Üi/arlailai) Familieberichten O Hlensenlinq.nl V 46 vrijdag 2 januari 2015 Maria Suzanna de Visser - Maas Frida Madeleine van den Berge - Bauters Nathanael Adriaan Nelisse Tonny Tonny Nelisse Harry Gijsel Wilhelmina van Belois Izaak Abraham Robijn Jacoba Maria Doppegieter-Thiel Adri van den Berge Hermina de Schoolmeester - Baars Franky Vermeerssen (JJB Marinus Hamelink kijk ook op Met een lach en een traan, zo is onze Tonny van ons heengegaan. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort maar hevig ziekbed is overleden, onze zoon, broer, schoonbroer, oom, vader en opa weduwnaar van Harmke Visser Zuidzande, 25 mei 1950 Zuidzande, 31 december 2014 Retranchement: pa en ma Nelisse Eede: Rita en Jan Breskens: Lydi en Hans Westdorpe: Addy en Wim Oostburg: Kitty Staden (B): Adrie en Marie-Jeanne Sluiskil: Johnny Sluis: Jolanda en Jack Oostburg: Freddy, Kaylee Oostburg: Ricky, Rico, Beau Neven en nichten Correspondentieadres: Dorpsplein 9 4505 AR Zuidzande De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 7 januari om 14.00 uur op de begraafplaats te Zuidzande. Voorafgaand samenkomst in Tonny's kantoor, H.R.C. de Rode Leeuw, Dorpsplein 13 te Zuidzande. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Ruim een jaar na het overlijden van onze lieve zus Harmke, moeten we nu tot ons verdriet afscheid nemen van haar man, onze zwager en oom. Heit en Mem <7 Visser Gerkje en Broer Rinske en Frouke Uilke en Paula Pytsje en Pieter Zuidzande, 31 december 2014 Margje en Stef Ytje en Paul Tsjibbe Klaas Jon en Baukje neven en nichten Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht is heengegaan weduwnaar van Olga Van de Velde levenspartner van Monique Verdegem Eede, 17- 10-1940 t Temeuzen, 30 - 12-2014 Sint Jansteen: Monique Verdegem Heikant: Inge Gijsel Boekhoute: Patrick De Sy Sandra Vermeire t Els Van den Berghe ]ana, LisaJakob Boekhoute: Frank De Sy Pascale Roegiers Gertjan, VincentBenjamin Heerstraat 17B 4564 EA Sint Jansteen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 januari 2015 om 11.00 uur in de kerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de begrafenis op het R.K.-kerkhof aldaar. Afscheid nemen van Harry is mogelijk vrijdag 2 januari van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren vóór de uitvaartdienst van 10.30- 10.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, dit bericht als zodanig beschouwen. Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan, je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Wij zijn verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve partner, onze zus, schoonzus en tante sinds 3 februari 1988 weduwe van David Christiaan de Visser partner van Erik Philemon De Coussemaeker Groede, 15-4-1938 t Groede, 31-12-2014 Eric De Coussemaeker Familie Maas Brouwerijstraat 35 4503 BP Groede Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Marie op dinsdag 6 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 7 januari om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Een speciaal woord van dank aan het personeel van ZorgSaam en De Stelle, afdeling Klaverblad voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is, thuis in haar vertrouwde omgeving, overleden mijn lieve moeder, onze zus, schoonzus en tante weduwe van op de leeftijd van 82 jaar. Ans Robijn familie C. van Belois familie Robijn 1 en kinderen Vf december 2014 Rodenbachstraat 37 4532 CX Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 6 januari 2015 om 13.30 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van oud-wethouder (Coby) Coby was raadslid en wethouder in de periode van 1966 tot 1 mei 1990 bij de gemeente Terneuzen. Haar inzet werd beloond met benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Haar overlijden heeft ons geraakt. Onze gedachten gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Temeuzen, 2 januari 2015 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Een grote dierenvriend is heen gegaan. Na een kortstondig ziekbed, is toch nog vrij onverwacht overleden, mijn lieve vrouw, mijn lieve moeder echtgenote van 10-05 - 1948 Zelzate t 25- 12-2014 Sas van Gent A.van den Berge Danny Moortje i Saartje 'Je. Boris h Lucky 'Jt Garfield Doerak -it Sas van Gent, 31 december 2014. Europalaan 13, 4551 VA De begrafenis te Zelzate (België) heeft geheel volgens de wens van Frida in besloten kring plaats gevonden. Wij danken de medewerkers van Zorgzaam Thuis, team Sas van Gent, voor alle goede zorgen. Als het wonder is geschied waarop mensen hopen dan gaat als je je ogen sluit een nieuwe wereld open. Na een afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante weduwe van Camiel de Schoolmeester 28 november 1922, Vianen Handboogstraat 6 4515 CW IJzendijke t 29 december 2014, IJzendijke familie Baars familie Jonkers neven en nichten De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 5 januari 2015 om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke waarna de begrafenis volgt op het r.-k. kerkhof aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Woonzorgcentrum Huize-Emmaus te IJzendijke. Op het eiland van de eeuwige lente is na een lange strijd rustig ingeslapen onze broer, schoonbroer en oom Clinge, 26-04-1960 f Tenerife 30-12-2014 Familie Vermeersen DANKBETUIGING Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het over lijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. C.A. Hamelink-den Exter Terneuzen, januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 45