Fred Rutten wil met Feyenoord aan een nieuwe serie beginnen Bernie Ecclestone (84) blijft de baas van koningsklasse autosport Balotelli geschorst Vo°fdeei auping Interior Nieuw bed? Nieuwe Auping! SPORT 37 °Phet/s e' Woontrend Zeeland Ecclestone had zelf al herhaalde lijk aangegeven dat hij niet van plan is terug te treden. Afgelopen jaar was de Brit wel even onthe ven van zijn functie. Dat was ten tijde van een fraude proces in Duitsland, waar Ec clestone terecht stond voor omko ping. Hij kocht de strafzaak af voor 75 miljoen euro. De 24-jarige Italiaan met Ghanese ouders moet ook een boete van 32.000 euro betalen. „Wees niet ra- De voormalige Ferrari-topman Lu- ca di Montezemolo is ook weer be noemd als bestuurslid. De Itali aan gaf leiding aan de sportautofa brikant vanaf 1991 en moest dit najaar na een ruzie met moeder concern Fiat zijn positie opgeven. Als afgevaardigde van Ferrari had hij tussen 2012 en 2014 al zitting in het bestuur van de Formule 1. Zijn nieuwe benoeming gaat in op 1 januari. Ook de Engelse topzakenman Paul Walsh is benoemd als be stuurslid in de Formula One Group. Bernie Ecclestone verdiende mil jarden met het verkopen van de televisierechten voor de Formule 1. Zijn vermogen wordt geschat op 2,4 miljard pond. cistisch!", luidt de tekst. „Wees als Mario: een Italiaanse loodgie ter, bedacht door Japanners, die Engels spreekt en eruitziet als een Mexicaan (en springt als een zwar te man en munten grijpt als een Jood)." Via Twitter betuigde Balotelli gis teren spijt. Na de 4-3-nederlaag van woens dagavond bedraagt de achterstand van Feyenoord op koploper PSV liefst twaalf punten. „Toch is er nog genoeg om voor te strijden. We hebben ook nog ons Europese avontuur. En we willen volgend seizoen weer Europees spelen. De komende maanden moeten we dat dus afdwingen. Ik vind ook dat we professioneel met de wed strijd van zondag tegen NAC om moeten gaan. We hebben een mooie serie neergezet, die door PSV is beëindigd. Zondag moeten we aan een nieuwe serie begin nen." De trainer zag hoe zijn ploeg zich woensdag oprichtte na een 3-2-achterstand. Rutten zag ech ter ook hoe Feyenoord na de late gelijkmaker naïef op zoek ging naar meer en het deksel op de neus kreeg. „We hadden meer ver diend dan we hebben gekregen. Zulke wedstrijden worden op de tails beslist, dat zag je ook woens dag weer." In en rond stadion de Kuip werd gisteren nog maar eens flink ge discussieerd over de rol van Björn Kuipers. De scheidsrechter kreeg woensdag kritiek, omdat hij bij de 1-1 had moeten fluiten voor een overtreding van Luuk de Jong op Terence Kongolo. „We maken allemaal fouten", reageerde Rut ten mild. „Het was wel heel moe dig van Kuipers om ons in de rust te vertellen dat hij het niet goed had gezien bij die gelijkmaker. Hij had het zelfs helemaal niet ge- zien, want anders had hij geflo ten. Dat hij die overtreding niet zag, dat kan. Maar dan verwacht ik wel dat één van zijn assistenten het ziet. Het zijn cruciale momen ten, die bepalend zijn in een top wedstrijd. Toch moeten we ook naar onszelf kijken. We maken de 3-3, zijn de bovenliggende partij, maar verliezen alsnog omdat we naïef zijn." En de 3-2 waarbij doelman Ken neth Vermeer gehinderd werd door Luciano Narsingh? „Ik had het niet gezien", aldus Rutten. „Ik werd er later met tv-beelden op attent gemaakt. Het was een over treding, zo simpel is het. We kun nen er nu helaas niets meer aan veranderen. Toch ben ik wel tevre den over de manier waarop we er mentaal mee om zijn gegaan." Hoe kijkt hij terug op zijn eerste halfjaar bij Feyenoord? „Mijn eer ste gedachte is dan: we staan twaalf punten achter. Daarna kijk ik naar de ontwikkeling van het team. We willen voor deze club een speelwijze ontwikkelen, waar bij ik ook naar het verleden kijk. Deze club is een aantal keren kam pioen geworden, met elftallen die een mix waren van vechtlust en voetballende kwaliteiten. Die mix, die ontwikkeling, daarin zijn we enorm aan het groeien. Vecht lust moet de basis zijn maar je kunt niet alleen maar vechten. Dan red je het niet. Je moet ook andere kwaliteiten hebben. Die zijn we nu aan het ontwikkelen." VRIJDAG 19 DECEMBER 2014 door Hans Koenekoop LONDEN - Bernie Ecclestone blijft ondanks zijn hoge leeftijd de baas in de Formule 1. CVC Capitals, de grootaandeelhouder van de ko ningsklasse in de autosport, heeft gisteren de 84-jarige Brit opnieuw benoemd tot directeur van de For mula One Group. LIVERPOOL - Mario Balotelli is door de Engelse voetbalbond voor één duel geschorst vanwege het plaat sen van een als beledigend beoor deelde afbeelding op Instagram. door Barry van der Hooft ROTTERDAM - Achterom kijken doet Fred Rutten niet al te vaak. De trainer van Feyenoord bekende gisteren echter wel dat hij zo nu en dan nog eens aan de slechte start van het seizoen terugdenkt. Na zes duels had Feyenoord al dertien ver- liespunten en vooral door die zwak ke opening is de Rotterdamse club nu geen titelkandidaat meer. „Je kunt een keerverliezen in Eindho ven, dat hoeft geen ramp te zijn", zegt Fred Rutten. „Maar nu was het anders, omdat we daarvoor al te veel hebben laten liggen." Fred Rutten Ben je toe aan een nieuw bed? Dat komt mooi uit, wantje profiteert nu van 15% voordeel op het Auping assortiment. Tip: neem je eigen kussen mee naar de winkel, zodat je nog beter kunt proefliggen. Kijk voor meer tips op auping.nl/tips. "Deze actie loopt van 20 december 2014 t/m 1 februari 2015. Bekijk de actievoorwaarden op auping.nl/wintersale. :/\uDin„ Auping nights, Better days Showroom Internet Woontrend Zeeland info@woontrend.nl Duinstraat 18a www.woontrend.nl 4371 AZ Koudekerke ©woontrend Tel. (01181- 55 55 60 13 ©woontrendzeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40