14 10 Optocht van de pinguïns *1 23 KIJKTIP zaterdag 18.20 uur Heeft u wel goed opge let het afgelopen televi siejaar? Test uw zapken- nis met de grote televi siequiz 2014. 1 Welke blunder maakte Ro- bert ten Brink tijdens de halve finale van Holland's got ta lent1 2 Hoe heet de toyboy die On- no Hoes ten val bracht bij een verborgen camera-actie van Powned? 3 Wie verscheen in een bruidsjurk met ravijndiep decolleté op de bruiloft van Patty Brard op Ibiza? 4 Wie zei dit over wie en waarom: 'Met zijn ellenlan ge tirades en neplach is hij een ka rikatuur van zichzelf geworden'? 5 'Je verpest het met je hoofd'. Welke BN'er kreeg een scheldkanonnade over zich heen, toen deze een selfie met boyband One Direction postte? 6 Welke kwispelende voetbal- gigant vertederde de kij kers van Studio Brazil1 7 Welk peperduur project van John de Mol flopte jam merlijk? 8 Hoe haalde het Sinterklaas- journaal de angel uit de zwartepietendiscussie? 9 Wat is dit jaar nieuw in Boer zoekt vrouwl Met wie mocht Conchi- ta Wurst - de vrouw met de baard - optreden, nadat ze Waylon en Ilse van de eerste plaats hield tijdens het Eurovisie Songfestival? ZATERDAG 27 DECEMBER 2014 Media De grote televisiequiz 2014 door Monique Brandt en Rivka Groenier a. Hij duwde een bejaarde kandidaat van het podium. b. Hij dacht dat hij All you need is love presenteerde. c. Hij maakte een kinderdansgroep blij met een dode mus. d. Hij verraadde het geheim van een goochelact. a. Ruud Schepers. b. Robbert van den Broeke. c. Nicky van Dam. d. Robbie Hasselt. a. Melisa Schaufeli, de vrouw van Andy van der Meijde. b. Aartsvijandin Tatjana Simic. c. Ibizaveteraan Wendy van Dijk. d. De ex van Patty's bruidegom Antoine. a. Johan Derksen die schoon genoeg had van tafelpartner René van der Gijp. b. Chantal Janzen die de zenuwen kreeg van Gordon in Holland's got ta lent. c. Paul Witteman over Jeroen Pauw. d. Tafeldame Claudia de Breij over Matthijs van Nieuwkerk nadat hij haar te ruw had afgekapt. b. Ze is shampoo-model. c. Ze is Olympisch kampioene kogel stoten. d. Ze is 27 jaar jonger. Conchita Wurst. a. Stylist van het Zuiden Roy Donders die zijn nieuwe kapsel wilde showen. b. Humberto Tan die bevangen door adoratie bij de band op het podium sprong. c. Realitysterretje Barbie met haar vers gespraytande hoofd. d. Stylist Mari van de Ven die de neus jes van de populaire boys wilde bijpoe deren. a. Hazewind Robin. b. Tekkel Messi. c. Pitbull Suarez. d. Koningspoedel Ronaldo. a. Hij stopte zes saaie singles in een du re villa en liet cupido op hen los. b. Hij liet voetbalvrouwen survivallen in de PC Hooftstraat zonder creditcard. c. Hij stuurde zes single dominees op Bobbi Eden. foto's Hollandse Hoogte een cruise naar de Cariben, d. Een realityshow over amateurtui niers en hun moestuintjes. a. De pieten hadden opeens allemaal een witte baard. b. Sinterklaas ging samen met Ameri go met pensioen. c. Er verscheen een zwarte Sinterklaas. d. De sint krijgt voortaan hulp van Pool se seizoenarbeiders. a. De logeerweek speelt zich af op een onbewoond eiland. b. Een labradoodle die luistert naar de naam Tommy. c. Reclame voor een snoepkleurige Yvon-kledinglijn, exclusief te koop bij C&A. d. Afgewezen vrouwen mogen een nachtje bij de presentatrice logeren. a. Lady Gaga. b. Pussy Riot. c. De Toppers. d. ZZ Top. Wie bleek een onverwacht I goede taartenbakker in Heel Holland bakt a. Freefighter Rodney. b. Straaljagerpiloot Roderick. c. Lingeriemodel Chantal. d. Heftruckchauffeur Jacques. 'W Naar wie werd het kalfje I vernoemd dat in de stallen van Utopia werd geboren? a. Stier Herman. b. Gerard Joling. c. Boer Klaver. d. Linda de Mol. Waarom maakte de nieu- I we liefde van Frits Wester de tongen los? a. Ze is een linkse activiste. Wat doet pornoster Bobbi Eden het liefst in haar vrije tijd? a. Krullen zetten bij haar man Mark. b. Aan haar Porsche sleutelen. c. Met haar moeder naar de bingo. d. Knuffelkonijntjes haken. IC Welke pechvogel werd I VI door Alberto Stegeman ten onrechte aangewezen als kinder pooier? a. Een pizzabakker uit St. Willebrord. b. Clown Billy uit Amsterdam. c. Een Limburgse aspergeboer. d. Een loodgieter uit Haren. 1 w\ Waarom huilde Jack van I \J9 Celder van het lachen tij dens de nazit van Barcelona-Ajax? a. Omdat de commentator de hele wedstrijd de hik had. b. Omdat Youri Mulder langzaam maar zeker onder tafel verdween. c. Omdat Johan Cruijff briljante wartaal sprak. d. Vanwege de schuine moppen van medepresentator Henry Schut. Waarom kon de cast van I m Flikken Maastricht maar kort genieten van het winnen van de Gouden Televizierring? a. Er was niet goed geteld en Penoza ging alsnog met de hoofdprijs naar huis. b. Een grijpgrage dj ging aan de haal met de ring. c. De acteurs kregen een voedselvergif tiging door het buffet. d. De zenderbaas maakte bekend dat er geen tiende seizoen komt. I 5% Waarom zit voormalig I O* NCRV-coryfee Frank Masmeijer in een Antwerpse cel? a. Omdat hij vals speelde bij een Vlaamse spelshow. b. Omdat hij de kas van zijn voetbal club roofde. c. Omdat hij wordt verdacht van groot schalige cokehandel. d. Omdat hij wordt verdacht van han del in gestolen racefietsen. Antwoorden: D:8f a:n 9 :9t V:Sf O :H Cl O-li Out V:(H a -6 OS V-L 9:9 9:S V* V:£ O '-Z 0 -1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 133