Poggenpohl en Porsche stap verder met keuken App voor opsporen mensen die kwijt zijn WONEN 3 m* a Poggenpohl en Porsche Design Studio hebben de keuken P'7340 ontwikkeld, een unieke keuken die een mijlpaal in de geschiede nis van de inbouwkeuken was. Met de P'7350 wordt deze filoso fie nu voortgezet. Met de ontwikkeling van de P'7350 is een keukenarchitectuur ontstaan die de horizontale lijn- voering van de klassieke keuken opent en op geheel nieuwe wijze interpreteert. Dit effect werd mo gelijk gemaakt door de techniek van industriële verstekbewerking bij front en kast. Het front loopt onder verstek samen met de kast, waardoor een zeer fijne, verticale lijn wordt gevormd. De verstek- snede van de kast wordt boven dien bekleed met een aluminium profiel in rvs-decor. Het tweede onmiskenbare stijl middel van keuken P'7350 zijn de 'blades', massieve, verticale de signlijsten van geborsteld alumini um in rvs-decor. Zij onderbreken de fijn gevormde frontoppervlak ken, leggen een sterk accent op de verticale lijn en kunnen in alle functiegedeeltes van de keuken worden geplaatst. Al enkele jaren is App2Find op de markt om mensen elkaar te rug te laten vinden. Niet alleen van ouders van jonge kinderen, maar vooral van man- telzorgers en zorginstellingen ontving Firm2Find, het bedrijf waar App2Find is ontwikkeld, herhaaldelijk de vraag om het ook mogelijk te maken mensen te volgen die niet in het bezit zijn van een smartphone. Nu door de nieuwe WMO oude ren gedwongen worden langer zelfstandig te wonen en afhanke lijk zijn van mantelzorg, is een oplossing voor deze problema tiek geen luxe meer. Het bedrijf maakte ToohFind, speciaal voor deze groep. Hier door is het mogelijk om ouderen of kinderen die uit het zicht ra ken terug te vinden, maar ook als zij in nood zijn een alarmsig naal te laten sturen naar de ouder/verzorger, voorzien van lo catie en tijd. App2Find heeft in middels zo'n 500.000 down loads, waardoor de organisatie veel kennis heeft op het gebied van het terugvinden van men sen, dieren en eigendommen. VRIJDAG 2 JANUARI 2015 Strak design met aandacht voor details in de keuken. De molen staat nu in de steigers: de wieken worden voorzien van een verse laag verf. „We hebben veel meubels meeverhuisd vanuit ons vorige huis in Leiden en ze passen hier allemaal." foto's Ruben O reel Lekker bij de open haard tijdens de koude dagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50