Kras Kortingsdagen Grieperige kerst Voor wie gelooft, bestaan er geen hopeloze gevallen. Daarom ontfermt Sta Op Zorg in Vlissingen zich over de mensen aan de zelfkant. Zo worden zij de Kostgangers van de Heer. Dit is een van de aangrijpende verhalen over Heilig geloof, het thema van de kerstbijlage van deze krant. Geloof kent vele vormen. Je kunt geloven in jezelf, in de wetenschap, in je kinderen. In deze kerstbijlage vertellen mensen over de brandstof voor hun leven. \0 Kim-Jong-un heeft een skiparadijs 12 en 13 M Reclame Evides misleidend 33 Korting op alle reizen! P7.C Vandaag somber, met kerst zonnig WOENSDAG 24 december 2014 Reclame Codecommissie tikt waterbedrijf op de vingers voor anti-wateronthardercampagne Kras.ni/kortingsdagen oF bei 0900-9697^ Meer nieuws zie: www.pzc.nl utrecht - Nederland gaat met griep de kerstdagen in. Er is nog steeds sprake van een milde griep epidemie, aldus het Nederlands instituut voor onderzoek van de gezondheidszorg (Nivel). Vooral baby's en kinderen hebben last. Afgelopen week gingen 124 op de 100.000 inwoners met griepach- tige klachten naar de huisarts. De week ervoor waren dat er 72. Als er twee weken achter elkaar meer dan 51 mensen met griep- klachten naar de huisarts gaan, is er sprake van een epidemie. 20% 80% Editie: Bevelanden/Tholen 256e jaargang nr. 303 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 2e kerstdag geopend Sliedrecht S. Zaandam DE STELLING Reageeroppzc.nl Ik geniet van kerst UW MENING 291 reacties Al die partijen maken de Statenverkiezingen interessant EENS ONEENS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1