TELEVISIE WOENSDAG 23
Veronica
RTL7/
een
I CANVAS
Messiah masterclass
Tineke Schouten, Alex Klaasen,
Birgit Schuurman en René van
Kooten bereiden zich voor op het
zingen van Handels Messiah in de
Grote Kerk in Naarden.
Kerstfeest op de Dam
Willeke Alberti, Jamai, Thomas
Berge en Carolina Dijkhuizen ver
tolken het kerstverhaal aan de
hand van liederen. Er wordt ge
schakeld naar het dak- en thuislo-
zendiner van het Leger des Heils.
NPO 1, 21.30 uur
Het kerstvermoeden met
Herman Wijffels
Op Kerstavond ontvangt Anne-
miek Schrijver een inspirerende
gast in het Willibrordkerkje. Her
man Wijffels laat zijn licht schij
nen over het kerstfeest van 2014.
NPO 2, 22.15 uur
Joris' Wereld
Patrick Buch, broer van Menno en
Boudewijn Buch, is idolaat van Na
poleon en heeft zijn huis in de
stijl van zijn idool ingericht.
NPO 1, 23.30 uur
imiUaELEVISIE
Buitenlan
WOENSDAG 24 DECEMBER 2014
06:15Teleshop 7: CarTracks
07:00Teleshop 7: Willie.nl
07:30Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:30-08:50 RTL
Z Voorbeurs 09:00-09:05 RTL
Nieuws, RTL Z Nieuws 09:20-
13:05 programma als 09:00
13:20 Ondernemerszaken
13:40-14:05 programma als
09:00 14:20 Special: De kijker
aan zet 14:40-15:20 program
ma als 09:00 15:30 RTL Z Ope
ning Wall Street 15:35 Business
Linked 15:50 RTL Z Opening
Wall Street 16:00-17:30 pro
gramma als 09:0017:45 RTL Z
Nieuws
06:57 Sprookjes van Klaas Vaak
07:07 Bobo 07:13 Sprookjes
boom 07:20 Sid de slimmerik
07:25 Chloe's Toverkast 07:38
Brandweerman Sam 07:50 Mi-
nikids: Chuggington 08:03 Tree
Fu Tom 08:28 Super 4 08:40
Ernst, Bobbie en de rest 08:55
Wonderschool 09:06 Mara
thon: Vipo 09:20 Marathon:
Vipo 09:32 Marathon: Vipo
09:46 Marathon: Vipo 10:00
Tommy Teleshopping 15:02
Oggy en de kakkerlakken 15:10
De Daltons 15:19 De Daltons
15:29 Green-Kids 15:42 Het
mysterie van... 16:12 Wonder
school 16:26 Ghost Rockers
16:40 Raveleijn 17:05 The Nan
ny 17:35 Goede tijden, slech
te tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:55 De Volgende Stap
07:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 14:20 Born-
2Cook 14:55 Achter geslo
ten deuren 15:50 De Volgende
Stap 16:50 Achter gesloten
deuren 17:45 Navy NCIS
06:35 Phineas and Ferb 06:55
Kickin' It 07:20 Souvenirs de
Gravity Falls 07:50 Lanfeust
Quest 08:15 Wendy Wu - Mo
vie 09:45 Mighty Med 10:15
Packages from Planet X(NL)
10:40 Souvenirs de Gravity Falls
11:10 Matt Hatter 11:35 Phi
neas and Ferb 11:45 Wanders
Wereld 12:00 Lanfeust Quest
12:30 Crash Bernstein 12:55
Kickin' It 13:20 Packages from
Planet X (NL) 13:40 Phineas
and Ferb 13:50 Wanders We
reld 14:05 Pokemon 14:25 Star
Wars Rebels 14:50 Lanfeust
Quest 15:15 Crash Bernstein
15:45 Souvenirs de Gravity Falls
16:10 Numb Chucks 16:25 Les
7N 16:35 Kickin' It 17:00 Migh
ty Med 17:30 Pair of Kings
09:00 Music for Life 12:20 Da
gelijkse kerst 12:35 Blokken
13:00Toespraak koning Filip
13:10 Het Journaal 13:35 Het
Weer 13:40 ledereen beroemd
14:00 Scrooged 15:40 Mu
sic for Life 17:00 Music for Life
slotshow
09:00 Terzake 09:10 Terza
ke 09:35 Winterbeelden 10:20
Hill Street Blues 11:05 Winter
beelden 12:30 Onderbreking
15:02 Lijst Debecker 15:32
100" 15:35 Flip Kowlier:'Cir
que'in concert 16:32 100"
16:35 Het voordeel van de twij
