze wijnhuizen van het land. Deze wijn kunnen wij aanbieden voor een heel bijzondere prijs. We hopen dat 2015 voor u en voor al uw dierbaren een fantastisch jaar gaat worden. Veel gezondheid! David Mile heil WOLKENATLAS Murdo MacLeod 0p 18 januari 2015 wordt internationaal bestsellerauteur David Mitchell door Theo Hakkert geïnterviewd in de Verkadefabriek in 's-Hertogenbosch. Deze middag is speciaal georganiseerd voor en door Dizzie.nl, de boekencommunity van de PZC. U kunt deze middag bijwonen voor slechts 12,50 per persoon. Dit is een samenwerking van de PZC en Dizzie.nl met uitgeverij Nieuw Amsterdam, Boekhandel Adr. Heinen en de Verkadefabriek. David Mitchell heeft een nieuwe roman: Tijdmeters David Mitchell is een van de grootste Engelse schrijvers van dit moment. Hij schreef o.a. de romans De niet verhoorde gebeden van Jacob de Zoet en het verfilmde Wolkenatlas. Mitchells nieuwe roman Tijdmeters ligt nu in de boekhandel. "Fantastisch, in alle betekenissen van dat woord. David Mitchell vraagt asiel in mijn hoofd; hij kan het krijgen." NRC Handelsblad. Beperkt aantal kaarten beschikbaar Mis deze kans om David Mitchell te ontmoeten niet! Er is slechts een beperkt aantal kaarten beschikbaar. Meer info en bestellen: Kijk voor het volledige programma en om kaarten te bestellen op:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 92