El
-©
TELEVISIE DONDERDAG 23
Veronica
RTL7/
38ste circusfestival van
Monte Carlo
De hoogtepunten uit het interna
tionale festival dat is uitgegroeid
tot een van de grootste circussen
in de wereld. In deze editie onder
anderen onze eigen Hans Klok.
NPO 1,18.10 uur
Nederland waterland
Reis over Nederlandse wateren,
verteld door Gijs Scholten van
Aschat. Vandaag voert de route
via Amsterdam en het Noordzee
kanaal naar de Noordzee, om te
eindigen in Rotterdam.
NPO 1, 22.10 uur
Marco: de weg terug
Hij was een geliefd operettezan
ger tot dat ongeluk in 1997, waar
bij hij een vrouw doodreed. Hoe
verging het Marco Bakker daarna?
NPO 2, 21.10 uur
2Doc: the imposter
Een intrigerende documentaire
over de vermiste zoon van een
Amerikaans gezin, die opduikt in
Spanje. Met een andere kleur ogen
en een raar accent.
imiUaELEVISIE
Buitenland
TV5
I
WOENSDAG 31 DECEMBER 2014
06:15Teleshop 7: CarTracks
07:00Teleshop 7: Willie.nl
07:30Teleshop 7: Tommy Tele
shopping 08:30 The Benchwar-
mers 10:00The Damned Uni
ted 12:00 Cactus Jack 13:45
Zoom 15:30 Holes 17:45 The
Arrival
06:00 Ochtend Fit 06:30 Fien
en Teun 06:36 Jokie 06:42 TiTa-
Toverfeest 06:57 Sprookjes van
Klaas Vaak 07:07 Bobo 07:13
Sprookjesboom 07:20 Chloe's
toverkast 07:32 Prinses Lillifee
en de Kleine Eenhoorn 08:46
Stuart Little 2 09:57 Hallo K3
10:23 Hallo K3 10:52 Hallo K3
11:15 Hallo K3 11:40 Hallo K3
12:03 Heksje Lilly, De Draak En
Het Magische Boek 13:30 Hallo
K3 13:54 Hallo K3 14:20 Hallo
K3 14:44 Hallo K3 15:09 Hal
lo K3 15:32 Green-Kids 15:45
Het mysterie van... 16:15 Won-
derschool 16:28 Ghost Roc
kers 16:42 Raveleijn 17:05 Up
All Night 17:35 Goede tijden,
slechte tijden
08:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:30 Born-
2Cook 15:00 Achter geslo
ten deuren 16:00 Beschuldigd
16:55 Achter gesloten deuren
17:50 Navy NCIS
06:00 Davincibles 06:15 Sca-
redy Squirrel 06:40 Numb
Chucks 07:00 Kickin' It 07:25
Souvenirs de Gravity Falls
07:50 Lanfeust Quest 08:15
Phineas and Ferb: Dwars door
de 2e Dimensie 09:35 Mighty
Med 10:00 Mighty Med 10:25
Mighty Med 10:40 Mighty Med
11:10 Mighty Med 11:35 Migh
ty Med 12:05 Lanfeust Quest
12:30 Kickin' It 12:55 Goal
mouth 13:25 Mighty Med
13:45 Du de, That's My G host!