fel 17:15 100" 17:17 Hill Street
Blues
18:00 Mr. Bean, Comedy
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti- 18:35 NCIS: Los Angeles, Mis-
ful, Soap daadserie
18:30 The Bold and the Beauti- 19:35 Navy NCIS, Actieserie
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Re
ality
19:30 Bed Breakfast UK, Re
ality
18:00 Roadtrippers
18:15 Friends
18:45 A Dennis the Menace
Christmas
18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kerst, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:05 100"
18:07 Comedy Ine, Komische
show
18:30100"
18:32 Login, Reportage
19:22 100"
19:25 Lijst Debecker, Kennis
quiz
00
20:30 Angels Demons, Thril
ler
23:15 Traitor, Drama
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Kerst op 8:12 Men of
Christmas, Komedie
20:30 Inception, Misdaadthriller
22:15 leder huisje..., Dramaserie
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
23:30 Achter gesloten deuren,
Docudrama
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad
serie
22:20 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:15 Criminal Minds, Misdaad-
20:00 Het Weer
20:05 Thuis, Soap
20:30 Superlotto, Lotto-trekking
20:40 Geert Hoste King - kerst
compilatie, Komische
show
21:25 André Rieu: Love in Ve
nice, Concert
22:35 Vaya Con Dios - Thank
You All!
23:32 Super Lotto: winst
23:34 Keno
23:35 Euromillions
23:40 Music for Life slotshow
20:00 Toespraak koning Filip
(h), Informatief programma
20:10 Terzake
20:25 De Wilde Keuken, Culi
nair magazine
20:50 Land in de kering (h), Do
cumentaire
21:15 Secrets of the North Sea,
Natuurdocumentaire
22:50 Leonard Cohen - Live in O
Dublin, Concert
CM
CM
01:30Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten
sport film
00:00 The Nanny, Comedy
00:30 Letrz, Taalspel
00:45 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:25 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
01:20 Astro TV, Magazine
01:50 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:10 InsideGamer (h), Show
00:25 Campus PD, Reality-show
00:55 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:55 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:40 Dagelijkse kerst, Culinair
magazine
00:55 ledereen beroemd, Ma
gazine
01:15 Journaallus (h), Nieuws in
lusvorm
00:00 Middernachtmis, Religi
euze uitzending
01:15 The Sixteen, Concert
01:55 Canvaslus (h), Nieuws in
lusvorm
NPO 2, 18.55 uur
Omroep Zeeland
19:30 Het Weer 19:35 Dans met mij:
een vierkante kilometer in Dreischor
20:22 programma als 17:01 23:58
Het Weer
BBC1
07:00 Breakfast 10:00 Snow Ba
bies 11:00 Nigel Slater's 12 Tastes
of Christmas 12:00 Wall-E 13:30
Christmas of My Lifetime with Len
Goodman 14:30 BBC News 14:40
BBC Regional News 14:45 Wallace St
Gromit in The Curse of the Were-rab-
bit 16:05 Merry Madagascar 16:25
Shrek the Halls 16:50 The Gruffalo's
Child 17:15 On Angel Wings 17:45
One Hundred and One Dalmatians
19:05 BBC News 19:15 BBC Regional
News 19:17 Weather 19:25 Toy
Story 3 21:00 EastEnders 21:30 The
Incredible Adventures of Professor
Branestawm 22:30 Not Going Out
Christmas Special 23:15 The Vicar
of Dibley 23:55 Mrs Brown's Boys
Christmas Special 00:30 BBC News
00:37 The National Lottery Update
