TELEVISIE 19
Veronica
RTL7/
een
I CANVAS
18:05 100"
18:30100"
19:22 100"
O
O
IN
IN
Vroege vogels: Waddenzee
Laatste deel van drieluik over de
Waddenzee. Door de stuifdijken
die de natuur verarmen, dreigen
honderdduizenden vogels hun vas
te broedgebied te verliezen.
NPO 2,19.15 uur
Bobbi Eden: Dubbel D in LA
Bobbi en Mark zijn teruggekeerd
in Nederland. Ze gaan meteen aan
de slag: op naar de eigen stand op
de Erotiekbeurs dus.
Niets is wat het lijkt
Deze Wie is de mol-special moet
fans lekker maken voor de start
van de nieuwe reeks op t januari.
Hoe ging het vorig jaar ook al
weer, en vooral: wat kunnen we
verwachten?
2Doc: Opvoeden negentien
jaar later
Negentien jaar geleden maakte
Frans Bromet de serie Opvoeden,
waarin hij gezinnen met pubers
volgde. Nu zoekt hij de tieners
van toen weer op.
imiUaELEVISIE
Buitenland
TV5
DINSDAG 16 DECEMBER 2014
13:00 RTL Nieuws 13:05 RTL Z
Nieuws 13:20 Business Linked
13:40 RTL Nieuws 13:45 RTL
Z Nieuws 14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws 14:20 RTL
Nieuws 14:25 RTL Z Nieuws
14:40 RTL Nieuws 14:45 RTL
Z Nieuws 15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws 15:20 We
kelijks gesprek met de minis
tervan Financiën 15:30 RTL Z
Opening Wall Street 15:35 RTL
Nieuws 15:40 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Nieuws 16:05
RTL Z Nieuws 16:20 RTL Z
Beursspel 16:40 RTL Nieuws
16:45 RTL Z Nieuws 17:00 RTL
Nieuws 17:05 RTL Z Nieuws
17:20 RTL Nieuws 17:30,17:45
RTL Z Nieuws
08:03 Super408:16The Ad
ventures of Chuck Friends
08:30 Minikids: Wielen van
de bus 08:41 Minikids: Wolle-
ke 08:48 Minikids: Musti 08:54
Minikids: Boom Reds 09:00
Minikids: Fien en Teun 09:07
Minikids: Jokie 09:12 Minikids:
TiTaToverfeest 09:27 Minikids:
Sprookjes van Klaas Vaak 09:38
Minikids: Bibaboerderij 09:53
Minikids: 2 kleine kleutertjes
10:00 Tommy Teleshopping
15:02 Sprookjes! 15:15 Het
mysterie van... 15:45 Minuscule
15:50 Oggy en de kakkerlakken
15:58 De Daltons 16:09 Green-
Kids 16:21 Het mysterie van...
16:54 Ghost Rockers 17:05
The Nanny 17:35 Goede tijden,
slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:55 60 Minute Make
over 08:00 Tommy Teleshop-
ping10:45 Born2Cook 11:10
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:25 Born2Cook
14:55 Achter gesloten deuren
15:55 Beschuldigd 16:50 Ach
tergesloten deuren 17:45 Navy
NCIS
07:00 Kickin' It 07:30 Souve
nirs de Gravity Falls 07:55 Lan-
feust Quest 08:20 Pac-Man and
the Ghostly Adventures 08:55
Packages from Planet X (NL)
09:15 Scaredy Squirrel 09:45
Caspers Griezelschool 10:10
Rekkit 10:35 Randy Cunning
ham 11:05 Matt Hatter 11:30
Phineas and Ferb 11:40Wan-
ders Wereld 12:00 Lanfeust
Quest 12:25 Kickin'It 12:55
Goalmouth 13:20 Mighty Med
13:40 Du de, That's My G host!
