RCS knokt maar komt net tekort 10 I Rillandia rukt op Derby in tweede klasse gestaakt naar tweede plaats wegens blessure scheidsrechter 40 SPORT VIERDE KLASSE ZONDAG Koploper verliest op eigen veld met duidelijke cijfers. Tegen concurrent Steen wordt het 5-0. RCS-Rood Wit W: De Braban ders openden al snel de score via Kevin de Jong: o-i. Nadat bij de Souburgers de geblesseerde Yordi Nijland na een halfuur vervangen was door Sven van Rosevelt, ging het ineens lopen in het team. Nog voor rust bogen Remco Felius en Joey Katzenbauer de achterstand om in een 2-1-voorsprong. In de tweede helft toonde vooral Boy van Steen zich namens de be zoekers een spits van kaliber. Eerst zorgde hij in de 55e minuut voor 2-2 en kort hierna ook voor 2-3. In de laatste minuut werd Mervin Niemantsverdriet ge vloerd, wat RCS een strafschop opleverde. Remco Felius verzuim de echter deze buitenkans te be nutten. vlissingen - In de laatste speelron de van de eerste competitiehelft in de vierde klasse A stond de top per tussen Patrijzen en Steen op het programma. De bezoekers, tot zondag tweede op de ranglijst, wonnen overtuigend met 0-5 waardoor zij als koploper aan de winterstop beginnen. Kenneth Triest scoorde driemaal. Corn Boys nam via een 3-2-zege op Luctor'88 wat afstand van de onderste plaatsen. Zeeland Sport haalde uit tegen IJzendijke. Mede door een hattrick van Wouter van Belzen werd het 5-1. Patrijzen-Steen 0-5: Trainer Hans de Nooijer van de thuis ploeg had deze week al wat span ning gezien bij zijn spelers. „Je hoopt dat de ploeg zich ondanks wat blessures nog één keer kan op laden om zo als koploper de win terstop in te gaan." Na acht minuten wist hij dat dit moeilijk zou gaan worden na twee treffers van Kenneth Triest. Op slag van rust voltooide Triest zijn hattrick: 0-3. Direct na rust werd een vlagsignaal genegeerd door de scheidsrechter en maakte Ricardo van Trappen aan alle illu sies van Patrijzen een eind: 0-4. Net als vorige week sloeg Damian Dam ook nu weer in de slotmi nuut toe en bepaalde de eind stand op 0-5. Corn Boys-Luctor'88 3-2: Zowel voor rust (via Tim Buysse) als na rust (via Leroy Maas) kwam de thuisploeg op voorsprong, maar even vaak kwam Luctor'88 langs zij. Eerst was het Bart Lijnbach die vanaf de stip de 1-1 op het bord bracht en na rust bracht Roy van Leeuwen zijn ploeg weer op gelijke hoogte (2-2). De thuis ploeg stelde de drie punten veilig via een late treffer van Dennis Cornelisse: 3-2. Zeeland Sport-IJzendijke 5-1: In deze wedstrijd op kunstgras ver zuimden de Vlissingers lang het overwicht op het scorebord uit te drukken. Halverwege stond er een magere i-o-voorsprong op het bord door een treffer van Anthony Orprecio. Een ongelukkige actie van doel man Enrico Höweler leverde kort na rust de gelijkmaker op: 1-1. Al snel zorgde Matthieu de Smit voor een nieuwe voorsprong (2-1), waarna Wouter van Belzen met een hattrick de zege extra cachet gaf: 5-1. SPS-Rillandia 1-3: In de eerste helft kon SPS Rillandia nog aardig bijbenen. Rillandia opende na rust via Ali Gunes de score. Robin van Bavel maakte er 0-2 van. Door een treffer van Jelmer Flikweert leek de spanning terug te keren, maar John Weststrate gooide de wedstrijd in het slot. Rimboe-SKNWK 5-2: Na de ze perd van SKNWK tegen Vrede rust was de strijdlust tegen Rim boe terug. Robert Padmos zorgde voor 0-1 en Tugay Yarbuglubas maakte gelijk. Stefan Vermeer zet te SKNWK weer op voorsprong. Na de rust was Rimboe beter en had het verzwakte SKNWK wei nig meer in te brengen. DVO'6o-WIK'57 3-i: Het duel ging gelijk op. Michael