Kras Kortingsdagen 4i Minder illegaal vuurwerk onderschept Energielabel lijkt een lachertje Mevrouw De Vries begint 2015 zonder hulp Ex-kraker Willem Sterk mist piekwaar hij zijn persoonlijke beleving kan delen met anderen. De Wegwijzer pakt de draad f weer op A Word wat wijzer met geld Korting op alle reizen! pagina 31: Verkeerde brieven en overhaaste beslissingen Commentaar ZATERDAG 3 januari 2015 UTRECHT - De politie heeft de afge lopen tijd fors minder illegaal vuurwerk in beslag genomen dan andere jaren. Tot een aantal dagen geleden stond de teller van de zo genoemde vuurwerkbarometer van het Openbaar Ministerie (OM) op 39.566 kilo in beslag ge nomen knalwerk. Vorig jaar lag dat aantal op hetzelfde tijdstip op 54.368 kilo. Er zal de komende we ken nog iets bij komen, maar Ad van Nieuwdorp van de Nationale Politie, die de vuurwerkbarome ter coördineert, voorziet toch dat het eindresultaat zal neerkomen op een flinke daling. DEN HAAG - Iedere woningbezitter in Nederland krijgt binnen nu en twee maanden van minister Stef Blok een energielabel voor zijn huis toegestuurd. A is heel zuinig en G betekent een tochthok. Om dat de overheid niets over de ener giezuinigheid van onze woningen weet, gaat het om een indicatief label dat de woningbezitters onli ne aan kunnen passen. Fraude wordt gevreesd. tpZC K'jk voor het laatste nieuws ook op: www.pzc.nl 72% 28% Lang wachten op de jaarrekening? Nergens voor nodig. Klanten van Joost weten nu al hun cijfers van 2014! Joost en zijn collega's van WEA Zuid-West wensen je een financieel inzichtelijk 2015! Editie: Walcheren Regen en natte sneeuw ledereen staat regelmatig voor financiële keuzes, mensen hebben te weinig verstand van de soms complexe materie. Welke sites geven op dit vlak betrouwbare informatie? 22 en 23 257e jaargang nr. 2 Los nummer 2,70 Abonneeprijs 1,07 pagina 3: Oproep tot behoud als traditie pagina 2 en 3: 'Gok van Blok' voor iedereen Kras.nl/kortingsdagen of bel 0900-9697,5cPm DE STELLING Reageer op pzc.nl Problemen in de zorg zijn van tijdelijke aard UW MENING 240 reacties Ik heb goede voornemens EENS ONEENS %v; Zo kan het niet doorverbonden met iemand die er iets van afweet. „Een storing zeiden ze. Vast. Ze konden waarschijnlijk de telefoontjes niet aan. Waarom wordt pas op de dag zelf tegen de hulp gezegd wat voor haar verandert? Zo kan het toch niet?" Hoe het verder moet, weet de Vlissingse niet. Tot overmaat van ramp verrekt ze haar duim. „Ik moest iets pakken. Nu ik geen hulp heb, moet ik het zelf doen. Gelukkig kon ik de duim verbinden." Ter Reede was niet bereikbaar voor commentaar. www.pzc.nl/zorgpanel VLISSINGEN - Op de eerste dag van het jaar gaat het al mis met de veranderingen in de zorg. Vier uur per week krijgt Johanna de Vries uit Vlissingen (81huishoudelijke hulp. Maar nu even niet. „Mijn hulp hoorde vrijdagochtend op kantoor dat het niet zeker is dat ze betaald krijgt." Direct gaat de hulp naar mevrouw De Vries om het persoonlijk te vertellen. Daarna gaat ze naar huis. De hele ochtend belt mevrouw De Vries naar verpleeghuis Ter Reede, want die regelt de zorg. Maar ze kan niet worden Joost werkt bij WEA Zuid-West www.hallojoost.nl m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1