14:05 Phineas and Ferb 14:25
Pokemon 14:50 Lanfeust Quest
15:15 Numb Chucks 15:40
Numb Chucks 16:05 Souvenirs
de Gravity Falls 16:25 Les 7N
16:40 Kickin' It 17:05 Pairof
Kings 17:30 Pairof Kings
05:55 Baking Mad 06:15 Een
plek onder de zon - Ver weg
of dichtbij 07:05 Dr. Oz Show
07:45 Hotel Inspector 08:30
Get the Look 08:55 Sturm der
Liebe 09:45 Four Weddings Ca
nada 10:25 Animal 24:7 11:10
Helse bruiden 11:55 Eden's
World 12:20 Sturm der Liebe
13:10 Get the Look 13:35 The
Good Witch's Wedding 15:15
Dr. Oz Show 16:00 Baking Mad
16:25 Hotel Inspector17:10
MasterChef Australia
COMEDY C) "1VH1N3D
07:40 Married... With Children
08:00 Married... With Children
08:20 Seinfeld 08:40 Seinfeld
09:00 Men at Work 09:20 That
70s Show 09:40 Psych 10:25
Married... With Children 10:50
Married... With Children 11:10
Married... With Children 11:30
Married... With Children 11:50
Seinfeld 12:10 Seinfeld 12:30
South Park 12:55 South Park
13:15 Married... With Children
13:40 Married... With Children
14:00 Married... With Children
14:25 Futurama 14:50 Ame
rican Dad 15:10The Jeff Dun
ham Show 15:35 Men at Work
16:00 Married... With Child
ren 16:25 Scrubs 16:50 Anger
Management 17:10 Anger Ma
nagement 17:35 Futurama
18:05 The Bold and the Beauti- 18:40 NCIS: Los Angeles, Mis-
ful, Soap daadserie
18:30 The Bold and the Beauti- 19:35 Navy NCIS, Actieserie
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Do-
cusoap
19:30 Bed Breakfast UK, Do-
cusoap
18:00 Clipaholics
18:10 Friends
18:40 According to Jim
19:10Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:00 Sturm der Liebe, Dra
maserie
18:55 Achter gesloten deuren,
Dramaserie
19:45 Four Weddings Canada,
Reality-show
18:00 Fa m i ly G uy, Comedy O
18:25 South Park, Animatiereeks
18:50 6 Days to Air: The Ma-
king of South Park, Me-
diamagazine
19:40 South Park, Animatiereeks
20:00 RTL 7 Darts: WK 201 5,
Sportprogramma
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Julie Julia, Biografie
20:30 Inside Man, Misdaad
thriller
20:00 The Big Bang Theory, Co- 20:35 Call the Midwife, Dra-
medy maserie
20:30 Scary Movie 4, Komedie 21:35 Call the Midwife, Dra
maserie
20:00 South Park, Animatiereeks
20:25 Family Guy, Animatiereeks
20:50 Workaholics, Comedy
21:10 Men at Work, Comedy
21:35 Anger Management, Co
medy
23:05 Sex and the City, Comedy
23:35 Dr. Phil, Praatprogramma
23:05 Firewall, Actiethriller
22:05 Scary Movie 3, Horror
komedie
23:40 Guys Night, Komedie
23:55 Two and a Half Men, Co
medy
22:35 The Killing, Misdaadserie
23:20 Een plek onder de zon -
Verweg of dichtbij (h),
Reality
22:00 New Kids Nitro, Comedy O
23:30 Seinfeld, Comedy
CM
23:55 Seinfeld, Comedy
00:00 Annihilation Earth
01:40Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:25 Up All Night, Comedy
00:50 Grim m, Dramaserie
01:35 Lost Girl, Misdaadserie
02:15 Letrz, Taalspel
02:30 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
01:15 Beschuldigd (h), Reali-
ty-show
02:10 Beschuldigd, Reality-show
03:00 Astro TV, Magazine
03:30 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:20 Two and a Half Men, Co
medy
00:45 InsideGamer(h), Show
01:00 Astro TV, Magazine
03:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
02:10 Dr. Oz Show (h), Praat
programma
02:50 Get the Look (h), Life-
stylemagazine
03:15 The Great Australian
Bake Off (h), Reality-show
04:20 Liefs uit... (h), Reality
03:20 That 70s Show, Sitcom
03:40 That 70s Show, Sitcom
04:00 Married with Children,
Comedy
04:20 Married with Children,
Comedy
04:40 Married with Children,
Comedy
NPO 2, 23.00 uur
Omroep Zeeland
07:10 Racoon and Friends for Jayden
08:03 Jaaroverzicht 2014 08:36
Racoon and Friends for Jayden 09:29
Omroep Zeeland Tekst-tv 16:45
Filmproject Eilanden, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, Editie 2014, Filmproject
Eilanden, Verzeeuwigd, ZeelandNu
19:40 Editie 2014
07:00 Journaallus 09:00 Winterbee-
Iden 11:00 Dagelijkse kerst 11:15
Nieuwjaarsconcert 2015 13:45 Het
journaal 14:10 Het Weer 14:15 lede
reen beroemd 14:45 Sporza: Grote
Prijs Sven Nys 16:15 The Neverending
Story 17:45 Clips 18:00 Het journaal
18:10 Het Weer 18:15 Dagelijkse
kerst 18:30 Blokken 19:00 Het jour
naal 19:35 ledereen beroemd 20:00
Het Weer 20:05 Thuis 20:40 Geert
Hoste LOL 21:45 De quiz van het jaar
22:35 Het journaal 22:55 Clouseau
Centraal 23:45 Het Weer 23:50
Dagelijkse kerst 00:05 ledereen be
roemd 00:30 Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:10 Winterbedden
10:20 Dallas 11:05 Winterbedden
13:50 Villa Politica 14:50 Lijst De-
becker 15:20 Login 16:10 The Rolling
Stones Rock and Roll Circus 17:15
Dallas 18:02 Comedy Ine 18:25
Michael Van Peel overleeft 2014
20:00 Terzake journaal 20:15 Lands
of the Monsoon 21:05 Some Like It
Hot 23:00 The Bill Hicks Story 00:40
Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 10:00 Bee Movie
11:25 Over the Hedge 12:40 Life
Story: The Full Circle 13:45 The
Archbishop of Canterbury's New Year
Message 13:50 BBC News 14:00 BBC
Regional News 14:02 Weather 14:10
The Boy in the Dress 15:10 Mary Pop-
pins 17:25 The Adventures of Tintin
19:05 BBC News 19:20 BBC Regional
News Programmes 19:22 Weather
19:30 Roald Dahl's Esio Trot 21:00
Miranda 21:30 EastEnders 22:35
Mrs Brown's Boys Christmas Special
23:10 BBC News 23:25 BBC Regional
News 23:27 Weather 23:35 Match of
the Day 01:10 Tony Bennett St Lady
Gaga: Cheek to Cheek Live!
BBC2
07:15 Sign Zone: The Great Interior
Design Challenge 08:15 Sign Zone:
Close Calls: On Camera 08:45 Alec
Guinness: Talking Pictures 09:30
The Lavender Hill Mob 10:50 A Hard
Day's Night 12:15 New Year's Day
Concert Live from Vienna 13:50
Snow Wolf Family and Me 15:50
Galaxy Quest 17:25 The Archbishop
of Canterbury's New Year Message
17:30 Final Score 18:30 Force 10
from Navarone 20:30 Tigers About
the House - What Happened Next
21:30 Christmas University Challenge
22:00 Quartet 23:30 Julie Walters: A
Life on Screen 00:30 Mock the Week
New Year's Eve Special 01:05 Frenzy
ARD
08:00 Kinderprogramm: Mik und
Moe 08:15 Kinderprogramm: Aus
eigener Kraft 09:00 Tagesschau
09:03 Kinderprogramm: Willi will's
wissen 09:30 Kinderprogramm: Hans
im Glück 10:35 Kinderprogramm:
Megamind 12:00 Tagesschau 12:15
Gott und die Welt 12:45 Sportschau
live 17:25 Tagesschau 17:30 Ziemlich
beste Freunde 19:15 Die Alpen 20:00
Tagesschau 20:15 Tatort 21:45 Mam