00:45 Midnight Mass from Arundel
Cathedral
BBC2
07:10 The Crimson Wing: Mystery of
the Flamingos 08:20 Canterbury Ca
thedral 09:20 One of Our Dinosaurs
Is Missing 10:55 Celebrity Antiques
Road Trip 11:55 Christmas Kitchen
with James Martin 13:35 Torvill St
Dean: The Perfect Day 14:35 The
Choir: New Military Wives 15:35 Lit
tle Women 17:25 To the Manor Born
18:25 Carols from King's 19:40 The
Good Life 20:10 Victoria Wood with
All the Trimmings 21:00 Christmas
University Challenge 21:30 The
Choir: New Military Wives 22:30 Julie
Walters: A Life on Screen 23:30 Cal
endar Girls 01:15 Buster
ARD
08:00 Kinderprogramm: Beuto-
lomaus kommt zum Weihnachts-
mann 09:00 Tagesschau 09:03
Kinderprogramm: Willi will's wissen
09:30 Kinderprogramm: Pinocchio
10:30 Der kleine Lord 12:10 Tages
schau 12:15 Kinderprogramm: Drei
Haselnüsse für Aschenbrödel 13:35
Kinderprogramm: Sechs auf einen
Streich 13:40 Der Nikolaus im Haus
15:10 Tagesschau 15:15 Familie
Heinz Becker 15:45 Loriot 16:10
Tagesschau 16:15 Christvesper 17:00
Um Himmels Willen - Weihnachten
unter Palmen 18:30 Die Liebe kommt
mit dem Christkind 20:00 Tagesschau
20:15 Weihnachten... ohne mich,
mein Schatz! 21:45 Pfarrer Braun
23:15 Katholische Christmette 00:30
Tagesschau 00:35 Family Man - Eine
himmlische Entscheidung
ZDF
07:10 Bibi Blocksberg 07:35 Morgen,
Findus, wird's was geben 08:50 Der
Grüffelo 09:15 Das Grüffelokind
09:40 Niko - Ein Rentier hebt ab
10:55 Heute 11:00 Niko 2 - Kleines
Rentier, groRer Held 12:10 Astrid
Lindgren: Pippi gehtvon Bord 13:30
Astrid Lindgren: Michel in der Sup-
penschüssel 15:00 Die Schone und
das Biest 16:30 Heute 16:35 Aschen-
puttel 18:00 Weihnachten mit dem
Bundesprasidenten 18:57 Lotto am
Mittwoch - Die Gewinnzahlen 19:00
Heute 19:14 Wetter 19:15 Schone
Bescherung20:15 Heiligabend mit
Carmen Nebel 22:30 Evangelische
Christvesper 23:15 Heute 23:20 Leo
und Marie - Eine Weihnachtsliebe
00:501st das Leben nicht schön?
WDR
07:20 Die Marchenbraut 07:50 Hans
im Glück 08:50 Schatz der Azteken
10:25 Lieder zum Advent 11:10
Schone Bescherung 201412:35
Rumpelstilzchen 13:35 Tischlein
deck dich 14:35 Drei Haselnüsse
für Aschenbrödel 16:00 Das grofêe
Weihnachts-ABC 17:30 Familie
Heinz Becker 18:00 Heiligabend mit
WDR 4 - unter dem gröfêten Weih-
nachtsbaum der Welt 19:10 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit-Geschichten
20:00 Tagesschau 20:15 Stratmanns
Weihnachten 21:45 D'r Baum fangt
am Nadeln 22:45 Ladies Night -
Weihnachtsspecial 23:30 25 Jahre
Herbert Knebels Affentheater
Discovery
07:15 Mega Builders 08:05 Tanked
08:55 Fast N' Loud 09:45 Salvage
Hunters 10:35 Auction Kings 11:25
Mighty Ships 12:15 SupercarSu-
perbuild 13:05 Dirty Money 13:55
How It's Made: Dream Cars 14:45
Redwood Kings 15:35 Bear Grylls'
Wild Weekend 16:25 Pyros 17:15
What's in the Barn? 17:40 Wheeler
Dealers 18:30 Auction Kings 19:20
Salvage Hunters 20:10 Chained Sur
vival 21:00 Dead liest Catch 22:00 Ice
Lake Rebels 23:00 Destination North
Pole 00:00 The Magic of the Big Blue
01:00 Troy 01:55 Deadliest Catch
National Geographic
07:35 Yukon Gold 08:20 The Incred
ible Dr Pol 09:05 Locked Up Abroad
09:50 Access 360° World Heritage
10:40 Miracle Landing On The
Hudson 11:40 Marine Life 12:05
