F f r r f WONEN 7 Multifunctionele en eenvoudige kast Een alarm dat meldt dat het alarm afgaat Daar plant je ze in en het afster vende loof maskeer je met winter- violen. In de zomer laat je de bol len rustig zitten en je vult de pot met bloeiende eenjarigen. Binnenkort verschijnen in de supermarkten ook potten met blauwe druifjes en ook die gaan na gebruik in de pot. Dan volgen de narcissen en op die manier spaar je een hele pot vol bloembol len bij elkaar. Volgend jaar heb je er in de lente veel plezier van. Terwijl de bloembollen in zomer rust zijn, geniet je van petunia's, lobelia's of waar je verder maar dol op bent. De culi's zullen mis schien liever aardbeien, basilicum of koriander willen telen. Het kan allemaal, als de pot maar groot ge noeg is. Als het echt hard vriest, kun je de pot met noppenfolie omwikkelen. HEBBEN v VRIJDAG 19 DECEMBER 2014 Sommigen zullen het als een kapstok willen gebruiken, anderen wellicht als een mini-kledingkast. Hoe dan ook, de Leaning Loop mag in elk deel van het huis gezien worden. De stijlvolle kapstok, kledingkast, tashouder, gad getplank, spiegel, krijtbord en schoe nenplank ineen (183x61x33 centime ter) is met de hand gemaakt van duur zaam hardhout en kan zonder gebruik van schroeven tegen de muur worden geplaatst. De kleine bumpers aan de achterkant zorgen ervoor dat de muur onbeschadigd blijft. Voor prijsopgave en bestellen, ga naar: www.leaningloop.ca Een alarm dat de alarmen in de gaten houdt als je niet thuis bent. Dat is de Leeo Smart Alert Nightlight. Rookmel ders zijn wel handig, maar vaak is de eerste helpende hand pas ter plekke als de vlammen al uit het dak slaan. De Leeo Smart Alert waarschuwt jou, de hulpinstanties of wie je dan ook ge waarschuwd wilt hebben. Je steekt de lamp (dat is het ook nog eens) in het stopcontact, verbindt 'm met Wifi en met je Android-phone of iPhone. Zo dra de melders gaan, laat Leeo dit we ten en ben je snel op de hoogte. De Leeo (77,50 euro) is er alleen nog voor de Amerikaanse markt, maar de makers zijn bezig hem in Europa te in- Leeo Smart Alert Nightlight. troduceren. Tot die tijd kan hij ook met een reisstekker in het stopcon tact. Hopelijk is hij nooit echt nodig, maar het is natuurlijk fijn om te weten dat er op je huis wordt gelet. shop.leeo.com foto's DesignPress en PR reageren? wonen@depersdienst.nl Leaning Loop. foto's PR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 32