De Koeijer neemt Yerseke bij de hand Van Oeveren per direct Duiveland in linkerrijtje weg bij Tholense Boys 3 Spelerspas van Bliek verlopen SPORT 39 iMii „Een betere rentree kon ik me niet voorstellen." Nou ja, een rentree met twee goals misschien? Het had zomaar gekund. In de tweede helft torpe deerde Mulder opnieuw het doel van Amezrine, maar de keeper hield zijn zwabberbal er met kunst- en vliegwerk uit. Een as- sist kwam er nog wel. Na ruim een uur spelen stuurde Mulder met een splijtende pass Yves Nyemb weg en die maakte onder de keeper door 2-1. De voorsprong was verdiend te gen Noordwijk, dat met vijf zeges Eerder deze week meldde voorzit ter Piet van der Vlies nog dat Van Oeveren aan het einde van het sei zoen zou vertrekken. „Ze hadden beter met mij kunnen overleggen voordat dat bericht werd ver stuurd", reageerde Van Oeveren. Het is duidelijk dat Tholense Boys en Van Oeveren niet op één lijn zaten. „Het verrast me dat hij zelf de handdoek gooit", zei Van der Vlies. „Het is vreemd dat een trainer zonder het bestuur tevo ren in te lichten dit voor een wed strijd aan de spelers meldt. We op rij naar Kloetinge was geko men. Zonder de vaste waarden Mark Schuit (geblesseerd), Ruben Hollemans (geschorst) en Julius Bliek (zie kader) was Kloetinge de bovenliggende partij, uitgezon derd het tweede kwart van de wedstrijd. Toen maakte Stefano Goncalves uit een verre ingooi ook de gelijkmaker. Kort voor rust bediende Mulder met een snelle vrije trap Nyemb, wiens inzet via de keeper op de lat kwam. Na rust zette Kloetinge door. Na de dwarrelbal van Mul der volgden pogingen van Jason hebben donderdag nog met de technische staf gesproken. Dat er wat puntjes waren, was duide lijk." Volgens de vertrekkende trai ner was er donderdag inderdaad overleg, maar had hij al eerder aangegeven te stoppen. Van Oeve ren: „Ik heb een heel slecht ge sprek gehad en dat heeft me aan het denken gezet. Dat de voorzit ter vindt dat ik het bestuur niet heb ingelicht maakt me niet zo veel uit. Laat ik het zo zeggen: ik ben een trainer met een bepaalde visie en die werd niet gedragen. Het bestuur en de vereniging heb ben me te weinig gesteund. Ik stond al vier maanden alleen." Carlo van Grimberghe blijft na dit seizoen trainer van Steen. Ook Tom Nieuwelink verlengde zijn contract, bij Biervliet. Nick Corré is volgend seizoen trainer van Veere. Tjien Fooh, Nyemb en Björn Quartel voordat Nyemb de 2-1 maakte. In de slotfase zette Noord- KLOETINGE - Julius Bliek kon zater dag niet meedoen bij Kloetinge, omdat zijn spelerspas was verlo pen. De aanvraag voor een nieu we pas ging vorige week de deur uit en dat was te laat om de pas za terdag binnen te hebben. Duiveland-DFS 3-0: De thuis ploeg was sterker en stond na twintig minuten al met 2-0 voor. Masoud Osmanie was tweemaal de doelpuntenmaker. Na rust kreeg DFS een strafschop na een handsbal. Nicky van de Velden nam die en schoot naast. Hierna zorgde Osmanie met zijn derde treffer van de middag voor een 3-0 eindstand. Smerdiek-Kruiningen 0-3: Een levensgrote kans werd gemist door Smerdiek en daarna beslecht- wijk aan, maar Kloetinge kilde de wedstrijd met de 3-1 van Nyemb, op aangeven van Quartel. „Donderdag en vrijdag hebben we alles geprobeerd om nog een voorlopige pas te krijgen - Julius wilde hem zelfs zelf ophalen - maar de KNVB wilde niet mee werken", vertelde trainer Die- derik Hiensch. ten de bezoekers de wedstrijd in hun voordeel. Wouter Veerhoek opende de score en Thomas Paau- we maakte er 0-2 van. Net na rust zorgde Lennart van de Berge voor de 0-3 en hier bleef het bij. ZSC'62-Krabbendijke 3-3: Een matige wedstrijd die heel veel ge miste kansen telde voor beide ploegen. Robin Provoost maakte de 1-0 en Barry van der Stel de 2-0. Op slag van rust verkleinde