14:10 Phineas and Ferb 14:25
Pokemon 14:50 Lanfeust Quest
15:20 Crash Bernstein 15:45
Souvenirs de Gravity Falls 16:10
Numb Chucks 16:25 Les 7N
16:35 Kickin' It 17:00 Mighty
Med 17:30 Pair of Kings
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijk
se kerst 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 ledereen beroemd 13:50
Thuis 14:15 The Majestic Alps
14:45 Mr Selfridge 15:30 New
Tricks 16:25 Clips 16:35 Lor
raine's Last Minute Christmas
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Charlie's Angels 11:05 Herfst
beelden 12:42 MeMotv 13:32
100" 13:35 Lijst Debecker
14:05 100" 14:07 Extra Time
14:57 100" 15:00 Villa Politica
Europa 16:30 100" 16:52 Fans
of Flanders 17:17 100" 17:20
Charlie's Angels
18:00 Autodieven betrapt!, Re
ality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
20:30 Kingdom of Heaven, His
torisch drama
18:05 The Bold and the Beauti- 18:35 NCIS: Los Angeles, Mis-
ful, Soap daadserie
18:30 The Bold and the Beauti- 19:35 Navy NCIS, Actieserie
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Re
ality
19:30 Bed Breakfast UK, Re
ality
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Autu m n i n N ew Yo rk, Ro
mantisch drama
20:30 Bridesmaids, Romantische
komedie
18:00 Roadtrippers
18:15 Two and a Half Men
18:40 Two and a Half Men
19:10Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Gladiator, Actiefilm
18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kerst, Culinair
magazine
18:35 ledereen beroemd (h),
Magazine
19:00 Het Journaal
19:40 Blokken, Kennisquiz
20:10 Het Weer
20:15 Thuis, Soap
20:45 Beste Vrienden, Avon
tuurlijk spel
21:40 Quiz van het jaar, Quiz
18:07 Comedy Inc., Komische
show
18:32 Karakters (h), Documen
tair portret
19:25 Lijst Debecker, Kennis
quiz
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Het voordeel van de
twijfel, Documentaire
21:20 Spies of Warsaw, Dra-
00
23:15 RTL Sneak Preview: Exo
dus - Gods and Kings,
Filmdocumentaire
23:20 Sliver, Thriller
22:35 Sex and the City, Comedy
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
23:00 Love Wrecked, Romanti
sche komedie
23:35 Merlin, Filn
22:25 Het Journaal
22:40 Jaaroverzicht Sport
23:56 Keno
23:57 Euro Millions
22:05 The Piano Tuner, Kortfilm
22:20 Reyers Laat, Show
23:00 MeMotv, Cultuurmaga
zine
23:50 Villa Politica Europa, Poli
tieke magazine
01:20Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten
sport film
00:00 The Nanny, Comedy
00:30 Letrz, Taalspel
00:45 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:40 Achter gesloten deuren,
Reality
01:35 Beschuldigd, Reality-show
02:25 Astro TV, Magazine
03:00 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:35 Merlin, Film
01:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:30 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:00 Het Weer
00:05 Dagelijkse kerst, Culinair
magazine
00:20 ledereen beroemd (h),
Magazine
00:40 Journaallus (h), Nieuws in
lusvorm
01:20 Canvaslus (h), Nieuws in
lusvorm
RTL 5, 21.30 uur
NPO 3, 21.55 uur
NPO 2, 23.00 uur
Omroep Zeeland
08:00 ZeelandNu 08:16 Editie 2014
08:21 Het Weer 08:23 De Slag om de
Schelde 08:28 Verzeeuwigd 08:30
ZeelandNu 08:46 Editie 2014 08:51
Het Weer 08:53 De Slag om de Schel
de 08:58 Verzeeuwigd 09:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 17:00 Zee
landNu 17:19 De canon van Zeeland
17:24 Het Weer 17:26 Verzeeuwigd
17:30 ZeelandNu 17:49 De canon
van Zeeland 17:54 Het Weer 17:56
Verzeeuwigd 18:00 ZeelandNu 18:19
De canon van Zeeland 18:24 Het
Weer 18:26 Verzeeuwigd 18:30 Zee
landNu 18:49 De canon van Zeeland
18:54 Het Weer 18:56 Verzeeuwigd
19:00 ZeelandNu 19:19 De canon
van Zeeland 19:24 Het Weer 19:26
Verzeeuwigd 19:30 ZeelandNu 19:49
De canon van Zeeland 19:54 Het
Weer 19:56 Verzeeuwigd 20:00 Zee
landNu 20:19 De canon van Zeeland
