Ovarlailsfj J? mm'Ja Eia/kmin Adagio J Colofon 0 Ulensen inq.nl Familieberichten IB|§ fta BaflEeiuiaifis' A Maria Cornelia Riemens-Stolk - Riet - Riet Riemens-Stolk Jan Boeije nilieberichten kijk ook op Catharina Smallegange Catharina Smallegange Elsa Maria Uitterhoeve-Roels Pieternella Poulina Dieleman-van - Nelly - Willem Vaandrager de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten Jacobus Lein Murre (Co) zaterdag 3 januari 2015 55 Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb bij mijn hemelse Vader Na een lang leven waarin we heel veel jaren lief en leed hebben gedeeld is tot mijn grote verdriet overleden mijn geliefde vrouw echtgenote van Adriaan Willem Koppenhol Driewegen Lewedorp 18 november 1917 1 januari 2015 Lewedorp: A.W. Koppenhol Correspondentieadres: Rozenlaan 3,4356 JK Oostkapelle Ik ben het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum De Kraayert dankbaar voor de goede zorgen. Naar de wens van de overledene zal het afscheid en de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Na een eenvoudig en lang leven is tot ons verdriet overleden onze tante echtgenote van Adriaan Willem Koppenhol in de hoge leeftijd van 97 jaar. Oostkapelle: Netty en Kees Heinkenszand: Els en Johan verdere nichten en neven Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar maar jouw liefde houdt ons bij elkaar Verdrietig om de leegte die zij achterlaat, doch dankbaar voor de liefde die zij ons heeft geschonken, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder op de leeftijd van 82 jaar. Bram Riemens - in herinnering - Marjolijn - in herinnering - Axel Marianne 28 december 2014 Jan van Eyckstraat 3 4571 LV Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mijn dank gaat uit naar dr. J. Hoefman en het ThuisZorgteam voor de liefdevolle verzorging en aandacht. We zijn erg verdrietig om het overlijden van Ze was een lieve zus, schoonzus en tante. Wij hebben bewondering voor de liefdevolle wijze waarop Marianne haarde laatste jaren heeft verzorgd. Goirle Gert en Agnes Stolk-Damen BrusselSaskia en Maurits Amsterdam Rosa en Maarten Tilburg Eva en Farouk In alle rust thuis ingeslapen in de gezegende leeftijd van 100 jaar sinds 27 augustus 1975 weduwe van Mattheus J. Uitterhoeve A 15 februari 1914 - t 1 januari 2015 Namens de familie Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Thuiszorg Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Het Zand 4 4576 CA Koewacht De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 7 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Voor uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en mijn zus willen wij u oprecht danken. Het deed ons goed te ervaren dat u goede herinneringen aan haar bewaarde. R Dieleman Pieter en Klaudia - Mike, Jessica A. de Feijter-van Hoeve Biervliet, januari 2015 Het was een mooie zonnige kerstdag, maar voor ons werd het stilheel stil A 19-11-1970 f 25-12-2014 Roos Vaandrager-Ferket e.v. Willem Vaandrager Bram en Stein Piet en Stijnie Vaandrager-Pijpers Eugène en Lucie Ferket-Thomaes Marina en Jeroen Kaal-Vaandrager Willemijn en Raymond, Floris, Sebas Helen Vaandrager Tobias, Tjibbe Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 5 januari 2015 van 19.00 tot 20.00 uur uitvaartcentrum Goetzee Viaductweg 89, 3161 RX Rhoon. De uitvaart vindt plaats op woensdag 7 januari 2015 om 12.00 uur in de Breepleinkerk van Maltsenstraat 104, 3074 PZ Rotterdam. Aansluitend zal in besloten kring de begrafenis plaatsvin den te Rhoon. In plaats van bloemen wordt een donatie voor het goede doel op prijs gesteld. www.vaandrager.net/alpedhuzes Correspondentieadres: De heer en mevrouw E. Ferket, Port Scaldis 23-12,4511 DC Breskens Hiermede wil ik u bedanken voor de warme steun in woord en schrift na het overlijden van mijn lieve partner Uw medeleven heeft mij goed gedaan en zal in dankbare herinnering blijven. Marjorie Snippe Breskens, januari 2015 uitvaartzorg in Zeeland info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 samêH èènvoor u en met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Diep bedroefd delen wij u mede dat uit ons midden is weg genomen onze dierbare broer, schoonbroer, oom en neef Geboren te Axel 9 maart 1938 Overleden te Dronten 1 januari 2015 Vanuit de Flevopolder bleef hij trouw aait zijn geliefde Zeeuws-Vlaanderen. Rotterdam: Marie en Adrie(f) de Schipper-Murre Terneuzen: Jan en Nellie Murre-Verpoorte Axel: Rinus en Brien Murre-de Feyter Waterlandkerkje: Jaap en Suzan Murre-Riemens Alphen aan de Rijn: Carin en Martin(t) Quaak-Murre 's-Gravenpolder: Joop en Beatrix Murre-Colpaert Betsie(t) en Jopie (f) Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkind, neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51