WONEN 5 Havenstraat 7 Biervliet €129.000 Steenweg 4 Schore €129.000 Dorpshuis Noordwelle VRIJDAG 2 JANUARI 2015 Deze woning met gara ge aan de rand van een voormalig vestingdorp bevat op de begane grond naast de woonka mer een dichte keuken. De 1 e etage omvat 4 slaapkamers en een bad kamer met douchecabi ne, wastafel en 2e toi let. Verder een bergzol der en tuin met zijin gang- Deze aan de rand van het dorpje gelegen in- stapklare woning met achterom bevat bene den een woonkamer, een keuken met appara tuur, een badkamer en een eetgedeelte met toegang tot recent aan gelegde tuin met veran da. Boven is er één slaapkamer aanwezig. allemaal belangrijk Trudy Groenler veegt de vloer, foto's Dirk-Jan Gjeltema Adres: Smidsweg 9A. Hoe lang duurde de verbouwing? „We zijn nu ongeveer een halfjaar be zig. Het grootste gedeelte is nu klaar. Aankomende zomer gaan we de bui tenkant verven." Wat kostte de verbouwing? „Zeeuw- land, de exploitant van het pand, inves teerde 150.000 euro. Daarnaast do neerde het Oranjefonds 15.000 euro voor onze nieuwe keuken. Doordat er zoveel vrijwilligers meewerkten, be spaarden we tienduizenden euro's." Wat viel er tegen? „Toen we vorig voorjaar wilden beginnen met de ver bouwing, bleek een deel van de vloer te zijn verzakt. Die reparatie kostte een hoop extra tijd en geld. Daardoor konden we pas eind juni starten. Dat was wel een tegenvaller. Daarnaast ont dekten ze een paar platen asbest in het dak. Ook dat zorgde voor vertra ging" Wat viel op? „Dat er gedurende de he le verbouwing zoveel vrijwilligers mee hielpen." Piet Ram hangt de gordijnen op. De keuken wordt ingericht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52