20:24 Het Weer 20:26 Verzeeuwigd
20:30 ZeelandNu 20:49 De canon
van Zeeland 20:54 Het Weer 20:56
Verzeeuwigd 21:00 ZeelandNu 21:19
De canon van Zeeland 21:24 Het
Weer 21:26 Verzeeuwigd 21:30 Zee
landNu 21:49 De canon van Zeeland
21:54 Het Weer 21:56 Verzeeuwigd
22:00 ZeelandNu 22:19 De canon
van Zeeland 22:24 Het Weer 22:26
Verzeeuwigd 22:30 ZeelandNu 22:49
De canon van Zeeland 22:54 Het
Weer 22:56 Verzeeuwigd 23:00 Zee
landNu 23:19 De canon van Zeeland
23:24 Het Weer 23:26 Verzeeuwigd
23:30 ZeelandNu 23:49 De canon
van Zeeland 23:54 Het Weer 23:56
Verzeeuwigd 00:00 ZeelandNu
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Operation
Meet the Street 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Saints and
Scroungers 12:30 Oxford Street Re
vealed 13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News - Weather 14:30 BBC Regional
News and Weather 14:45 Doctors
15:15 The Doctor Blake Mysteries
16:10 Escape to the Country 16:40
Christmas Kitchen with James Martin
17:30 Flog It! 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:27 Weather 19:30 BBC
Regional News Programmes 19:57
Weather 20:00 The One Show 20:30
EastEnders 20:57 BBC News and Re
gional News 21:00 Holby City 22:00
Missing 23:00 BBC News 23:25 BBC
Regional News and Weather 23:32
The National Lottery Update 23:35
The Apprentice: The Final Five 00:35
Wreckers
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Saints and
Scroungers 08:35 Oxford Street Re
vealed 09:20 Sign Zone: Glorious
Gardens from Above 10:05 Sign
Zone: Antiques Roadshow 11:05 Sign
Zone: Close Calls: On Camera 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 Coast 14:25 Ready Steady
Cook Xmas 15:10 The Great British
Bake Off 16:10 A Place to Call Home
16:55 The World's Most Photo
graphed 17:25 Andrew Marr's Histo
ry of Modern Britain 18:25 Vintage
Antiques Roadshow 19:00 Eggheads
19:30 Strictly Come Dancing: It Takes
Two 20:00 Alex Polizzi's Perfect
Christmas 21:00 The Great British
Bake Off Christmas Masterclass 22:00
The Choir: New Military Wives 23:00
Brian Pern: A Life in Rock 23:30
Newsnight 00:17 Weather 00:20
Posh People: Inside Tatler 01:20 Sign
Zone: Film 2014 01:50 Sign Zone:
The Mekong River with Sue Perkins
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Das Waisenhaus für wilde Tiere
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Panda, Gorilla St
Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50 Heiter
bis tödlich: Morden im Norden 19:45
Wissen vor acht - Mensch 19:50 Wet
ter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Mord mit
Aussicht 21:00 In aller Freundschaft
21:45 Report Mainz 22:15 Tagesthe-
men 22:30 Sportschau 23:30 Men-
schen bei Maischberger 00:45 Nacht-
magazin 01:05 An deiner Schulter
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO Wismar 12:00
Heute 12:10 Drehscheibe 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Heute -
in Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Köln 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 ZDFzeit: Der grofêe Test
zum Fest 21:00 Frontal 21 21:45
Heute-journal 22:15 Ein Fall fürs All
23:00 Leschs Kosmos 23:30 Markus
Lanz 00:45 Heute Nacht 01:00 Neu
im Kino 01:05 Die Dolmetscherin
WDR
07:20 Musik der Primzahlen 07:45 La
Sublevación de los Ninos 08:15 Ad
vent im Zoo-Kindergarten 08:40 Er-
lebnisreisen-Tipp 08:45 Hart aber fair
10:30 Aktuelle Stunde 11:10 Das
Waisenhaus für wilde Tiere 12:00 Eis-
bar, Affe Co. 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Unterwegs an
Schwedens Westküste 15:00 Land
schaften der Erde 16:00 WDR aktuell
16:15 Daheim unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle Stunde
20:00 Tagesschau 20:15 Abenteuer
Erde: Abenteuer Erde 21:00 Quarks
Caspers 21:45 WDR aktuell 22:00