mon (1Opfer 23:35 Tagesthemen
23:50 Das Wort zum Jahresbeginn
23:55 Mankells Wallander - Verrat
01:25 Tagesschau 01:30 Tatort
ZDF
07:10 Astrid Lindgren: Michel muss
mehr Mannchen machen 08:40 Frau
Holle 10:10 Heute 10:15 Neujahrs-
gottesdienst 11:15 Neujahrskonzert
der Wiener Philharmoniker 201 5
13:45 Heute 13:55 Immer die Rad-
fahrer 15:30 Heute 15:40 Ein Date
fürs Leben 17:10 KinoMagie: Wenn
Liebe so einfach ware 19:00 Heute
19:15 Terra X 20:15 Das Traumschiff
21:45 Kreuzfahrt ins Glück 23:15
Heute 23:20 James Bond 007 - Sag
niemals nie 01:25 Das Traumschiff
WDR
07:10 Luzie, der Schrecken der
Strafêe 08:30 Neujahrskonzert aus
dem Teatro La Fenice 09:35 Das
tierische Wettrennen - Hase gegen
Schildkröte 10:50 Die Rotkappchen-
Verschwörung 12:00 Madagascar 2
13:20 Kochen mit Martina und Mo-
ritz 14:05 Trimm dich, Pille, Lebertran
14:50 Götz Alsmann - Lachgeschich-
ten 15:35 Der Mann, der Udo Jürgens
ist 17:05 Winter in Sankt Petersburg
17:50Theken mit Tradition 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit-Ge-
schichten 19:55 Neujahrsansprache
der Ministerprasidentin Hannelore
Kraft 20:00 Tagesschau 20:15 Tür-
kisch für Anfanger- Der Kinofilm
22:00 Das TalkGesprach 22:30 Früh-
stücksfernsehen 23:00 16xDeutsch-
land 01:00 Silvesterkater - Neujahr
bei Stratmanns
08:00 Journal Radio Canada 08:25
Tv5monde, le journal 08:40 Atout 5
09:05 Pok Mok 09:20 Dofus 09:35
Jardins St Loisirs 10:00 Flash Info
10:05 Chroniques d'en haut 10:30
Ricardo 11:00 Un gars, un chef 11:40
Plus belle la vie 12:05 Flash Info 12:10
L'assiette brésilienne 12:40 lis sont
des nötres 13:30 Journal (France 3)
13:55 50 ans, 50 témoins 14:00 Cha
plin 15:35 Savoir-faire, les ateliers du
luxe 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash Info 17:05 Graines
d'étoiles 18:00 64', Ie monde en
francais, 1 re partie 18:20 Le Journal
de l'économie 18:25 Météo 18:30
TV5, l'invité 18:40 Les frères Taloche,
20 ans a Bobino 20:30 Journal France
2 20:55 Météo 21:00 Le colis 22:50
II faut qu'on parle 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 23:50 Météo
23:55 Alfredo CatalaniLa Wally
Discovery
07:15 Mega Builders 08:05 Tanked
08:55 Wheeler Dealers 09:45 Salvage
H unters 10:35 Auction Kings 11:25
Treehouse Masters 16:25 Jungle Gold
17:15 Chasing Classic Cars 17:40
Kindig Customs 18:30 Auction Kings
19:20 Salvage Hunters 20:10 Naked
and Afraid 21:00 Running Wild with
Bear Grylls 22:00 Yukon Men 23:00
Dangerous Flights 23:50 The Magic
of the Big Blue 00:40 Extreme Car
Hoarders 01:30 Running Wild with
Bear Grylls
National Geographic
07:35 Hasselhoff vs. The Berlin Wall
08:20 The Incredible Dr Pol 09:05
The Dog Whisperer 09:50 Cesar
Millan 10:40 Ultimate Airport Dubai
12:25 Comet Catcher 13:20 X-Ray
Earth 14:15 Filthy Riches 15:10 Air
Crash Investigation 16:05 Flighway
Thru Hell 19:00 Ultimate Airport
Dubai 20:00 Car S.O.S 21:00 Highway
Thru Hell 22:00 Ultimate Airport
Dubai 23:00 Yukon Gold 23:55
Hasselhoff vs. The Berlin Wall 00:50
Highway Thru Hell 01:45 Ultimate
Airport Dubai
Animal Planet TLC
07:15 Wildest Africa 15:30
Shamwari: A Wild Life
I Running wild with Bear Grylls. Discovery, 21.00 uur.