Science of Stupid 12:30 Brain Games
14:30 Science of Stupid 15:30 Do
or Die 16:30 The Numbers Game
17:00 Street Genius 17:30 Science of
Stupid 18:00 Ultimate Airport Dubai
20:00 Highway Thru Hell 21:00 Nazi
Megastructures 22:00 Invasion Earth
- Planet UFO 23:00 Russia's Mystery
Files 23:55 Inside the American Mob
00:50 Nazi Megastructures 01:45
Invasion Earth - Planet UFO
Animal Planet TLC
07:15 The Wild Life of Tim Faulkner
08:10 Call of the Wildman 09:05
Treehouse Masters 10:00 Animal
Precinct 10:55 Swamp Brothers
11:20 Orangutan Island 11:50 Dog
Rescuers 12:45 Animal Clinic 13:40
Wildest Africa 14:35 Call of the Wild-
man 15:30 Too Cute! 16:25 Bad Dog
17:00 Say Yes to the Dress 17:15 Best
of Buddy's 18:05 DC Cupcakes 19:00
The Hungry Brothers 20:00 Choc-
cywoccydoodah Christmas 21:00 Ex
treme Cheapskates 22:00 Long Island
Medium 22:55 Santa Special 00:35
Leah Remini 01:00 Worst Tattoos in
America 01:25 Extreme Cheapskates
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Le monde
de Pahé 09:00 Le Père Frimas 09:25
Pok St Mok 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash Info 10:05 Littoral
10:35 Epicerie fine 11:00 Un gars,
un chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Les mains dans la
Basse-Terre 12:35 Le tour du monde
des arts martiaux 13:30 Journal RTBF
13:55 50 ans, 50 témoins 14:00 Le
réveillon de Babette 15:30 Itinéris
15:45 Un air de familie 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 L'abbaye de Saint-Maurice
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:20 Le Journal de l'économie
18:25 Météo 18:30 TV5, l'invité
18:35 La Smala s'en mêle 20:15 On
n'est pas que des cobayes20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
Cirkopolis 22:20 Les gars des vues
22:45 S'il n'en restait qu'une 23:00
Journal TSR 23:25 Tv5monde, le jour
nal Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:55
Météo 00:00 Que d'amour 01:15
Magic System
Eurosport
08:30 Auto/Motorsport: GT Aca
demy Masterclass 08:45 Alpineskiën:
World Cup in Madonna di Campiglio
(Italië) 09:15 Alpineskiën: Exhibitions
(Italië) 10:15 Wielrennen: Milaan -
San Remo (Italië) 11:15 Wielrennen:
Ronde van Vlaanderen (België) 12:30
Wielrennen: Parijs-Roubaix (Frankrijk)
13:45 Wielrennen: Amstel Gold Race
(Nederland) 14:45 Wielrennen: Luik-
Bastenaken-Luik (België) 15:45 Wiel
rennen: LeMond of Cycling 16:00
Snooker: WK in Sheffield (Groot-
Brittannië) 19:00 Diverse sporten:
Watts Top 1019:30 Diverse sporten:
Watts 20:30 Watts
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00
Fantastic Music Videos 10:55 Snooki
Jwoww 11:15 Snooki Jwoww
11:40 Snooki Jwoww 12:05 Snooki
St Jwoww 12:30 Snooki Jwoww
12:55 The Ex and Why 13:15 The
Ex and Why 13:40 Made 14:25 Are
You the One? 15:10 Awkward 15:35
Faking it 16:00 Catfish: The TV Show
16:50 Made 17:35 Are You the One?
18:25 Catfish: The TV Show 19:10
Teen Mom 2 20:00 Are You the One?
20:50 Are You the One? 21:40 Viva
La Bam 22:05 Viva La Bam 22:30
Jackass 22:55 Jackass 23:20 Viva La
Bam 23:45 Viva La Bam 00:05 Geor-
die Shore 00:55 Jersey Shore 01:40
Jersey Shore
I In Salvage hunters (19.20 uur) zoekt antiekhandelaar
Drew Pritchard weer 'schoonheden', foto Discovery channel