Heskens maakte de 1-0. Vanaf grote af stand zorgde Remco Theunisse voor de verdiende gelijkmaker. Beide ploegen gingen vol voor de winst en DVO'60 trok aan het langste eind. Bas van Haanen maakte de 2-1 en Jeffrey Verboven de 3-1. Alliance-Stavenisse 6-1: De be zoekers hadden een offday. Vanaf het allereerste begin zaten ze niet in de wedstrijd. Alliance was wel wat beter, maar speelde ook geen hoogstaande partij. Een kwartier voor tijd redde Lorenzo van Haaf- ten de spreekwoordelijke eer door een pass van Ard-Jan Prins bin nen te schieten. Tijdens de rust had de leidsman uit Veldhoven al klachten en kreeg verzorging. Aanvankelijk leek het te helpen, maar na acht minuten in de tweede helft zag Van Bekkum zich toch genood zaakt om de Zeeuwse derby vroeg tijdig te beëindigen. Er werd tot een half uur na het staken nog ge zocht naar een vervanger, maar die werd niet gevonden. Volgens Van Bekkum was het beter ge weest om de wedstrijd op kunst gras te laten spelen, omdat het hoofdveld er niet goed bij lag. „Misschien had ik dan die kuit blessure niet opgelopen." „Ik had ook graag op kunstgras ge speeld", zei Zeelandia Middel burg-trainer Daan Eikenhout la ter. „Het was nu lastig voetballen vanwege het veld, maar ook door de verdedigende speelwijze van HW. Toch hadden wij de beste kansen", vond Eikenhout. De trai ner verwees naar kansen voor Da niël Wissel, die zich een keer schitterend vrijspeelde, en Niels Luteijn (reflex HW-doelman Jens Verstraeten). Eikenhout hoopt dat het duel komende zon dag niet wordt uitgespeeld. „Dan mis ik enkele spelers." HW-trainer Ralph Zegers heeft dat probleem niet. „Maar ik wil Daan graag tegemoet komen. Ik heb ook liever dat het uitspelen naar 18 januari wordt verplaatst." door Jos van Belzen vlissingen - RCS snoepte titelkan didaat Rood Wit W gisteren bijna een punt afin de derde klasse A van het zondagvoetbal, maar Rem- co Felius verzuimde om bij een 3-2-stand in de slotminuut vanaf de stip gelijk te maken. Clinge-BSC 0-2: Maikel Ubbink 0-1, Bart Knobel 0-2. Breskens-SC Kruisland 4-1: Bart van de Hemel 1 -0, Bart Hamelink 1 -1 Ned de Looze 2-1, Bart van de Hemel 3-1, Yannick Vinke 4-1. Terneuzen-FC Bergen 1-1: Roy Nie mantsverdriet 0-1, Remco van Leeu wen 1-1 (strafschop). Ria W-Philippine 1-1: Lunven Ver meer 0-1, Cüneyt Kursun 1-1. Deceptie Patri j zen door Jos van Belzen Door de nederlaag tegen Rood Wit W gaat RCS de winterstop in als nummer tien in de derde klasse A. Het gat met de nummer veertien, Clinge, is echter maar vier punten. Aardenburg-Sluiskil 1-3: Boaz Wol- fert 0-1 en 0-2, Bowy van de Bergen 0-3, Toon van Parijs 1-3. Vogelwaarde-Koewacht 1-1: Zoë Schelfout 0-1, Sander de Schepper 1-1. Schoondijke-Oostburg 1-2: Arjen Versluijs 0-1, Davy Maes 0-2, Yassine Benali 1-2. Biervliet-Hontenisse 2-5: Jeroen Ver schuren 0-1, Dennis Malcontent 0-2, Sjoerd Huisman 1-2, Thomas de Waal 1-3, Sjoerd Huisman 1-4 (eigen doel punt), Jeroen Verschuren 1-5, Dennis van Leeuwen 2-5. door Robin Hamelink vlissingen - In de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal won Rillan dia met 3-1 bij SPS. SKNWK ver loor voor de tweede keer op rij en zag Rillandia voorbij komen. Dit keer was Rimboe met 5-2 te sterk. door Aector Dooms HULST - Het duel tussen HW'24 en Zeelandia Middelburg in de twee de klasse van het zondagvoetbal is gisteren na 53 minuten gestaakt. Dat kwam doordat scheidsrechter Van Bekkum geblesseerd raakte. De stand was op dat moment 0-0. Scheidsrechter Van Bekkum ver laat geblesseerd het veld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29