Revolutionary Road 23:50 Birdwat
chers - La terra degli uomini rossi
01:25 Grofêstadtrevier
Discovery
07:40 Tanked 08:30 Dealing Steel
09:20 Salvage Hunters 10:10 Auction
Kings 11:00 Edge of Alaska 11:50
Gold Divers: Under the Ice 12:45
Treasure Quest 13:40 How It's Made:
Dream Cars 14:35 James May's Man
Lab 15:30 Siberian Cut 16:25 Dual
Survival 17:20 Fast N' Loud 18:15
Auction Kings 19:10 Salvage Hunters
20:05 Rise of the Machines 21:00
Mighty Ships 22:00 Supercar Super-
build 23:00 Superhuman Science
00:00 Spiderman-Tech 01:00 You
Have Been Warned 01:55 Mighty
Ships
National Geographic
07:35 Yukon Gold 08:20 The Incredi
ble Dr Pol 09:05 Locked Up Abroad
09:50 Air Crash Investigation 10:40
Ultimate Airport Dubai 11:30 Survive
the Tribe 12:25 Superstorm New
York 13:20 Roman Homicide 14:15
Yukon Gold 15:10 Air Crash Investi
gation 16:05 Highway Thru Hell
17:00 Bid Destroy 17:30 Invisible
children in Eastern Europe 18:00 The
Miracle of the 9/11 Surfer 19:00
Megafactories 20:00 Marine Life
20:30 Going Deep With David Rees
21:00 Yukon Gold 22:00 Inside 23:00
King of Coke 23:55 Hard Time 00:50
Beyond Magic with DMC 01:45 The
Happenings
Animal Planet TLC
07:15 America's Cutest Pets 08:10
Call of the Wildman 09:05 Treehouse
Masters 10:00 Animal Precinct 10:55
Swamp Brothers 11:20 Orangutan Is
land 11:50 America's Cutest Pets: Cat
12:45 From Pound Pups to Dog Stars
13:40 Safari Vet School 14:35 Call of
the Wildman 15:30 Too Cute! 16:25
The Wild Life of Tim Faulkner 17:00
Say Yes to the Dress 17:25 Princesses
Long Island 18:15 DC Cupcakes
19:05 Long Island Medium 20:00 Say
Yes to the Dress 21:00 Princesses
Long Island 22:00 Too Ugly For Love
22:55 Swamp Murders 23:45 Behind
Mansion Walls 00:35 I Almost Got
Away With It 01:25 Princesses Long
Island
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Maghreb-
Orient-Express 09:05 Flash Info
09:10 Mixeur, les goüts et les idéés
09:35 Jardins kréols 10:00 Flash Info
10:05 Télétourisme 10:30 Les esca
pades de Petitrenaud 11:00 Un gars,
un chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Chroniquesd'en
haut 12:35 Tous a ski 13:30 Journal
RTBF 14:00 Candice Renoir 15:40
Dans la peau d'un chef 16:25 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Temps présent 18:00 64',
Ie monde en francais, 1 re partie
18:20 Le Journal de l'économie 18:25
Météo 18:30 TV5, l'invité 18:40
L'autre versant de Gstaad 20:05 Les
gars des vues 20:30 Journal France 2
20:55 Météo 21:00 Mémoires vives
22:30 Acoustic 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 23:50 Météo
23:55 Faut pas rêver 01:45 Le point
Eurosport
08:30 Voetbal: Eurogoals 09:15
Kunstschaatsen: Grand Prix, Grand
Prix Finale (Spanje) 11:15 Biatlon:
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
13:15 Skispringen: World Cup in Rus
land 14:15 Snooker: European Tour in
Lissabon (Portugal) 16:15 Voetbal:
Eurogoals 17:00 Biatlon: World Cup
in Hochfilzen (Oostenrijk) 18:30 Ski
springen: World Cup in Rusland
19:30 Watts 20:00 Boksen: WBO we
reldtitelgevecht in Kiel (Duitsland)
22:00 Boksen: WBO wereldtitelge
vecht 23:00 Auto/Motorsport: GT
Academy Masterclass 23:15 Rally:
ERC 23:45 Fia WTCC 00:15 FIA
WTCC: Cars the WTCC magazine
00:50 Skispringen: World Cup in Rus
land
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00 Fan
tastic Music Videos 11:00 Faking it
11:25 Faking it 11:45 Faking it 12:10
Faking it 12:35 The Ex and Why 13:00
The Ex and Why 13:25 Made 14:10
Are You the One? 15:00 Awkward
15:25 Awkward 15:50 Catfish: The
TV Show 16:40 Made 17:30 Are You
the One? 18:20 Catfish: The TV Show
19:10 Awkward 19:35 Faking it 20:00
Are You the One? 20:55 Are You the
One? 21:45 The Valleys 22:40 Geor-
die Shore 23:30 Ridiculousness 00:00
Ridiculousness 00:25 Jersey Shore
01:10 Gamekings 01:35 Jersey Shore