Elco Jansen de achterstand en meteen aan het begin van de tweede helft trok hij de stand ge lijk. Door de 2-3 van Jeroen Koster leken de drie punten naar Krab bendijke te gaan, maar Michiel Schipper zorgde voor de remise. Serooskerke-Kapelle 4-1: Binnen twaalf minuten leidde Seroosker- ke door goals van Jeffrey Poppe en Alex de Visser al met 2-0. Ro bin Boogaard kopte Kapelle vlak na rust uit een vrije trap naar de 2-1. Gijs Zoutewelle nam in de 54e minuut met de 3-1 de span ning weg en Maikel Simonse zorg de daarna voor de 4-1. Domburg-VCK 3-2: Uit een penal ty van Dig Besuijen kwam VCK voor rust 0-1. Direct na de pauze zorgde Luc Martens voor de 0-2. In de 55e minuut maakte Wim van Dijk de 1-2 en via aanvoerder Maurice Bernard kwam Domburg al snel op 2-2. Na een solo van Chiel Maranus dompelde Wouter de Visser met de 3-2 in blessure tijd VCK in rouw. Wemeldinge-De Noormannen 1-2: Een typisch degradatieduel. Mark Minderhoud scoorde voor rust uit een vrije trap de 0-1 en Maurick Steenhard maakte in de 52e minuut gelijk. Twintig minu ten later was Niels Coppoolse er als de kippen bij om na een red ding van Maarten Zonnevylle De Noormannen naar de zege te schieten. Walcheren-Veere 8-3: Steve Schalkwijk, routinier Vincent de Rijke en Bart Chermin zetten Walcheren ploeg op 3-0, waarna Frank Dekker voor de 3-1 zorgde. Na de pauze scoorde Schalkwijk eerst twee keer, zorgde Lorenzo de Groot voor 5-2 en maakte Schalkwijk er met zijn vierde 6-2 van. Chermin (7-2), De Groot (7-3) en Kevin de Brabander maak ten de laatste goals. MZVC-FC Axel 0-3: De koploper bleek een maatje te groot voor MZVC, dat pas na ruim een half uur door een puntertje van Wou ter Boeije tegen de 0-1 opliep. Met een van richting veranderd schot zorgde Stefan van den Broeke na een uur voor de 0-2. In de 78e mi nuut bepaalde Ivo Verstraeten uit een strafschop de eindstand. Yerseke-Nieuwdorp 4-4: Binnen vijf minuten leek Nieuwdorp door goals van Stefan van de Klooster, Niels Mulder en Ruud la Grand Yerseke op de knieën te hebben. Yerseke-spits Arjen de Koeijer nam zijn ploeg bij de hand en zorgde voor 1-3 en 2-3. Na 22 minuten zorgde La Grand voor de 2-4. Na rust heerste Yerse ke en met nog twee goals hielp De Koeijer zijn ploeg aan een ver diend punt. Nieuwland-Arendskerke 3-0: Aan de 1-0 van Joey van Belzen zat zelfs volgens Nieuwland een buitenspelluchtje. Vlak voor de rust tekende André Goedhart voor de 2-0. In de tweede helft trachtte Arendskerke de aansluitingstref fer te maken, had zeker twee goe de kansen, maar kreeg in de slotfa se een derde treffer tegen toen Niels Schaier ongelukkig een voor zet van richting veranderde. MAANDAG 15 DECEMBER 2014 door Klaas Verspoor Roy Mulder (groen-wit) shirt luisterde zijn rentree bij Kloetinge zaterdag op met een doelpunt en een assist, foto Johan van der Heijden door Klaas Verspoor THOLEN - Ronald van Oeveren is per direct opgestapt als trainer van Tholense Boys. Hij maakte zijn be sluit voor de competitiewedstrijd tegen SSV'65 aan zijn spelersgroep bekend. door Robin Hamelink VLISSINGEN - Door een 3-0-overwin- ning op DFS nestelde Duiveland zich in het linkerrijtje in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal. Kruiningen pakte drie punten door met 3-0 van Smerdiek te winnen. Het duel in de onderste regionen tussen ZSC'62 en Krabbendijke ein digde in 3-3. De Fendert-Noad'67 werd afgelast. Masoud Osmanie hielp Duiveland in zijn een tje voorbij DFS (3-0) door alle treffers te maken. VLISSINGEN - FC Axel won zaterdag ook zijn dertiende duel in de derde klasse A (3-0 bij MZVC) en heeft bij het ingaan van de winterstop ne gen punten voorsprong op Seroos- kerke. Die ploeg leidt met 'vijftien uit vijf in de tweede periode.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26