PZC ixoccn vrijdag 19 december 2014 De Ketchupfabriek staat in Graauw PAGINA 2 EN 3 De rust en het sobere van Kortgene PAGINA 4 EN 5 Een fiets aan de muur is een fashionstatement én een praktische oplossing. Gooi thuis de tweewieler de lucht in. Stier voor de sier O Een hertengewei aan de muur, maar dan voor je fiets. Het kan met de rekjes van Out line Works LTD. Deze hippe ontwerpers uit Kent weten raad met al die in de weg staande fietsen. Vooral aan de Trophy Bull, rek in de vorm van een stierenkop, hangt het stalen ros in stijl. Er is ook een olifan tenversie voor twee fietsen. Vanaf 8o euro. Fietskast O Eenvoudig en doeltreffend is het Velo Cabi net: een houten kastje waaraan de fiets kan hangen. Het is bovendien handig als post vak of opbergplek voor rondslingerende spulletjes. De fietsophangsystemen wor den door Atelier GSBRT met de hand ge produceerd in Utrecht, van hout uit de om geving. Prijs: vanaf 76 euro. Op eigen houtje O Liefhebbers van minimalisme vallen als een blok voor de Wooden Bike Hooks van de Duitse ontwerpster Sandra Thomsen. Haar ontwerp bestaat uit twee eenvoudige stukjes rondhout, die aan de muur beves tigd worden om lichtgewicht racefietsen aan op te hangen. Het systeem wordt gele verd in een mooi doosje. Prijs: 65 euro. In een lijstje O De Zwitserse ontwerper Thomas Walde plaatst voor zijn designlabel Postfossil de fiets in een schilderijlijst als eerbetoon aan dit efficiënte en milieuvriendelijke vervoer middel. De Shoes, Books and a Bike stand is een handig opbergmiddel voor boeken, schoenen en een fiets. Het is gemaakt van eenvoudige materialen. Prijs op aanvraag. In de klem Ook handig: de fiets ophangen aan het pla fond. De Gladiator Klauw is een nieuw fietsopslagsysteem met aluminium armen, waarin de fiets met één opwaartse bewe ging vast wordt geklemd in een duwslot. Gebruik een klauw om de fiets verticaal aan één wiel te hangen of twee om de fiets horizontaal op te hangen. Vanaf 39,99 euro. Wonen Luchtfietserij door Suzanne Dijkstra www.outlineworksltd.com www.gsbrt.nl www.sandrathomsen.com reageren? wonen@depersdienst.nl www.postfossil.ch Design Press www.gladiatorworx.eu/nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 86